Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar hanımlar hızlıca menümü yazayım;

Sabah sütlü kahve
2 brdk su

Öğlen:1 salatalık
2 brdk su

İkindi: bitki çayı
Şu

Akşam turkkahvesi
Su

Uyumadan önce
Ilık süt
Zipzip- Zipzip-
Selam , bu menü çok kötü , vücutta kıtlığa ve sağlık problemlerine yol açar.Sürdürelebilir bindiyet deneseniz daha iyi olur.1 öğün normal yerseniz geri gelir verdiğiniz kilo bu şekilde.
İnş.bana kizmazsiniz ☺️

Selam , bu menü çok kötü , vücutta kıtlığa ve sağlık problemlerine yol açar.Sürdürelebilir bindiyet deneseniz daha iyi olur.1 öğün normal yerseniz geri gelir verdiğiniz kilo bu şekilde.
İnş.bana kizmazsiniz ☺️
Estağfurullah neden kızayim ama her yolu denemiş ve başaramamış biri olarak son çare buidi

Hadi ya gerçekten mi üzülmek yerine gel birlikte kurtulalım bu kilolardan ben diyetisyenimle görüştüm moralini bozma bu geçici kilo dedi bir hafta dikkat edersen gider dedi bu hafta dikkat ediyorum ama su içmeye başlayamadım canım hiç su istemiyor çay kahve çok içiyorum
çay kahve iç ama aşırı içme. o da su içmeni engeller.

Selam canim mutlu pazarlar ♥️

Olsun canim
Üniversite durumu ne oldu bir haber var mi🤗🤗
Ben ankaradayım kaptanım okulum çankırıda.yatay geçiş hakkı varmış ama kazandığım yılki yüzdelik dilimle tutan bir universide bulabilirmiyim bilmiyorum.2yıl okumam lazım.en kötü ihtimal bu yıl gidiş dönüş ara ara gideceğim çankırı ya.seneye sınava girip burdan bir okul kazanmaya çalışacağım.bu yıl büyük oğlum sınava girecek ,dışarıda ona dua ediyor olmalıyım o yüzden bu yıl giremem. İnsallah hayırlısı olsun.ama bu sefer yıllardır icimde kalan o kepi atıp mezun olmayı çok istiyorum.bir de çocuğum yaşındaki gençlerle okulda öğrenci olma fikri garip geliyor.

Ben ankaradayım kaptanım okulum çankırıda.yatay geçiş hakkı varmış ama kazandığım yılki yüzdelik dilimle tutan bir universide bulabilirmiyim bilmiyorum.2yıl okumam lazım.en kötü ihtimal bu yıl gidiş dönüş ara ara gideceğim çankırı ya.seneye sınava girip burdan bir okul kazanmaya çalışacağım.bu yıl büyük oğlum sınava girecek ,dışarıda ona dua ediyor olmalıyım o yüzden bu yıl giremem. İnsallah hayırlısı olsun.ama bu sefer yıllardır icimde kalan o kepi atıp mezun olmayı çok istiyorum.bir de çocuğum yaşındaki gençlerle okulda öğrenci olma fikri garip geliyor.
Hayirlisi olsun inşallah canim🥰🥰
Cok guzelde öğrenci olursun bizim zamanimizda da aftan yararlanip gelen cok sayida öğrenci olmustu bölüme 🤗🤗🤗
Seneye oglunla birlikte okursun inşallah 🤲🤲

🥳🥳🥳🥳sevgili spor klubune katilan arkadaslar spor programinin sonuna geldik menulere baktim gondermeyenler var yapacak birsey yok ,🌿umarim benim gozden kacirdigim olmamistir 💝
:KK36::KK36::KK36:persembe kupalarinin sahipleri ve 3 günlük spor yarişmasinin galipleri 👏👏👏
🥳persembe gününün galipleri 🥳
@North River :sampiyon:
@Ayyulduz :sampiyon:
@pastelfit :sampiyon:
@zeyneppk :sampiyon:
_ASTRAL_ _ASTRAL_ :sampiyon:

:KK75::KK36::KK75::KK36::KK75::KK36::KK75::KK36::KK75:14 kişilik grubun 3 gunlük spor sonuclarına gore
1. 4181 puan @erenmothers :sampiyon::KK36::KK9:
2. 3815 puan @Tutku44 :sampiyon::KK22:
3. 3505 puan @Ayyulduz :sampiyon::KK36::KK9:

Hepinizi kalpten tebrik ederim 🌿💝

Kinoalihatun Kinoalihatun
@North River
@DombiliKus
@Ayyulduz
60kiloyum 60kiloyum
@UcurtmaAvcisii
@diyetcigeldihanim
@Tutku44