Lekelenme? lütfen cevapp lütfen

bozulup bozulmadigini kendinde anlayabilirsin zatwn bozulmussa aninda kan gelir bikac gun kan durmaz ama insallah bisey olmamistir oglan bozupta yok parmagima kan gelmedi diye film yapmasin sana dikkat et kanaman ne zaman oldu iliskinizden ne zaman sure oldu yani

30 dk 20 dk sonra falandır uzun süre sonra
Canım anladığım kadarıyla yaşın çok genç ve şu an aşırı derecede korkmuşsun, gebelik olduğunu düşünmüyorum, anlattığın kadarıyla zarının zarar gördüğünü de sanmıyorum ama dikkat et inşallah böyle şeyler erkeklerin umrunda değil yarın öbür gün daha kötü bir şey olur, duygu sömürüsü felan yapar, senle beraber olmak ister, sonra olan sana ve ailene olur, onunla evlenip evlenmeyeceğin henüz belli değil, o yüzden dikkat et canım inşallah.

Evet aşırı stres yaptım ve çok korktum hiç ilişki falan da yaşamadım.O lekelenme/kanama adetti galiba ama ben aşırı stres yapınca az geldi sanki bilmiyorum hiç.Şuanda da göğüslerim acıyo hafif kafam çok karışık

Psikolojik bunlar biz çocuk istiyoruz ve her ay yaşıyoruz bu belirtileri ama sonuç hüsran çok korkunca stres yapınca böyle oluyor canım korkma dikkat et inşallah

Bende sürtünme ilişkisi sonrası ertesi günü hapı içmiştim adetim 5 gün gecikmeli de olsa bugün başladı gibi. Kırmızı parlak renkte genellikle tuvalete gittiğimde gelen kanama. İlk günüm diye kanamam çok yok galiba. Gecikmemin 3. Günü idrar testim negatif çıkmıştı. Sizce bu bildiğimiz adet kanaması mı

Hap içmişsin zaten bir şey olmaz,negatif çıkmış zaten test.Çıplak sürtünme mi oldu

Psikolojik bunlar biz çocuk istiyoruz ve her ay yaşıyoruz bu belirtileri ama sonuç hüsran çok korkunca stres yapınca böyle oluyor canım korkma dikkat et inşallah
Ya cidden aşırı çok stres yaptım nefesinim daraldıpı kesildiği bile oldu.Hala biraz korkuluyum o lekelenme/kanama olduğu için az gelen adet gibi düşünüyorum ama hala içim çok sıkıntılı.Şimdi yok dimi hamilelik?Abla valla çok kötüyüm

Korkma, tayt üstünden böyle bir şey mümkün değil. Bi dahakine dikkat et, unutma erkeklerin umrunda olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…