Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan biricikim sabahtan beri yazdıklarını düşünüyorum. Gerçekten eski heyecanım yok ne diyette ne başka bir şeyde niye böyle oldu bilemedim
Bir buçuk porsiyon Boşnak böreği ye hiçbir şeyin kalmaz güven bana niye buçuklu diye sorma
Bu enerjiyle o uyuz komşuna bir posta kay ...Gelsin heyecanlar
Her zaman aynı olmuyoruz bitanem dönem dönem durgunluklarimiz olabilir. Kendini iyi hissettiren şeyleri biliyorsun onları düşün ufak ufak hayata geçir.

Sabah
İki haşlanmış yumurta
Peynir
Çay

Öğlen
Kahve

Akşam
5 küçük köfte
Az patates
Ikı dilim tb
Ayran
Yarım mısır

Zipzip-
Hedef_69
Afiyet olsun kizlar

Emzirirken imkansiz diyet yapmam. Sütüm etkilenir. Saglik sorunun/tehlike vb yoksa (Allah korusun) hamile ve emzirme doneminde yapma bence. Diyetisyen bile boş iş geliyor bana bu süreçte. Kilo aliyorsan da al,cunku karnin tam doymadan nasil rahatlıcaksın ki?

Dolu dolu yiyorum zaten yemeklerimi porsiyonlarım büyük. Ama basit karbonhidratları kısıtladım ki bunların zaten süte faydası yok. geçen akşm dışarı çıktım çok vaktim yoktu. Geç saatte de yemeyeyim dedim aç yattım. Perişan olduk. Benim de midem çok kazındı. Sütüm de etkilendi sanki. Böyle bir şey yapmayacağım bir daha.
Emzirdikten sonra gözüm döner çikolataya tatlıya saldırırdım onları kestim. Ya bebek de 14 aylık oldu. Her şeyi yiyor. Gece acıkmıyordur artık diyordum. Doktor gece emzirme su ver artık uyanırsa dedi hatta son gittiğimizde. Bana ondan güç geldi diyete. Ama bizimki dudak tiryakisi neyse ben seviyorum gece uyanıp emmesini bütün gün göremiyorum yavruşu gece sırnaşıyoruz.
O yüzden esnetiyorum diyeti

Anladim canim benim. Allah bagislasin

Afiyet olsun
Günaydın migim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…