Popüler Konu LenaG ile MasterFit

evet acıkirsam leblebi yiyecem 💙
napıyon bugun yogun musun kaptanım 🐦
Evdeyim canım çok sıcak hava dışarı çıkamıyoruz..yoğunluk evde hiç bitmiyor...çocuklar çamaşır yemek derken hiç bir şeye vaktim kalmiyor 80 M2 de tepisip kalıyoruz...
Biri bana gaz versin spor yapım hadi
Kalk kalk ben şimdi Eva yaptım 5200 adım attım geldim...

Evdeyim canım çok sıcak hava dışarı çıkamıyoruz..yoğunluk evde hiç bitmiyor...çocuklar çamaşır yemek derken hiç bir şeye vaktim kalmiyor 80 M2 de tepisip kalıyoruz...

Bende yapacağım. Güzel bir video seçeyim. 💙💙💙

:KK71: :KK71: :KK71:mükemmeeelll aksama kadar 8 bin olur 😘

hava sıcak olunca cok zor oluyor haklısın kaptanim 💙

Ödem attırıcı seyler içmeyi unutmayın mavi takım 💙💙💙💙💙💙 bugün bol bol icelim...yarına avantaj bizim olmali
:KK5:yesilcayli soda iciyorum kaptanım insa guzel olacak 💙💙💙 sen ne iciyorsun kaptanım 💙
hllgkchl hllgkchl
Hallederiz Hallederiz
kızlar siz birsey hazırladınız mı ? size iyi gelen bir icecek var mı ? :KK36::KK36::KK36:

Bende yapacağım. Güzel bir video seçeyim. 💙💙💙
Sende seçenek çoktur ben hep aynısını yapiyorum
:KK71: :KK71: :KK71:mükemmeeelll aksama kadar 8 bin olur 😘

hava sıcak olunca cok zor oluyor haklısın kaptanim 💙
İnşallah inşallah....
:KK5:yesilcayli soda iciyorum kaptanım insa guzel olacak 💙💙💙 sen ne iciyorsun kaptanım 💙
hllgkchl hllgkchl
Hallederiz Hallederiz
kızlar siz birsey hazırladınız mı ? size iyi gelen bir icecek var mı ? :KK36::KK36::KK36:
Ben maydanoz sapı elma limon kaynatıyorum sonra içine yeşil çay hibiskus atıyorum suzdurup gün boyu içiyorum...

Sende seçenek çoktur ben hep aynısını yapiyorum

İnşallah inşallah....

Ben maydanoz sapı elma limon kaynatıyorum sonra içine yeşil çay hibiskus atıyorum suzdurup gün boyu içiyorum...
hibiskus haric bende bu karisimi yapiyorum ama ben bunu yapinca deli gibi acikiyorum neden acaba

hllgkchl hllgkchl
Hallederiz Hallederiz
şu an böyleyim eve geçince ananas(1dilim) salatalık(1) yarım limon hepsini blender dan çekip 1.5 litre suya ekliyorum ve tüketiyorum. işe yarıyor ödem atmak için.

Eklentiler

• 16556437089872012645176125644854.jpg
    16556437089872012645176125644854.jpg
    126,3 KB · Görüntüleme: 16
X