Popüler Konu LenaG ile MasterFit

2 temmuz cumartesi menüsü
10.30 4 ctl tereyagda yumurta domates salatalik 3 zeytin 1 cagal tahinpekmez 2 dilim ekmek
13.00 4 cilek 4 kiraz 4 tane taze kayısı (bu sene ilk defa yedim daha memleketiminkinin yerini tutmaz )
17.00 5 köfte ,4 ctal fırında patates,4 tane kavun ,bolca salata

Su 2lt ye tamamlanacak
1 lt detoks daha bitmedi
spor
152 sn plank 152 p
100 bacak h 100 p
115 karın h115 p
45 dk 5 mil leslie 450 p
300 hareket chole video300 p
10004adim 1000p
160 ip 200puan
toplam2135 puan

Zipzip-
Cordelia
North River
Hedef_69

Kızlar merhaba bugün 6000 adım attım sabah bir şey yemedim öğle ve akşam yemeklerimi foto olarak koydum fakat iş yerinde yedik çıktık eve geldik eşim gelir gelmez acıktım dedi ona yumurta filan yapınca ben de bi tane yumurta yedim ya benim eşimle diyet yapmak çok zor, rabbim iştahını sağlığını daim etsin ama şu an beni etkiliyor ben de yumurta protein diye kendimi motive ediyorum

She-Raa 7266 adimdayim sen yürüyebildin mi
Canım kaptanım internetim yoktu. Şimdi eşimden bağlanıp yazıyorum
2 Temmuz Adım sayım: 10.573
Bugün yarısını evde yürüdüm, çok sıkıldım. Dışarısı keşke serin olsa da tamamını dışarda yürüyebilsem

Eklentiler

• 86EC15A6-39ED-4A6C-ADDD-DD7E63F305F4.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 27
hey masallah adim süper

Menun çok güzel canım afiyet olsun
Iyi geceler kizlar
İyi geceler Kaptan ben geldim sen gitmişsin iyisindir inşallah
Menü spor çok güzel canım maşallah sana
Oh oh karnıyarık pilav mis afiyet olsun canım pek diyet değil ama eksi geliyorsun sen nasılsa dengeliyorsun bence

Oha patron çıldırdıkız maşallah tüm gün spor yapmışsın resmen

Menü
Sabah : 1/2 sahanda yumurta, 2 dilim kızarmış ekmek, 1 dilim peynir, 5 zeytin , domates-salatalık
Öğlen : 1/2 simit,1 dilim peynir, 3 zeytin, domates-salatalık
Ara : 2 kayısı küçük
Akşam : 2 kaşık Rus salata, 2 kaşık patates salatası, 6 yaprak sarma, 3 mercimek kofte,
1/2 dilim pasta

Dogumgunu vardı halasının balinin hamurlardan değil salatalardan yedim yarım da pasta götürüp yemek yemedim akşam o yüzden yarın full detoks denge inşallah Zipzip- Cordelia Hedef_69 Tutku44 hllgkchl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…