Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kiz sen nickleri bize inat mi buluyorsun :KK70:
Karnımda da baklavam olsun diye şeettim bu kez :KK70:

Benim cnm😎

Selam 😍

Kilo bildirimim +300 aslinda bozmadim ama inisler cikislar olabilir vazgecmeyecegim. :rapci:
Olsun canımm hadi bugün şekeri beyaz unu pirinci sınırlandırıp sağlıklı şekilde devam edelim :KK74:
Ben de 72.3 olmuşum baklavalar enkaz altında :KK70:

16569194665293495821901112989701.jpg
Tutku44 Tutku44 _300 cnm☺️dunde bu rakam çıktı ama onda geç tartilmistim🙄 Bakalım cumaya ne olucak

Ay inşallah buhar etmiştir kuzum 😂 ya bende menisküs yırtığı var evde walk at home / leslie yapamıyorum. Olduğum yerde saymak dizimi ağrıtıyor 🥲 ondan çıkıp yürüyebiliyorum ancaaak ❤️
Çıkıp 1 saat yürüyüş 7ooo adima denk geliyor evde ev işleri yaparken de geri kalanı tamamlarsin cnm

Karnımda da baklavam olsun diye şeettim bu kez :KK70:

Benim cnm😎

Selam 😍

Olsun canımm hadi bugün şekeri beyaz unu pirinci sınırlandırıp sağlıklı şekilde devam edelim :KK74:
Ben de 72.3 olmuşum baklavalar enkaz altında :KK70:
Baklavalı kekim bayrama hazırlıklar başladı ellam😂

Bayram bitene kadar yoğunluk bitmiycek gibi 🙄
Bugün dışarı çıkıp koridora makinada yıkanabilir halı mutfağında bardak çanak eksikleri var onları alicam kendi odamida temızlemem lazım en azından yemekte yok 🙄motoru takip başlıyım en iyisi görüşürüz kızlar ❤️😍

Ne iyi olmuş canım 😘 yine gelin
İşe başladın mı 💙
Basladim canim ocakta basladim. Bitti annelik izni :KK66:
canim yanlis hatirlamiyorsam bir ara makrolari hesapliyordun ketijrnik diyet icin, i=onerebilecegin bir uygulama veya wek=bsite var mi ? bana en iyi gelen diyet ketojenik tarzi yine ona dinmeyi olanliyorum, kendimi acayi enerjik ve mutlu hissediyorum ketojenik tarzi beslenirken

Günaydın 🌺🌺
Önceki kilom 83.50
Güncel 82.90
Fark 0.6

Daha fazla eksi bekliyodum kac gündür yağı tuzu minimuma indirdim porsiyon küçülttüm. Yemeklerimi hafif tuttum ama bu sabah regl oldum hem ağrım hem şişkinliğim var bir iki güne daha çok eksi görürüm yani kaldığımız yerden devam👍😊

Baklavalı kekim bayrama hazırlıklar başladı ellam😂

Tamam çekildim buyur ye :KK70: :KK66: afiyet olsun

Bayram bitene kadar yoğunluk bitmiycek gibi 🙄
Bugün dışarı çıkıp koridora makinada yıkanabilir halı mutfağında bardak çanak eksikleri var onları alicam kendi odamida temızlemem lazım en azından yemekte yok 🙄motoru takip başlıyım en iyisi görüşürüz kızlar ❤️😍
Uuu bölgesel egzersizler :21:
Kolay gelsin canım 💗

Basladim canim ocakta basladim. Bitti annelik izni :KK66:
canim yanlis hatirlamiyorsam bir ara makrolari hesapliyordun ketijrnik diyet icin, i=onerebilecegin bir uygulama veya wek=bsite var mi ? bana en iyi gelen diyet ketojenik tarzi yine ona dinmeyi olanliyorum, kendimi acayi enerjik ve mutlu hissediyorum ketojenik tarzi beslenirken
Ay hayırlı olsun şemerim 😘 özlemişsindir orayı da 💗
Tamam canım iyi geliyorsa tabi ki yap 🤩
Evet hesaplıyorum 🙂 cronometer var o en güzeli gördüğüm 😘 vitamin mineral de hesaplıyor
Ama önce fatsecret deneyebilirsin cnm lifi de gösteriyor diye hatırlıyorum
Keto çeşitleri de varmış bak 😘

Günaydın 🌺🌺
Önceki kilom 83.50
Güncel 82.90
Fark 0.6

Daha fazla eksi bekliyodum kac gündür yağı tuzu minimuma indirdim porsiyon küçülttüm. Yemeklerimi hafif tuttum ama bu sabah regl oldum hem ağrım hem şişkinliğim var bir iki güne daha çok eksi görürüm yani kaldığımız yerden devam👍😊
Harika :KK9:

Kolay gelsin canım 💗

Evet hesaplıyorum 🙂 cronometer var o en güzeli gördüğüm 😘 vitamin mineral de hesaplıyor

cok sagol canim, bakayim. Fatsecret i eskiden bir ara bende kuklanmistim ama cronometer i hic kullanmadim, bakayim hemen.

Kolay gelsin canım 💗

indirdim hemen cronometer i gercekten de cok guzel bir uygulama, sagol canim onerin icin

X