Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydin...
dün Kızım ateş ishal kusma bogaz agrisi nedeniyle hastalandi.
ve uyumadi.. sabah her saat başı wc..
ve yatagina kustu.. degiştirdim kaç defa..
eşim de bende hasta çocukla uğraştık.. :KK43:

uykum da kaçtı... uyumadim..
bende de var ayni şekilde...
geçecek o günler diyorum GEÇECEK....en kısa zamanda atlatiriz inş dua edin bize.

sizler nasılsın.
Geçmiş olsun salgın var bu ara dikkat etmek gerekiyor.
Su içirmeye ihmal etme

saol bol bol su içtiriyoruz hiç bişey yemiyor. pilav yaptım kızım seviyor diye onu da yiyemedi:KK43:
İştahı yoktur yavrumun kıyamam
Dışarı filan çıkarsanız benim kızım da yemiyor bazen dışarı çorba filan yedirmeye götürüyoruz o zaman yiyor biraz

Slm kızlar. Anne kedileri kısırlaştırdim. İyileşme süreci ile ilgili her türlü bilgiyie muhtacım. Seviyorum sizi. Bu arada bir yavru kediyi sahiplendirdik diğer 5 i de inşallah sahiplendirim.Eki Görüntüle 3106949
Dikişler kendi eriyor zamanla çabuk iyileşir hiç merak etme zaten ara ara kendisi de yaliyo tükürüğü antiseptik o bölgeyi ekstra bi şey sürmeyin bide çok ellemeyin onu bu ara 🥰🥰🥰

Slm kızlar napiyorsunuz nasıl gidiyor Zipzip- Zipzip- canım şaka gibi kpss iptal oldu alan sınavları da ertelendi haksızlık yapılmış malesef sorular yine bence tanı ben bütün sınavları şaibeli buluyorum 2010da da aynı olmuştu aynen de devam ediyor demekki malesef hakkında hayırlısı biraz daha vaktin olmuş oldu bu kez adaletli bir sınav yapar inşallah ÖSYM

Anam yanıyoruz ya yaz gelmedi diye diye bir geldi pir geldi buhran mıdır nedir ama bana geldiler kalkıp bisey yapasım gelmiyor 30 dk video eva varya onu yaptım evi süpürdüm su gidiyor valla

X