Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cudicim sadece tartı fotoğrafi değil. Ayaklarının da görünmesi gerekiyor. :KK69:

Ama ben ayaklarımı koymadım 🥹

2 hafta önce 63.2 ile başlayan maceram 61.4 ile devam ediyor. Reglim yaklaşıyor. Tatlı isteğimi nasıl bastıracağım göreceğiz.🥹

Eklentiler

• D9822F48-93FF-4517-B83E-B4CA61447095.jpeg
    D9822F48-93FF-4517-B83E-B4CA61447095.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 35
Ama ben ayaklarımı koymadım 🥹

2 hafta önce 63.2 ile başlayan maceram 61.4 ile devam ediyor. Reglim yaklaşıyor. Tatlı isteğimi nasıl bastıracağım göreceğiz.🥹
Guzel eksi gormussun tebrik ederim canim 🥰🥰
Görüntün yansimis istersen fotoyu silebilirsin tarti bildirimini gordum🤗🤗

Masterfite katilacak misin adim atabilir misin🥰🥰

Yarışmada 8000 adim ve menu yazma kuralı var yapabilriim dersen katılabilirsin 🥰🥰

Deneyebilir tabi ki canim🥰🥰

Merhaba canim hosgeldin aramıza
Tabi ki nasil istersen paylasim yaptıktan sonra sorun olmaz🥰🥰

Afiyet olsun pastelfitim ♥️

Afiyet olsun canim ♥️

Guzel eksi tebrik ederim canim ♥️
Masterfite katilacak misin

Günaydın canim ekledim masterfite♥️

Günaydın canim hayirli cumalar♥️
Eksin cok guzel tebrik ederim sari takima ekledim🥰🥰
evet katılacagım :)

Tamam Elhosumm 🥰
Belki bu haftadan sonra ara veririz yine takip etmem imkansiz
Allahım evren hep benden yana... :KK73: :KK73:
Eve doğalgaz bağlanacak. Koridor ve mutfağa su geçirmeyen parke dosetmiştik hep çöktü usta iyi yapamamış. Onlar sökülecek.Balkonda kullanılmayan bir barbekü var o kırılacak Hafta sonu ev inşaata dönüşecek seramik yapılacak. Biraz da bu tadilat beni vazgeçirdi. Hayırlısı bakalım biraz daha tosuncuk olayım bir yerden başlarım artık.

Allahım evren hep benden yana... :KK73: :KK73:
Eve doğalgaz bağlanacak. Koridor ve mutfağa su geçirmeyen parke dosetmiştik hep çöktü usta iyi yapamamış. Onlar sökülecek.Balkonda kullanılmayan bir barbekü var o kırılacak Hafta sonu ev inşaata dönüşecek seramik yapılacak. Biraz da bu tadilat beni vazgeçirdi. Hayırlısı bakalım biraz daha tosuncuk olayım bir yerden başlarım artık.
Kolay gelsin ablacim tadilat isi zor 🥰🥰

X