Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yorganlar kaldırıldı.. vakumlu hurclara konuldu... (en sevmedigim isler)..
baza altı düzenlendi..
makinaya camasir atildi ve serildi.
bir makina daha calistirildi..
evi bir supureyim kahve yapip derse oturmam lazim artık ..
sizler napiyonuz hanımlar 🐦

yorganlar kaldırıldı.. vakumlu hurclara konuldu... (en sevmedigim isler)..
baza altı düzenlendi..
makinaya camasir atildi ve serildi.
bir makina daha calistirildi..
evi bir supureyim kahve yapip derse oturmam lazim artık ..
sizler napiyonuz hanımlar 🐦
Eline saglik canim
Bizde yemek yedik mutfagi toplayacagim🥰

Ahh kaptanım kaç yıldır buradasın kolay değil. İnsan özel hayat vs derken dağılıyor. 😔 Ben iki haftadir her gün ağlıyorum kendimi kaybetmiş durumdayım. İnşallah geçer her şey. 🙏❤️
Kuzum yaaa üzülme... kocaların hepsi aynı ürünün mahsulü canını sıktığın la kaliyorsun
Iyi akşamlar kızlar. Şimdi girdik eve, yatağa zıplamadan rapor vereyim dedim😊
18 haziran c. Tesi
Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta,
1 kk peynir,
Bol yeşillik,
5 zeytin,
1 dilim ekmek.

Öğlen 14.00
Tavuklu salata

Akşam 18.00
1 porsiyon somon,
Yeşillik.

Dışarı çıktığımızda hava attım ama,
Kuru pastadan 1 tane tatlı, 1 tane tuzlu yemiş bulundum sodanın yanında.

Su:2 lt S sulisim Zipzip- Zipzip-

Adımlarım
Eki Görüntüle 3085890
Toplam:8.311 adım Cordelia Cordelia
Harika bı menü afiyet olsun...
Maviş kaptanim ❤️
13351 adım
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-
🥰🥰🥰🥰👍🎇🎇🎇
Harikasın kaptanım. Kırmızı domatesleri salça yapacayık.🤣🤣🤣
💃💃💃💃 Evvvet beybi
18 Haziran Cumartesi
Sabah kahvaltı yapmadım dışarıda olduğum için
Öğlen=Bonfile salata 🥗
Ara öğün= Coolime (küçük boy)
Akşam= Cornetto gül aşkı 🙈
21.477 adım
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia S sulisim
Mavi takım 💙
Anam bu nasıl menü afiyet olsun...hiç bişey yememissin gün boyu
ah kaptanım bende 23.55 te bitirdim kostur kostur. ☘️
Ahhh çok yorulmuştum
Canım evde yürürken spor ayakkabı giy direkt yürüme zarar görmesin ayakların ,dizlerin
Spor ayakkabili zaten 1 mil yaptım Leslie o bile adımı tamamlamaya yetmedi
🌿18 haziran cumartesi menüsü🌿
✨11.00 1 tane cicek ekmekten parca ,icine 1 dilim sucuk,2 tane zeytin,2 dilim oeynir ,1 dilim domates ,salatalik
✨16.00 1 bardak kakaolu sut
✨19.00 4 yk patatesli kofte firinda ,4 yk pirinc pilavi ,4 dilim kavun
planımın dışında olanlar
23.00 1 köfte (cok acikmistim )
23.30 yarim avuc yer fistigi
00.00 yarım muz (bu hic iyi olmadi )

💫Su 1.5lt
yesilcayli soda 1lt
💫spor
Adım 8034 ... 803 adım
ipsiz ip 400...500 p
bolgesel 300 ...300p
✨🌟toplam 1603 puan ✨🌟

Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
@Migim
S sulisim
Afiyet olsun canim...akşam acıkınca leblebi falan yersen daha tok kalirsın
@DombiliKus 🐦
hllgkchl hllgkchl 🐬
S sulisim 🐟
💙💙💙💙💙💙💙💙💙
mavi takim adımlar ne durumda raporlaşalımm benim 5400 🦚
su henuz 1 olmadi
🙈🙈🙈🙈 Evdeyim adım 100 bile değil... dünkü gibi olmam inşallah

Tarif verir misin kuzum
tabi canım.

1 yumurta, 2 yk süt, 2 yk yulaf unu, minik doğranmış 1 kk beyaz peynir+ 1 kk kaşar peyniri, 1 tutam kıyılmış maydanoz, karabiber, acı kırmızı biber, 1 çimdik tuz

malzemeyi iyice karıştırıp kaşıkla az zeytinyağlı tavaya döküp alt üst karıştırıyoruz.

ben bazen karabuğday unuyla da yapıyorum. bazen dereotu da ekliyorum. içine koyduğun un türü, yeşillik ve peynir türlerine göre lezzeti değişiyor. ben bu sefer otlu peynir ve kaşar koydum. tadı enfes oldu. hem çok doyurucu ve pratik. tavsiye ederim kuzum.

Cordelia Cordelia aynı anda hee 😀 aman gitsindi 😘😘😘

Eline sağlık 😘 hangi meyveleri koydun 🤗

canım bu sefer sadece kuru üzüm koydum. kayısı ve incir de vardı ama eklemedim. bu sefer üzümlü oldu. kuruyemiş olarak da ceviz ve fındık ekledim. bir de fıstık ezmesi. tadı güzel oldu. arkadaşa da verdim. annesi tarif istemiş 😂
Nihayet bu sabah tartıda çok güzel bir eksi gördüm sonunda :halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:
yaaaaaaaaa ben de bu coşkudan istiyorummmmm :halay::halay::halay::halay::nazar::KK36:

tabi canım.

1 yumurta, 2 yk süt, 2 yk yulaf unu, minik doğranmış 1 kk beyaz peynir+ 1 kk kaşar peyniri, 1 tutam kıyılmış maydanoz, karabiber, acı kırmızı biber, 1 çimdik tuz

malzemeyi iyice karıştırıp kaşıkla az zeytinyağlı tavaya döküp alt üst karıştırıyoruz.

ben bazen karabuğday unuyla da yapıyorum. bazen dereotu da ekliyorum. içine koyduğun un türü, yeşillik ve peynir türlerine göre lezzeti değişiyor. ben bu sefer otlu peynir ve kaşar koydum. tadı enfes oldu. hem çok doyurucu ve pratik. tavsiye ede

canım bu sefer sadece kuru üzüm koydum. kayısı ve incir de vardı ama eklemedim. bu sefer üzümlü oldu. kuruyemiş olarak da ceviz ve fındık ekledim. bir de fıstık ezmesi. tadı güzel oldu. arkadaşa da verdim. annesi tarif istemiş 😂

yaaaaaaaaa ben de bu coşkudan istiyorummmmm :halay::halay::halay::halay::nazar::KK36:

Tariflerin yakıyorrrr :KK76:
Eline sağlık canım , ünün de yayıldı valla 🤩

tabi canım.

ben bazen karabuğday unuyla da yapıyorum. bazen dereotu da ekliyorum. içine koyduğun un türü, yeşillik ve peynir türlerine göre lezzeti değişiyor. ben bu sefer otlu peynir ve kaşar koydum. tadı enfes oldu. hem çok doyurucu ve pratik. tavsiye ederim kuzum.

Çok teşekkür ederim

Kuzum yaaa üzülme... kocaların hepsi aynı ürünün mahsulü canını sıktığın la kaliyorsun

Harika bı menü afiyet olsun...

🥰🥰🥰🥰👍🎇🎇🎇

💃💃💃💃 Evvvet beybi

Anam bu nasıl menü afiyet olsun...hiç bişey yememissin gün boyu

Ahhh çok yorulmuştum

Spor ayakkabili zaten 1 mil yaptım Leslie o bile adımı tamamlamaya yetmedi

Afiyet olsun canim...akşam acıkınca leblebi falan yersen daha tok kalirsın

🙈🙈🙈🙈 Evdeyim adım 100 bile değil... dünkü gibi olmam inşallah
evet acıkirsam leblebi yiyecem 💙
napıyon bugun yogun musun kaptanım 🐦

X