Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kaptancığım ne var ne yok başladınız mı bayram hazırlıklarina
Bayram icin sadece baklava yaptik 1 tepsi onun disinda birsey yapmadik
Geçen hafta yagisliydi bu hafta gunes acti bahcelerde islerimiz artti🤗🤗
Günaydın güzellikler azimli sıçan arkadaşınız @Tutku44 en dişli rakibesi olarak kalktım yuruyuse çıktım hedef 1o.ooo😏😁
♥️♥️♥️
@Tutku44 -100 Gr sarma falan yemiştim bunada şükür
Ekside olman guzel canim♥️
♥️♥️♥️
Kilo bildirimim +300 aslinda bozmadim ama inisler cikislar olabilir vazgecmeyecegim. :rapci:
Cumaya eksiye düşersin canim♥️
♥️♥️♥️
Karındaki baklava göz ardı edilmiş zihnimde :confused:
Benimde 🙈🙈
Eki Görüntüle 3093775 @Tutku44 _300 cnm☺️dunde bu rakam çıktı ama onda geç tartilmistim🙄 Bakalım cumaya ne olucak
Guzel eksi tebrik ederim canim ♥️

Bayram bitene kadar yoğunluk bitmiycek gibi 🙄
Bugün dışarı çıkıp koridora makinada yıkanabilir halı mutfağında bardak çanak eksikleri var onları alicam kendi odamida temızlemem lazım en azından yemekte yok 🙄motoru takip başlıyım en iyisi görüşürüz kızlar ❤️😍
Kolay gelsin canim♥️
Günaydın 🌺🌺
Önceki kilom 83.50
Güncel 82.90
Fark 0.6

Daha fazla eksi bekliyodum kac gündür yağı tuzu minimuma indirdim porsiyon küçülttüm. Yemeklerimi hafif tuttum ama bu sabah regl oldum hem ağrım hem şişkinliğim var bir iki güne daha çok eksi görürüm yani kaldığımız yerden devam👍😊
bende 82.7 canım
-200 gr

cumaya allah kerimm 💓🤸🏻‍♀️
20 gr kadar çikolata ve sade türk kahvesi ile güne başladım 😘 ☕ hadi bismillah 🤎
Afiyet olsun Burcum♥️

Selam canim hosgeldin♥️♥️
Selam kaptanım 🥰🥰🥰iyiyim sen nasılsın bitanem😍
Tatil devam kuzum inşallah 15 temmuza aranızdayım bende aşağıda bildirimini gördüm bende sizinle yarışa devam edeceğim Allah nasip ederse 🤗🤗🤗
Tamam canim bekliyoruz özledik 🥰🥰
Afiyet bal şeker olsun canım 🥰🥰
Kolay gelsin kuzum görüşürüz 😘
Teşekkür ederim canim🥰🥰
Sabah 79.2 çıkmıştım Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia reglime bağlıyorum umarım yani 😁 cuma inşallah eksileri gerçi Perşembe yola çıkıyoruz bayramda sehirdisjndayim gelince bakarım bide inşallah bayramdan kesilerek gelirim
Cumaya eksilerle gelirsin canim🥰
Benimmmm 😍
Bayram geliyor yeriz 😀😘😎
Bu sefer 40 yesin o kadar yoruldu 🥰
Yok o kadar yiyemem canim🙈🙈
♥️♥️♥️♥️

keto çeşitlerinden hangisini yapacaksın 🤗
Standardla basladim ama simdilik. Bakalim insallah uzun soluklu olur. Ilk gunden direk enerjim yerine geldi saka gibi.
Bana neyin iyjj in geldigini bile bile yapmiyorum ya. Neden yaoar insan kendine bunu. Cok fena. 🤪

X