Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Nasıl yapıyorsun canım? Ben bakır cezvede yaparken köpüğü çıkmıyor hiç :olamaz:
Canım bi tatlı kaşıgı kadar kahve bi kahve fincan boyuna dek su
Önce iyice karıştirip ocaga koy üstünde köpügünü al tasmadan kapat bitti 🥰🥰 sürekli karıştirimiyorum önce ocaga koymadan iyice karıştirip koyuyorum ocaga hafif kaynamaya başlayimca üstteki köpügü alıp fincana koyuyorum tasmadan kapatiyorum bu kadar

Canım bi tatlı kaşıgı kadar kahve bi kahve fincan boyuna dek su
Önce iyice karıştirip ocaga koy üstünde köpügünü al tasmadan kapat bitti 🥰🥰 sürekli karıştirimiyorum önce ocaga koymadan iyice karıştirip koyuyorum ocaga hafif kaynamaya başlayimca üstteki köpügü alıp fincana koyuyorum tasmadan kapatiyorum bu kadar
Püf noktası ocaktayken karıştırmamak o zaman. Ben karıştırıyordum ama artık karıştırmayacağım ☺️ Teşekkür ederim canım 🤗

Bugünde günü kapattım çok şükür....

Sabah 9
1 dilim TB ekmeği
Domates salatalık yesillik biber
Peynir 8 zeytin 1 yumurta
Ortaya karışık meyve tabağı birazda ondan yedim

Akşam 16
Bir tabak fırında pişmiş patlıcan yemeği
2 parça beyaz ekmek kabuk kısmı
Salata

Su 1 litreden fazla ödem çayı+2 litre su
Spor 1 saat yürüyüş...

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun kaptanim ♥️
23.06 Menüm

Sabah
1 haşlanmış patates, salatalık domates

Akşam
Yarım tabak kabak yemeği, 1 tane yumurta kırması, salatalık domates.

2 litre su

Zipzip- Zipzip- HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Afiyet olsun canim ♥️
Sabah yulaf lapası çilek 1 tk fıstık ezmesi
Ara
1 kayısı
2 kare bitter
2 eti form

Akşam
Patlıcan yemeği
1 kase yoğurt
6 badem 2 ceviz
Zipzip- Zipzip- HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canim ♥️

kızlar stresten dökülen saçlar nasıl geri çıkar bir bilginiz var mı
Geçen yıl benimde çok dökülmüştü canım
Kan tahlillerim normaldi
Doktor çinko verdi onu kullandım
Biotin kullandım
Birde bir kaç defa karışım uyguladım sürdüm
Klasik karışım ( evigen bepanten b12 vs eczacı veriyor içine 3 tane dogum kontrol hapı ezip koyuyorsun ben bunu hindisatan cevizi yagının içine yaptım haftada bir bundan yapıyordum 1 saat bekletiyordum. Şimdi bunların içinde b vitamini de olduğu için aşırı koku yapıyordu haftada bir defa da nane yağı (10 damla) + zeytinyağı yada hindistan cevizi yagıyla karışım yapıp onu saç diplerime sürüyordum bunları yaptım 1-2 ay sonra toparlandı çok kafaya takarsan çok daha fazla dökülüyor. Ben en son kendime şöyle olumlama yapmıştım dökülürse dökülsün peruk alırım onu takarım demiştim. Sende takmamaya çalış şampuanda ogx (biotin) kullanmıştım

Teşekkür ederim canım doğru söylüyorsun kafaya taktığım için çok fazla döküldü. Bir ara zeytinyağı sürdüm o da çok döktü çoğu kişide fayda etmiş halbuki bende işe yaramadı. Doğum kontrol hapı için vücutta tüylenme yapar diyorlar onu da kullanmaya korkuyorum

Yaa ben niye browni de kaldım :KK70:

Canım multivitamin alabilirsin takviye, bir de saç derine detoks için değişik çaylarlarla durulama-yıkama suyu hazırlayabilirsin 💞

Geçen yıl benimde çok dökülmüştü canım
Kan tahlillerim normaldi
Doktor çinko verdi onu kullandım
Biotin kullandım
Birde bir kaç defa karışım uyguladım sürdüm
Klasik karışım ( evigen bepanten b12 vs eczacı veriyor içine 3 tane dogum kontrol hapı ezip koyuyorsun ben bunu hindisatan cevizi yagının içine yaptım haftada bir bundan yapıyordum 1 saat bekletiyordum. Şimdi bunların içinde b vitamini de olduğu için aşırı koku yapıyordu haftada bir defa da nane yağı (10 damla) + zeytinyağı yada hindistan cevizi yagıyla karışım yapıp onu saç diplerime sürüyordum bunları yaptım 1-2 ay sonra toparlandı çok kafaya takarsan çok daha fazla dökülüyor. Ben en son kendime şöyle olumlama yapmıştım dökülürse dökülsün peruk alırım onu takarım demiştim. Sende takmamaya çalış şampuanda ogx (biotin) kullanmıştım
Canım önerdiğin marka var mı multivitamin için

Teşekkür ederim canım doğru söylüyorsun kafaya taktığım için çok fazla döküldü. Bir ara zeytinyağı sürdüm o da çok döktü çoğu kişide fayda etmiş halbuki bende işe yaramadı. Doğum kontrol hapı için vücutta tüylenme yapar diyorlar onu da kullanmaya korkuyorum
Eline eldiven giyeceksin ve asla saç derin haricinde bir yere değdirmeyeceksin bu arada zeytinyağı + sarımsak + kuru lavanta ben karanlıkta bekletip bir dönem sürmüştüm gerçekten saç çıkarıyor ama kokusuna tahammül edemiyordum sorun degil dersen onu da yapabilirsin ❤️

Multivitamin degil canım güvendiğin bir eczaneden biotin al ve düzenli kullan ayrıca
D vitamini ( sabah 30 damla 1 yk zeytinyağına dök iç 2 haftada bir) eksikliğin var mı kontrol ettir zararlı degil fazladan kullansanda bir şey olmuyor
Ayrıca b12 al eksikse
Demir ilacı al eksikse
Ben bunları kullandım dönem dönem düşebiliyor degerler

X