Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar ben hamileyken günde 15-20000 Adım mutlaka yapıyordum. Pandemi dönemiydi işe de gitmiyordum. Çıkıp çıkıp yürüyordum. Çocuğu doğurduğundan beri çabalasam da düzenli yürüyemiyorum. Yine de işe giden aktif bir insanım yani. İşim de oturarak değil.
Dün eşimle çıktık 5.6 km yürüdük toplamda. İkimizin de perti çıktı kendimize gelemedik bütün akşam. Sıcaktan mıdır artık yaşlandık mı kondisyon mu gitti. 😩

Kızlar ben hamileyken günde 15-20000 Adım mutlaka yapıyordum. Pandemi dönemiydi işe de gitmiyordum. Çıkıp çıkıp yürüyordum. Çocuğu doğurduğundan beri çabalasam da düzenli yürüyemiyorum. Yine de işe giden aktif bir insanım yani. İşim de oturarak değil.
Dün eşimle çıktık 5.6 km yürüdük toplamda. İkimizin de perti çıktı kendimize gelemedik bütün akşam. Sıcaktan mıdır artık yaşlandık mı kondisyon mu gitti. 😩
Kondisyondandır. Düzenli devam edersen eski formunu yakalarsın😻

Sicaklikta etkilemis olabilir
Duzenli yurumeye baslarsan alışırsın yeniden 🥰🥰

O modelden bir tane de bende var. Allah yardımcın olsun canım. Sırf tribini görmeyim diye şöyle ağız tadıyla kavga edemiyorum. :KK62:bizimkinin en büyük silahı susmak. O da beni deli eder. Zayıf , hassas noktalarımizi göstermemek gerekiyormuş bilemedim işte :KK14:
Bende o sinirlenince susarım genelde sakinleşmesini beklerim ve biz 12 senedir beraberiz tanıyorum artık onu
Ama bende insanım doluyorum yAni 2.5 yaşında kızım var onun sorumluluğu evin sorumluluğu derken yoruluyorum yAni bi destek bekliyor insan bence sorun bende değil😂

azcık dinlenicem. gelmek isteyen gelsin
t4119.gif

Eki Görüntüle 3108728
Çok ihtiyacım var

X