Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar. Çok teşekkür ediyorum. Soğuk algınlığı gibi sanki, ateşim yok eminim ama boğazımdaki yanma, yutkunurken rahatsızlık devam ediyor. Sesim de gidiyor gibi yine, daha yeni gelmişti yahu🥺 üşüttüm heralde, malum havalar bir garip😒
Geçmiş olsun. Sıcak bitki çayları rahatlatır☘️

Yaaa 🥰 meleğim

Tamam 😎

Olabilirrrr

Allah kolaylık versin ablacım 💚
Şimdiden bişey yapıp buzluğa atsan mı
Çay saatine gelirlerse marketlerde donmuş börek oluyor pişmemiş, bi de kek çırp tamam 😁

💙💙💙
Yatılı geliyorlar canım. Şimdiden içli köfte yaptım. 12 tanesi buzlukta takviye edeceğim ama. Börek yaptım mayasız bir tarifti beğenmedim onu, hazır yufkadan yapacagim tekrar. Kurabiye yapacağım ayrıca onu bayrama yakın yaparim buzluğa atmam. Cevizli, tarçınlı kekimi beğeniyorlar o da var aklımda san Sebastian bile olabilir ev işlerinin erken bitmesine bağlı. Buzdolabı temizliği var bugün...zumbadan gelince hallederim. Muhabbet olsun diye yaziverdim işleri :confused: Çamaşır serme işlerini de eşime kitledim mi ohhh :KK73::KK73:

Yatılı geliyorlar canım. Şimdiden içli köfte yaptım. 12 tanesi buzlukta takviye edeceğim ama. Börek yaptım mayasız bir tarifti beğenmedim onu, hazır yufkadan yapacagim tekrar. Kurabiye yapacağım ayrıca onu bayrama yakın yaparim buzluğa atmam. Cevizli, tarçınlı kekimi beğeniyorlar o da var aklımda san Sebastian bile olabilir ev işlerinin erken bitmesine bağlı. Buzdolabı temizliği var bugün...zumbadan gelince hallederim. Muhabbet olsun diye yaziverdim işleri :confused: Çamaşır serme işlerini de eşime kitledim mi ohhh :KK73::KK73:
Kolay gelsin Elhoşumm ♥️♥️

Sebastiannnn :rolleyes:
Ooh desene şenlik varrr :KK71:
Yatılıysa iyi cnm yardım eder hanımlar 🙂
İnşallah çok keyifli huzur dolu vakit geçirirsiniz hoş sohbetle 😘

X