Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim♥️
Çok sağol dostum
Sağol cordiş
Afiyet olsun 💐

Afiyet olsun canim 💐 kizartmalar olmasa daha iyi olurdu

Afiyet olsun 💐

Aman dikkatli olun korona hortladı yine diyorlar .Çok geçmiş olsun

Off maşallah bu nasil bir adım 🤣 ben 6 bini zor yapıyorum süpersin 💐
Sagol. Telefonla sinir olup atamiyodum.adim sayarimi seviyorum ve bebek arabasiyla ve de dans biraz😳😳
Afiyet olsunnnn adımlar süperrr
Sagol kankicim
Begendım senin sistemı bendemi yapsam🤔

Afiyet olsun 😍
Ahahaa benim sistem bi tutam delilik😳 cok icimden geldiginde yapiyorum. Cok icinden geliyosa yap,dusunme. EN ONEMLİSİ icinden gelmesi💙💙

Eklentiler

• Screenshot_20220628-220824_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220628-220824_YAZIO.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 19
28 Haziran

Sabah 1 yumurta,1 şeftali, 1dilim ezine peyniri, 1 dilim tb ekmek
Öğlen köfte,az patates
Ara 1 dilim kek
Akşam ayran, karabuğdaylı salata
Ara birer poşet böğürtlenli ve yeşil çay

Zipzip- Zipzip-
2 lt su

8.900 adım , 2 Mil Leslie
2 saat aktif ev işi Cordelia Cordelia kordişim 5 puandan verebilirsin yük ittim çektim kaldırdım bayağı 🤗 vermezsen de leslieyle yürüyüş 😘😘😘

Hedef_69 Hedef_69 kaptancım bayağı şişkinlik vardı sabah ,şu an rahatladım :) nohutlar pilavlar tırmaladı :))))
D Diyettenvzgctm-olmuyo

2022-06-28 22.36.47.png

Son düzenleme:
💙24 haziran cuma menüsü💙
✨8.30 1 kase sute ,4 badem,yulaf chia
✨14.00 1 kase mercimek corbasi
✨18.00 4 yk eriste ,1 kase yogurt, tavuk sote 3 yk

💫Su 2lt
Adım ... 5835adim 583p

Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
S sulisim
💙25 haziran cumartesi menüsü💙
✨10.30 4 yk soganli yumurta
✨15.00 1 tane elma
✨16.00 1 fincan yesilcay
17.00 1 salatalik
✨19.00 1 kade mercimek corbasi 2 yk sebzeli bulgur pilavi,1 kase salata

💫Su 2lt
Adım ... 8004 adım 800p

🌿26 haziran pazar menüsü🌿
✨11.00 4 yk menemen , 4 dlm peynir,3 zeytin,bolca salatalik
✨15.00 4 yk tazefasulye bolca yogurt
✨18.00 4 yk taze fasulye 4 yk bulgur pilavi

💫Su 2 lt
💫spor 1861 adim 186p

IMG_20220628_213304.jpg IMG_20220628_213238.jpg Screenshot_2022-06-28-21-30-34-825_com.veryfit2hr.second.jpg
geç paylaşımım için özur dilerim ❤️

Herkese Mutlu bir hafta diliyorum.

Öncelikle çeşitli nedenlerle bildirimleri yapmıyor ya da geç yapıyorsunuz. Elif ve benim ne durumda olduğumuzu biliyor musunuz? Sizce bir günde biz neler yapıyoruz? Mesela pazartesi ve cuma saat 14 e kadar mutlaka forumda olmak için ne fedakarlıklar yapıyoruz?

Bir menü yazmak kilo bildirmek kaç dakika alıyor?
Bizim spor listeleri menü listeleri takım listeleri yapıp forumu okumamız kaç dakika alıyor?

Bunları teşekkür edin diye yazmıyorum.
Menü ve spor bildirimlerinizi zamanında yapın diye yazıyorum başka bir beklentim yok.

Ağlayarak, misafirimin yanında karnım aç yemek yiyememişken de burayla ilgileniyorum. Elif adına konuşmak istemiyorum.O benden fazlasını yapıyor bildiğiniz gibi.

Çok kırgınım ve üzgünüm. Bu yazdıklarımdan dolayı takımı bırakacak belki bazıları. Kimseyi kırmayalım üzmeyelim diyoruz
Belki biz de kırılmak istemiyoruzdur kimbilir.....

Zamanınızı ayırıp okudugunuz için teşekkür ederiz.

Zipzip- Zipzip- bilgisi dahilinde yazmadım. Tamamen benim duygu ve düşüncelerim.

S sulisim Kırmızı Kaptan
@fesangKırmızı
Tutku44 Tutku44 Kırmızı
@hllgkchlKırmızı
Hedef65tir Hedef65tir Kırmızı
@Bar_naKırmızı
Cordelia Cordelia Kırmızı-Sarı
@DombiliKusKırmızı-Sarı
Kendi adıma çok özür dilerim Eger bir karar verirsenizde yapacağım veya diyecegim birsey yok Sevgi ve saygi duyuyorum .. birseyler yazmayacagim sıralamayacağım çok haklısınız
..

Screenshot_20220628-230737_Zepp Life.jpg
aslinda adimlarim daha fazla ama bugun oglene kadar telde saatte yanimda degildi sarja takmistim ikisinide😔

Sabah sade tarcinli kahve

Kahvalti 1 tane simit cay

Saat 4de 1 kase kisir yedim ama yesilligi bol yagsiz tuzsuz sadece kivircik bulgur limon ve isotlu🤯
Gunu kapattim

2 litre su 2 sade soda

Çok haklısınız canım :KK43:
Cordelia Cordelia
Hepiniz ay
Herkese Mutlu bir hafta diliyorum.

Öncelikle çeşitli nedenlerle bildirimleri yapmıyor ya da geç yapıyorsunuz. Elif ve benim ne durumda olduğumuzu biliyor musunuz? Sizce bir günde biz neler yapıyoruz? Mesela pazartesi ve cuma saat 14 e kadar mutlaka forumda olmak için ne fedakarlıklar yapıyoruz?

Bir menü yazmak kilo bildirmek kaç dakika alıyor?
Bizim spor listeleri menü listeleri takım listeleri yapıp forumu okumamız kaç dakika alıyor?

Bunları teşekkür edin diye yazmıyorum.
Menü ve spor bildirimlerinizi zamanında yapın diye yazıyorum başka bir beklentim yok.

Ağlayarak, misafirimin yanında karnım aç yemek yiyememişken de burayla ilgileniyorum. Elif adına konuşmak istemiyorum.O benden fazlasını yapıyor bildiğiniz gibi.

Çok kırgınım ve üzgünüm. Bu yazdıklarımdan dolayı takımı bırakacak belki bazıları. Kimseyi kırmayalım üzmeyelim diyoruz
Belki biz de kırılmak istemiyoruzdur kimbilir.....

Zamanınızı ayırıp okudugunuz için teşekkür ederiz.

Zipzip- Zipzip- bilgisi dahilinde yazmadım. Tamamen benim duygu ve düşüncelerim.

S sulisim Kırmızı Kaptan
@fesangKırmızı
Tutku44 Tutku44 Kırmızı
@hllgkchlKırmızı
Hedef65tir Hedef65tir Kırmızı
@Bar_naKırmızı
Cordelia Cordelia Kırmızı-Sarı
@DombiliKusKırmızı-Sarı
Ayrı ayrı uğraşıyorsunuz hakkınızı helal edin:KK43:

Yoğun iş buluşmalar derken menülerimi zar zor yetiştiriyorum kiloya da dikkat etmeye çalışıyprum ama gecikmeler için özür dilerim :KK43:

X