Popüler Konu LenaG ile MasterFit

She-Raa She-Raa hala burdamısın kız git ye iç yat mis gibi bahanen var.. hamilesin hamileyim hamileyiz :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

@Cordelia bibiğim beni nie özlemiosun

@pastelfit ablaaağğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ nirdesinnnnnnnnnnnnnnnnnn

@Elhan sultanım hiç etiketlemiosun beni :110:

@Zipzip- afiyuduuuuuuuuuuuu dara dara daraaaa :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Hani benim manilerimmm :KK59::KK59:
bide benm bi hemşom vardı kahve içecekti

yine nick unuttum pfff yaşlandım

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir abla sen zayıfsın hatırlarsın kimdi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:cool::cool::cool:biidim b,ldmmm demeym şimdii savaş çıkar valla

Günaydın kızlar oğlum covid malesef din çok kötüydü bugün iyi bir nebze ama ishal başladı valla herkes dikkat etsin ben negatifim şimdilik inşallah olmaz ama 7 yaşında ben bakıyorum nasıl korunurum bilmiyorum
Canım çok geçmiş olsun. Çocuklar, büyüklere göre çok daha hafif atlatıyorlarmış. İnşallah kolaylıkla atlatır 🙏

She-Raa She-Raa hala burdamısın kız git ye iç yat mis gibi bahanen var.. hamilesin hamileyim hamileyiz :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

@Cordelia bibiğim beni nie özlemiosun

@pastelfit ablaaağğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ nirdesinnnnnnnnnnnnnnnnnn

@Elhan sultanım hiç etiketlemiosun beni :110:

@Zipzip- afiyuduuuuuuuuuuuu dara dara daraaaa :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Baloncum canım , gebelik şekerinden korkuyorum ben. Urfa pek fena ,42 derece. Bu yüzden akşamları 7-8 bin adım atmaya çalışıyorum dışarı çıkıp. Yediklerime de dikkat etmeye başladım yavaştan . Bir yiyeceği doya doya yediğimde ondan tiksiniyorum 🥺 öyle de pis bir huyum var.
Kız bu arada sana ne soracağım. Antakya da yatırımlık ev almak istiyoruz. Nereleri önerirsin? Değerlenen bir yer olması bizim için iyi olur?

Aidin salihin kitabını almaya ve açlık orucunu yapmaya karar verdim .İlk önce Perşembe günü 24 saat yapmayı planlıyorum.Bugun bunla ilgili baya video izledim çok çok aklıma yattı .zaten aralıklı oruca uymaya çalışıyorum diyet surecimde beni zorlamiyacagini düşünüyorum
Aramızda uygulan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim ☺️
Ben yaptım canım, dikkat et, havalar çok sıcak, insanın enerjisi kalmıyor

X