Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar, aranizda suan pskologa giden var mi? Olmasa da bir sey danismak istiyorum. Goruntulu gorusme, yuzyuze de ayniymis. Tavsiye uzerine basvurdum ismen. 1 sa.350 TL (nette daha uygun oysa) Tamam hadi iyi bir pskolog deger ama kafa takılan, 2 haftada bir olsa ok da, her hafta, her hafta ve 10 aydan, 6 aydan bahsetti. 350 ok tamam da hani anlatabildim mi, her hafta olmasi cok dusunduruyor beni. (Ucretsiz izne de ayrilicam yakinda, nasil olacak bilemedim)

29 Haziran

Sabah yağ yakıcı türk kahvesi
Öğlen 2 yumurta , 2 dilim peynir 5-6 zeytin domates maydanoz salatalık, siyah çay
Ara 1 züber bar, sade latte
Akşam ayran, kinoalı salata havuç vs

Yeşil çay içerim, su 1.5 ltye tamamĺarım :KK66:

Hedef_69 Hedef_69 Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia nasılsın kuşum?
Adım 7.800 şu an bitmedi :)

D Diyettenvzgctm-olmuyo

Kızlar yediklerimi foto olarak koydum.
3500 adım attım, sabah kahvaltı fotom yoktu, 1 dilim ekmeğin üzerine minik kibrit kutusu peynir ve 5-6 zeytin koyup yedim ❤️
197D7D32-C509-4954-B56A-E6D369A5ED86.jpeg
388977A1-9C03-4EE7-BB1F-2EBFED77A686.jpeg

Selamün aleyküm....bacılar anca gelebildim...

Sabahtan aile hekimine gittik ehliyet değiştirmek için rapor alacağız adam ben vermiyorum hast.alindedi...hayda....hemen tıp merkezi vardi oraya gittik aldık şükür...

Öğlen kızı derse götürdüm geldim yemek yaptım hoopp nüfusa ehliyet değiştirmeye gelince yemeği yiyip doğruca kızı diş hekimi ne götürdük..süt dişi çıkmadan alttan yeni diş geldi onu çektirdik..ordan çıkınca oğlunu okçuluğa bıraktık pazara gittim..şimdi eve girdim totis yer gördü hemen gelipbi özür beyan edeyim dedim

X