Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İzindeydim canım Sivasa bile gittim bayramda oradaydım 😉

ikinci kez covid atlattım

Hadi ya gerçekten mi üzülmek yerine gel birlikte kurtulalım bu kilolardan ben diyetisyenimle görüştüm moralini bozma bu geçici kilo dedi bir hafta dikkat edersen gider dedi bu hafta dikkat ediyorum ama su içmeye başlayamadım canım hiç su istemiyor çay kahve çok içiyorum
Keşke haberim olsaydı, görüşürdük. Bayramda bende ordaydım.
Nasip artık, bidahasina inşallah.

Bende iki defa pozitif oldum, ilki yatağa düşürdü, 2. sinde hiç anlamadım bile, evde yaptığım testle pozitif olduğumu öğrendim.

Tr de atom serumu diye bol vitaminli serum takan yerler var, onu öğrendik, eşim pozitifken taktırdı, ben deyilken. Belkide o serum sayesinde hastalık belirtisi olmadan atlattım.
Sana da geçmiş olsun 😍

evet iki üç gün önce anksiyete krizi yaşadim... birden patlak verdi... cinnet geçirdim...
bagirma çagirma.. kimse beni anlamiyor diye kafama vurdum... o derece cinnetti...
hapı içtim ama pişmanim içmeseydim...
neden böle bişey yaptığımı bilmiyorum.
çok kötüydü :KK43:
dün iyi olmaya çalıştım eşimle konuştum anlattim...
bugün daha iyiyim çok şükür.
Geçmiş olsun kuzum, neden oldu acaba?
Rabbim şifa versin, hiçbirşey bu kadar üzülmeye değmiyor 😔

Cuma 82.7
Bugün 82💃💃🎉
Tebrik ediyorum eksin çok güxel
Baloncum canım , gebelik şekerinden korkuyorum ben. Urfa pek fena ,42 derece. Bu yüzden akşamları 7-8 bin adım atmaya çalışıyorum dışarı çıkıp. Yediklerime de dikkat etmeye başladım yavaştan . Bir yiyeceği doya doya yediğimde ondan tiksiniyorum 🥺 öyle de pis bir huyum var.
Kız bu arada sana ne soracağım. Antakya da yatırımlık ev almak istiyoruz. Nereleri önerirsin? Değerlenen bir yer olması bizim için iyi olur?
Nasıl geçiyor hamilelik iyisin demi.
Keşke haberim olsaydı, görüşürdük. Bayramda bende ordaydım.
Nasip artık, bidahasina inşallah.

Bende iki defa pozitif oldum, ilki yatağa düşürdü, 2. sinde hiç anlamadım bile, evde yaptığım testle pozitif olduğumu öğrendim.

Tr de atom serumu diye bol vitaminli serum takan yerler var, onu öğrendik, eşim pozitifken taktırdı, ben deyilken. Belkide o serum sayesinde hastalık belirtisi olmadan atlattım.
Sana da geçmiş olsun 😍
Çok geçmiş olsun.
Dün gece bir tepsi künefe yemiş olabilir misin :rolleyes::rolleyes:
Kesin yedi çok enercik bugün gene hocam duramıyor yerinde

Günaydın kızlar oğlum covid malesef din çok kötüydü bugün iyi bir nebze ama ishal başladı valla herkes dikkat etsin ben negatifim şimdilik inşallah olmaz ama 7 yaşında ben bakıyorum nasıl korunurum bilmiyorum
Kuzum yaşadığın şehirde sağlık kabini diye biryer var mı? Onu araştır, eve gelip serum takıyorlar, ben faydasını gördüm ( hastalanmadan pozitif olup atlattım)

Günaydın kızlar. Projemi şimdi teslim ettim. Berbat bir hafta geçirdim. Geçmişi geride bırakıp yeni bir sayfa açıyorum kendime şu an.
Geçen hafta 83,8 kg ile karşınızdayken bugün,
E4A96AE6-358B-4DF8-8EF4-B25755605F5F.jpeg
+400 grdayım.

Kuzum yaşadığın şehirde sağlık kabini diye biryer var mı? Onu araştır, eve gelip serum takıyorlar, ben faydasını gördüm ( hastalanmadan pozitif olup atlattım)
Geçen haftada kızım 2.kez gene oldu,eve hemşire geldi serum bağladı C vitamini takviyesifilan çok faydası oldu onun.

Hedef65tir Hedef65tir bencede ishal için serum iyi elecektir mutlaka.

She-Raa She-Raa hala burdamısın kız git ye iç yat mis gibi bahanen var.. hamilesin hamileyim hamileyiz :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Cordelia Cordelia bibiğim beni nie özlemiosun

@pastelfit ablaaağğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ nirdesinnnnnnnnnnnnnnnnnn

Elhan Elhan sultanım hiç etiketlemiosun beni :110:

@Zipzip- afiyuduuuuuuuuuuuu dara dara daraaaa :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Özlüyorummmmm bebekikmmm🥰

X