Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kabaktan karna nasıl bağladın konuyu birden gecmis olsun.
Benim de bir kabak tarifim var. Malzemeler aynı. Kabağı istediğin gibi doğra fırına at. Kizardiktan sonra üzerine sarımsaklı yoğurt. Az bir tereyağında kırmızı biber ceviz kavur. Dök üzerine maydanozla süsle , kaşıkla ya da çatalla

Afiyrtler olsun yarasın pastelcim,z.yağlı sebzede ye mutlaka faydası oluyor onunda.
Ellerine sağlık olsun,bol salatada yiyebilirsin mesela. regl durumı demi

Hanımcım , sıcakta adet zor demiş ya, ona bi parantez açtımama gerçekten çok ağrıyor
Yaa nefis tarif ellerine sağlık
Ben de seni

Adaçayı içelim o zaman. Bugun sporu biraz azaltabilirsin dinlen istersen. Öperim bal yanaklarından.
Adaçayı olur, kahvemi içeyim sonra onu da içerim. Bugün spor zor görünüyor
Semiz otu gayet güzel,içğnede ton balığıda katabilirsin seversen tabi,ağrı kesici filan alsana olmazsa.
Aaa semizotu ve ton balığı, harika fikir
Vitamin içtim, olmazsa ağrı kesici de içerim

Adaçayı olur, kahvemi içeyim sonra onu da içerim. Bugün spor zor görünüyor

Aaa semizotu ve ton balığı, harika fikir
Vitamin içtim, olmazsa ağrı kesici de içerim
Bol yeşillikli salatayada katarsın ton balığı ben arada yapıyoum onu doyurucu oluyor.
Majezik iyi geliyor ağrıda.

selam kizlar
son gunlerde lenf bezlerim sisti cok kotu, bogazmin iki yaninda kurek kemiklerinin orda ve koltuk altinda. Doktora gittim, bakalim kontrollerimi yaptiracagim. Hic basina boyle bir durum gelen oldu mu daha once?
Bendede yanakta şişiyor arada,herhalde dişten kaynaklı benimki ultrason filanda çekildi bişi çıkmamıştı.
Çok geçmiş olsun deryacım,doktorun dediğine göre enfeksiyon nerde varsa orada şişermiş.

Bol yeşillikli salatayada katarsın ton balığı ben arada yapıyoum onu doyurucu oluyor.
Majezik iyi geliyor ağrıda.
Evet güzel olur. Ton balığı çok severim
Majezik yok. Çocukların şurubundan içerim.
selam kizlar
son gunlerde lenf bezlerim sisti cok kotu, bogazmin iki yaninda kurek kemiklerinin orda ve koltuk altinda. Doktora gittim, bakalim kontrollerimi yaptiracagim. Hic basina boyle bir durum gelen oldu mu daha once?
Geçmiş olsun canım, bilgim yok maalesef. Haberdar et bizi

Evet güzel olur. Ton balığı çok severim
Majezik yok. Çocukların şurubundan içerim.

Geçmiş olsun canım, bilgim yok maalesef. Haberdar et bizi
Ton balığı oldumu hepsi güzel oluyor.
Majezik yoksa bile aşka ağrı kesicide içebilirsin.
Elhan sen zumbaya yazılmıştım gidiyo musun?
Burada da bugün başlıyomuş. Çarşamba Cuma gitsem mi?
Hocam zumbayamı başladı yoksa süper yaaa ne güzel,git bence harika bişi zaten

Ton balığı oldumu hepsi güzel oluyor.
Majezik yoksa bile aşka ağrı kesicide içebilirsin.

Hocam zumbayamı başladı yoksa süper yaaa ne güzel,git bence harika bişi zaten
Zumbaya yazıldım demişti bayramdan önce. Sonra konuşmadık , devam ediyo mu acaba?
Gideyim de pilatesle birlikte yorar mı acaba. Bi de akşam 7’de , tam karar veremedim,

Şu rakamların güzelliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…