Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın masterfittin kızları 😍😍 Yürüyüşümü yaptım limonlu sodamı içip duşa giricem ..
Mavişlerim Diyet Salata Diyet Salata D Diyettenvzgctm-olmuyo North River North River Kinoalihatun Kinoalihatun tartıya son 2 gün ..sizden ricam bu iki gün 0 kaçamaklı karbonhidratsız gecsın.. miktar olarak az bile olsa tatlı hamuişi olmasın. inanın küçük miktarlar bile ödem oluşmasına tartının oynamasını etkılıyor.
Söz cuma günü hepinize İskender üstünede künefe ısmarlıycam😁💙💙💙

Günaydın masterfittin kızları 😍😍 Yürüyüşümü yaptım limonlu sodamı içip duşa giricem ..
Mavişlerim Diyet Salata Diyet Salata D Diyettenvzgctm-olmuyo North River North River Kinoalihatun Kinoalihatun tartıya son 2 gün ..sizden ricam bu iki gün 0 kaçamaklı karbonhidratsız gecsın.. miktar olarak az bile olsa tatlı hamuişi olmasın. inanın küçük miktarlar bile ödem oluşmasına tartının oynamasını etkılıyor.

Tamam kuşum :KK66: daha bişey yemedim kahvaltı tabağı hazırlayayım ekmeksiz :KK66:

28 Haziran

Sabah 1 yumurta,1 şeftali, 1dilim ezine peyniri, 1 dilim tb ekmek
Öğlen köfte,az patates
Ara 1 dilim kek
Akşam ayran, karabuğdaylı salata
Ara birer poşet böğürtlenli ve yeşil çay

Zipzip- Zipzip-
2 lt su

8.900 adım , 2 Mil Leslie
2 saat aktif ev işi Cordelia Cordelia kordişim 5 puandan verebilirsin yük ittim çektim kaldırdım bayağı 🤗 vermezsen de leslieyle yürüyüş 😘😘😘

Hedef_69 Hedef_69 kaptancım bayağı şişkinlik vardı sabah ,şu an rahatladım :) nohutlar pilavlar tırmaladı :))))
D Diyettenvzgctm-olmuyo

Eki Görüntüle 3091107
Rahatladığına çok sevındım guzum😁cumaya kadar yeme nohut fasulye olmamı☺️

Kaptanım ekmeksiz 6. Günüm parka geldik kahvaltıya gözleme yedi herkes ben yemedim.kaptanım kızar dedim :KK68:

Kaptanım ekmeksiz 6. Günüm parka geldik kahvaltıya gözleme yedi herkes ben yemedim.kaptanım kızar dedim :KK68:
Canımsın 💙💙💙😘😘 masterfit yarışına katılıyorsak 1hafta kesinlikle kaçamak yapılmaması düşüncesindeyim Ne kadar kılo verıldıgınden daha önemli benim için bu 🙄
Teşekkür ederim yarısa mavı takıma bana verdığin deger için😘😘

X