Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizlar galiba yapmaya calistigim keto tarzi diyet beni cok zorluyor sonra asiri aclik hissediyorum. Yine bir diyetisyen listesiyle geldim, insallah bu sefer olacak. Ayni diyetisyenle gorumcem super kilo verdi hem de cook doyurucu. Liteyi gun gun veriyor ama tabiki kendim karistirabilirim. Yani hergune ayri yiyecek ama tek istegi opgun atlamamak sIK SIK yemek ve tabi gunluk en az 20-30 dk hareketli spor. Bugun yeni bir baslandic, artik kendi goruntumu yeniden sevmek istiyorum. Bugun tartida neredeyse 74 oldugumu gorunce cook uzuldum, oysa ki 60lara yeniden nasil yaklasmistim. Gun gun menumu yazarken basina ek;erim diyetisyen listesi disinda birsey yedim mi belki bu listeyi sonra kullanmak isteyen arkadaslar olur. Etrafimdaki cok kisi bu diyetisyenle kilo verdi, darisii basimaa darisii basim :KK70:D

Ay hadi bakalım canım 😘 aynen biz de bakarız 😘

Ayyy aynıyız bugünnn :KK70:

Cumartesi evet ama pazar normal kuzum 😘
BEN BIR SURELIGINE su diyetisyen diyetine devam edecegim en az 1-2 hafta bakalim sonuc ne olacak canim, doyacagim yani :) kadin doya doya zayioflarsin dedfi insallah dedigi gibi olur.
Genel olarak menuler su sekilde: gozume cok geldi ama kadin listeye uyarsan garanti verirsin en az hafta 0,5-1 kg dedi.

sabah : peynirli veya etli sandvic
ara: meyvei smoothie (uicinde sut veya yogurt veya kefir olacak)
oglen: et, salata, haslama patates (veya kara bugday )
ara: meyve+sebze
aksam: sandvic

Pastelfitimmm azıcık bir artı birşey yok zaten geçer gider 🥰🥰🥰🥰

Öyle düşünme kuzum olumlama çok önemli motivasyonu çok etkiliyor ☺️
Bugün itibariyle aşağıdaki cümlelerle güne başla istersen ben her sabah uyanınca ve yatmadan önce bu sözler gibi olumlamalar yaparım ve bende işe yarıyor sanırım istersen deneyebilirsin 🥰
  • Vücudumu tanıyorum. Onu seviyor ve ona saygı duyuyorum.
  • Vücudumu sağlıklı yiyeceklerle besliyorum.

Afiyet olsun bebikimmmmm🥰
Teşekkür ederim 😍
Artin cok degil cumaya eksiye düşersin pastelfitim🥰

Afiyet olsun pastelfitim ♥️
Teşekkür ederim 🥰
Ben kaçayım işlerimi :temizlik::temizlik: halledeyim hemen görüşürüz.
Kolay gelsin canım 😍

Ben kaçayım işlerimi :temizlik::temizlik: halledeyim hemen görüşürüz.
Kolay gelsin ablacim ♥️
Geleneği bozmuyorum ve pazartesi artımı yazıyorum 🫣

70. 1

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Artin cok degil cumaya eksiye dusersin canim ♥️
Günaydınlar mutlu haftalar 💟
Günaydın canim ♥️
Bu mesajı da yeni gördüm. Yapabileceğim bir şey varsa buradayım kaptanım☘️
Teşekkür ederim canim🥰

X