Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip- Zipzip- kaptanım genel liste göremedim muhtemelen kacirdım ben kirmizi takimda kim vardi hatirlamiyorum 😶😶😶😶😶😶🦜☺️
Liste yapmadim canim aksam yaparım ya da yapmam 🤣🤣🤣
Zipzip- Zipzip- ve kızlar selam, cuma sahalara geri dõnüyorum. Tam 4 hafta olmus olacak ve muhtemelen 1 kg artı ile başlıcam, olacak o kadar, 1 ay gecmis oluyor🙂. Sizler nasilsiniz, kilolar ne durumda. Alma olmasın da 🙂
Selam canim hosgeldin
1 kilo gayet iyisin onuda diyete baslayinca hemen verirsin🥰

Liste yapmadim canim aksam yaparım ya da yapmam 🤣🤣🤣

Selam canim hosgeldin
1 kilo gayet iyisin onuda diyete baslayinca hemen verirsin🥰
Sagol canim benim. E liste duzenlenmediyse ben cuma da girebilirdim mi takıma😳😳bi hafta pisi pisine gitti deme😳 cuma gec saatte yetisemedim sandim

Guzel eksi tebrik ederim canim🤩

Özellikle tarçınlı kahveyi içtim,içmediğim sabah limonlu su içtim.
Zaten az yedim birde,zamanla midede küçülmeye başladı,kabak detoksu yaptım oda 2 gün yapılıyor ciddi faydası oldu onunda.
Ekmeği kestim birde,çok canım çekerse 1 dilim yedim onuda,şimdide sabah aç karnına 1 kupa rezene içiyorum faydası oldu onunda.Birde irademe sahibimdir belki onunda etkisi oldu,illa şu olsun da yiyim demedim hiç.
Teşekkür ederim kızlar eksi görmek mutlu etti ama azck daha fazla oşs daha güzel olacaktı 😉
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir dediklerine ben de dikkat etmem lazım fakat bende ciddi bir problem var gün planladığım gibi gitmezse stres olursa dolapta reçele kocaman ekmek banarken buluyorum kendimi ☹️

Teşekkür ederim kızlar eksi görmek mutlu etti ama azck daha fazla oşs daha güzel olacaktı 😉
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir dediklerine ben de dikkat etmem lazım fakat bende ciddi bir problem var gün planladığım gibi gitmezse stres olursa dolapta reçele kocaman ekmek banarken buluyorum kendimi ☹️
Stresten iki yutkunmada koca paket cikolata yiyorum ben de . 😳Abarttim tabi daha iyi yansitabilmek icin,😳

tabi canım.

1 yumurta, 2 yk süt, 2 yk yulaf unu, minik doğranmış 1 kk beyaz peynir+ 1 kk kaşar peyniri, 1 tutam kıyılmış maydanoz, karabiber, acı kırmızı biber, 1 çimdik tuz

malzemeyi iyice karıştırıp kaşıkla az zeytinyağlı tavaya döküp alt üst karıştırıyoruz.

ben bazen karabuğday unuyla da yapıyorum. bazen dereotu da ekliyorum. içine koyduğun un türü, yeşillik ve peynir türlerine göre lezzeti değişiyor. ben bu sefer otlu peynir ve kaşar koydum. tadı enfes oldu. hem çok doyurucu ve pratik. tavsiye ederim kuzum.

canım bu sefer sadece kuru üzüm koydum. kayısı ve incir de vardı ama eklemedim. bu sefer üzümlü oldu. kuruyemiş olarak da ceviz ve fındık ekledim. bir de fıstık ezmesi. tadı güzel oldu. arkadaşa da verdim. annesi tarif istemiş 😂

yaaaaaaaaa ben de bu coşkudan istiyorummmmm :halay::halay::halay::halay::nazar::KK36:
Nazar etme ne olur çalış seninde olur dermişim 😂😂😂😂😂😂😂😂 şaka yapıyorum canım sende bu coşkudan daha güzelini yaşayacaksın inanıyorum 😉😘

Son düzenleme:
İlk bugunun menüsunu yazan ben olayim

Sabah 10.30
Az patatesli yumurta közlenmiş 🍆
🍅 Salatalık yesillik peynir 4 zeytin
Yarından fazla haşhaşlı bazlama
Bir kaç kaşığı 🍯 kaymak karişımı

Akşam 17.00
Kabak kavurma + yoğurtlu sunta ( kare kesilmiş makarna)
Yarım tabak mantar sote

Su 1 litre ödem çayı + 2 litre su + 2 fincan kahve
Spor 30 dk eva
Zipzip- Zipzip-

Adımda 5500 lerdeyim inşallah akşamda tamamlayıp onuda atarim

X