Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim
08.08.2022
Oruç tuttum sahur yok

20:00
1 kepçe yoğurt çorbası
1 adet etli ekmek

Su 0,5 lt içemedim
Adım 13140

Zipzip- @Ayyulduz
Afiyet olsun canim

Kısmet değilmiş demek ki,birde fiatlar zaten iyicene uçtu.
Maalesef abla yakalayamadik.
Biz evi 850den satışa koyduk satilmadi.
Burdaki 2+1 sifir evler birden 1 milyondan 1.4 milyona kadar çıktı. Arada en kötü 400 bin kredi cekmemiz lazimdi aylik 6 bine yakin odeme cikiyor. Guvenemedik ki. Çocuklar küçük, surekli hastalaniyorlar.

Şimdi eşim kursa gidicek yeni bilgisayar falan alicak bu sene Allah nasip ederse onu odeyecegiz

Kredi ödemek zaten sıkıntı,birde evin masrafı çocuklar derken ödemede de sıkıntı olurdu herhalde.
Hayırlısı olsun buşracım,belkide zamn içinde karşınıza çok daha uygun evlerde çıkabilir.

Adimlarimi atmistim menuleri yazayim.

7.8.22 pazar menüsü

Sabah 10.30
1 krep
1 dlm ekmek
Çay
Peynir, zeytin,biber domates kavurmasi

14.30 civari dondurma

Arada türk kahvesi 1 küçük cikolata

Akşam 18.30 civari
1 kase yayla çorbası
1 tabak bezelye yemeği
1 dlm ekmek
Yoğurt
------------------------------------

8.8.22 pazartesi

Sabah 11.00
Peynirli yumurta
2 dlm ekmek, zeytin

15.00
3 küçük çikolata
Türk kahvesi

19.20
Yarim kase mercimek
Et kavurma
1 dlm tbe
Cola
Salata

Zipzip-

Açıkçası ailelerden odeme konusunda destek beklemiyorduk ama manevi destekte goremedik. Kp den alacagimiz vardi. Ben oderim ama sonra kardesin evlenirken geri isteyebilirim, baskasina mi el acayim demis vs ... Cocuklardan kismak zorunda kalacaktik. 10 sene az bir zaman degil. Esim zaten yeterince yogun calisiyor bu defa hiç eve gelmeyecekti ek iş vs arardi yada ben calismak zorunda kalacaktim, cocuklara bakacak kimse yok. Oyle işte vazgectik hayirlisi buymuş

Hayırlısı olsun canım.10 sene çok uzun gerçekten.

Vücut diyet istiyomuş, ödem attım herhalde
Kesin ödemdir bencede cumaya kadarda gene verirsin fitcim iyi gidiyorsun
K.pederde uyanım yani borcu verecek sonra geri isteyecek uyanıklık yapmış resmen.
10 senede az değil yani öde öde bitmez ki hiç.
Ek işte yapsa genede zor bence,dediğin gibi sıkıntı olurdu.
Bizde 3 yıl ödedik kredi yeni bitti,araba alırken kullanmıştık neyseki kurtulduk bitti.

Bak gene kahvaltı yok hani nerdeeeee nerdeeee

aralıklı oruç abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…