Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Adimlarimi atmistim menuleri yazayim.

7.8.22 pazar menüsü

Sabah 10.30
1 krep
1 dlm ekmek
Çay
Peynir, zeytin,biber domates kavurmasi

14.30 civari dondurma

Arada türk kahvesi 1 küçük cikolata

Akşam 18.30 civari
1 kase yayla çorbası
1 tabak bezelye yemeği
1 dlm ekmek
Yoğurt
------------------------------------

8.8.22 pazartesi

Sabah 11.00
Peynirli yumurta
2 dlm ekmek, zeytin

15.00
3 küçük çikolata
Türk kahvesi

19.20
Yarim kase mercimek
Et kavurma
1 dlm tbe
Cola
Salata

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim ♥️
Tünaydııııın🥰
Tunaydin pastelfitim ♥️

Açıkçası ailelerden odeme konusunda destek beklemiyorduk ama manevi destekte goremedik. Kp den alacagimiz vardi. Ben oderim ama sonra kardesin evlenirken geri isteyebilirim, baskasina mi el acayim demis vs ... Cocuklardan kismak zorunda kalacaktik. 10 sene az bir zaman degil. Esim zaten yeterince yogun calisiyor bu defa hiç eve gelmeyecekti ek iş vs arardi yada ben calismak zorunda kalacaktim, cocuklara bakacak kimse yok. Oyle işte vazgectik hayirlisi buymuş
Hakkınızda hayırlısı olsun canım

Topum, bandım var, yapmaya vaktim yok. Işlerim o kadar çok ki, 3 gündür ütü masası yukarı mutfakta açık halde. Oğlanların takım elbiseleri söşöyle bi ütüleyip asılacak.
Dün yapacaktım, 2 posta misafir geldi, akşama pertim çıktı.
Bugün de torunların yanına gideceğiz, 2 hafta önce torunun doğum günü vardı, daha hediyesini götüremedik.
Inşallah akşam erken gelirsem kaldırırım ortalıktan 🥰
Kendi sağlığın için 15 dk ayırabilirsin :KK66:

Disarda islerim var alışverişe cikiyorum tatil için eksik kiyafetleri tamamlamam gerekiyor

Aksama gelirim kizlar merak etmeyin
Kolay gelsin kuzum,tatile nereye rota olarak
Aynen iste bunları bence.
1 saat
Benim erkekler henüz işe başlamadı, geç yatıp geç kalkıyorlar, benim için de iyi oluyor, 2 öğünle kurtarıyorum.
Yemek yapmak, yemek bana zaman kaybı gibi geliyor
Çok yokmuş saat farkı olarak,sen almanyadasın demi.
Yemek yapmayı bende sevmiyorum hiç.

Kesin ödemdir bencede cumaya kadarda gene verirsin fitcim iyi gidiyorsun :KK200:

K.pederde uyanım yani borcu verecek sonra geri isteyecek uyanıklık yapmış resmen.
10 senede az değil yani öde öde bitmez ki hiç.
Ek işte yapsa genede zor bence,dediğin gibi sıkıntı olurdu.
Bizde 3 yıl ödedik kredi yeni bitti,araba alırken kullanmıştık neyseki kurtulduk bitti.

Bak gene kahvaltı yok hani nerdeeeee nerdeeee
Valla abla köyde yerimiz yurdumuz olsun diye elimizde ne varsa verdik. Pişman degiliz çünkü fiyatlar cok artti. Biz vermesek asla yapamayacaklardi. Ama bu şekilde konuşmasi biraz sinirlendirdi benide. Zaten maddi beklentimiz yok elimizdeki de 1.5 yildir onlarda. İlla ödeyin vs demedikte. Zamaninda biz 10 bin borç almıştık araba almistik. En son benim 2. Bebege hamile oldugumu öğrenince arabayı satip paralarini verdik çünkü durmadan hacca yazildim, hac cikarsa param eksik deyip durmustu. Şimdi esim her zaman onun yüzünden arabamdan oldum deyip duruyor. Aile içinde para muhabbetleri hic olmamali aslinda boyle herkese sinir stres sebebi oluyo.
Hakkınızda hayırlısı olsun canım
Amin abla sağolasın

X