Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kim yedi pastayı eminim sen bir çatal yedin?

Herkes kendini biliyor canım tek tek işaret etmek istemedim. Bildirenler dikkate almasın. Onlara sözüm yok.
Ne düşüncelisin seeen

kaptanımm ben 66.7 kilo oldum tatilden yeni döndük. çok sıkı diyetime geri dönüyorum
Bayağı tatil yapılmış canım darılma ay çokhoşuma gidiyor pembeli

Eline sağlık kuzum kaptanım tebrikler Hedef_69

Hedef_69 canım tebrik ederim....mavi takım tebrikler...

Kırmızı takım Cook üzgünüm okadar dikkat edip spor yapmama rağmen artı geldim... inşallah Cuma telafi edeceğim...

Teşekkür ederiz canım verirsin tabi ki
Hedef_69 kaptanım beni verebilirsin diğer kızlara haksızlık olmasın bi ben sabitim

Yok yok hakettim pembeliyi neyse bundan sonrasina bakalim Insallah hemen gider son aldigim kilolar

Ellerine sağlık abla darısı bana, küçük kızımı uyutuyorm az işim var onlarıda halledip kahvemi alıp otrcm bende inşaAllah
Teşekkür ederim sağol,yarın gidecem ya eşime yemek hazırladım ben yokken yer en azından.
Torunun doğum günü var ona gideceğim.
Afiyetler olsun hahve sefası güzeldir.

Teşekkür ederim sağol,yarın gidecem ya eşime yemek hazırladım ben yokken yer en azından.
Yaa MaşaAllah torunun mu var abla Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli ömürler versin inşaAllah

Hayırlı yolculuklar...torun morun kaç yaşındasın ki 50 kilo olarak ayy çok merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…