Lekelenme? lütfen cevapp lütfen

turuncumandalinaa

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2020
117
9
Arkadaşlar merhaba,adetime 8 gün varken kahverengi ile başlayan pembe,kırmızıya dönen daha sonra kahverengi ile biten bir lekelenme/kanama tarzı şey oldu ve hiç adet belirtim olmadı.Lekelenme olmadan önce middm bulandı ama yemekten galiba ve psikolojik.Hiç cinsel ilişkim olmadı birleşmem olmadı.Tayt üstünden sürtünme oldu.Hamilelik yoktur dimi arkadaşlar gerçekten çok stres yapıyorum.Bu belirtilerde hamilelikte varmış.O kanama/lekelenmenşn sebebi nedir?Lütfen cevappp

yok surutunme ilee hamile kalamazsin kesinlikle tam olarak birlesme olmasi lazm oda icine bosalmasi lazm yoksa şeydir o ya enfeksiyon vardr yada okudum yumurtlama doneminde kucuk bir kanama olabiliormus sey yapsana saglik ocağına da danisabilirsin kadin doguma gtme simdi corona var ama saglik ocagina danisabilirsin icin rahat etmezse ama hamile olamazsb stresde yaptgn icin iyice gecikiyor bayaga bayaga bi hemde bnm 20 30 gun gelmedi bundan dolayi ama gecikme olmadi sende daha 8 gun kala da olsa yeni yumurtan catlamis olabilir nadir de olsa kanama yapabildgni okumustm enfeksiyonda olabilir bnm ole oldgunda doktor enfeksiyondur o demisti oyleyse hap yazsin doktor sana bakiresin sanirim fitil vermez hap verir saglik ocagina danis yada eczaneden al hap onerirrler hastaneye gtme su siralar sakat

Bu kanama/lekelenme tarzı şey yaşanırken erkek arkadaşım parmağonile dokundu biraz acıdı orası ama eli kuruymul bişi yokmuş ve boşalmamış.Ya çok stres yapıyorımbir yerden bulaşmıştır hamilelik vardır falan diye.Şimdi sanki hafif göğüslerim ağrıyo adet olucak mıyım acaba ya da yaşadığım o şey adet miydi?Kist de kanama yapabiliyor diyorlar.peçeteyle sildiğimde geliyordu tek ve spor yapınca günlük pede geçcek kadar kırmızı gelmişti.Şimdi çay falan içiyorum adet olayım diye.Sizin bildiğiniz iyi söktüren şeyler var mıı?

var bnde iciorm 3 hafta olcak aslanpemcesi ve civanpercemi bitkilwei onlardan birer tutam demleyip cayini iciorm boyle seyleri en azindan 1 ay kullanman gerekiomus faydasini gormen icin duzenszligi gideriomus.3 hafta icip 1 hafta ara verin denilio genelde bakalm deniorm daha birnayim dolmadinama yumurtlama donemi onemli eger ki gec yumurtlarsan yani yumurtan geç çatlarsa dende gec adet oluosun diyelim ki adetin bitti 5 gun sonra yumurtan olgunlasti ama catlamadi gununde...gununden 6 gun sonra catladi diyelim ozmn adetin o hesaba gore 6 gun gecikir. denilipr ya 14.gunde genelde catlior die 28 gunluk adet duzeni olan kadinlarsa herkesin 28 gun deil ztn bnde yakalamaya calisiorm akıntı takibi yapipem once beyaz oluo sonraki gunlerde kaygan ve seffaf pzmn catlamis old. anliorm sonra catladkdan sonra tekrar beyaza donuor ve yok oluor sende takip et bazende edilemiormus lzmnda isi olc her sbh yatakdan cikmadan kaydet yumurtlama gunu geldiginde 0.3 0.5 derece artmis olck ..cunku hernzmn akinti olmayabilior onu hesaplandinnmi adetinde ona gore gelcek 14 gun sonra filan gelio snrm yunurtladkdan sonra

Ben de 1 haftadır adaçayı ile karışık civanpermeçi içiyorum fakat daha adet olamadım.O kanama/lekelenme tarzı şeyden 2 gün sonra yoğun bir beyaz akıntı oldu kendiliğinden aktı tuvalete anlamıyorım acaba adet olucaak mıyım.Göğüslerim biraz acıyor acaba ada çayından mı kaynaklanıyoru.Göğüs acıması hamilelerde de oluyormul artık stresten o psikolojiyle her şeyi hamileliğie bağlıyorum ...

iliskin olmadysa olmaz ellada ictysen ztn hic olmaz ama bir kac nedeni olabikior ya bekle olmadi yumurtann yeni catlamis olabilir eger oyleyse ztn 2 hafta sonra gelir adetn ama nadir durum o.2.si de enfeksiyon bnde gecen sene kahverengi pwmbw kirmizimsi acik kahve gibi gri mi kahvemi anlamadm hatta sonra acik sari gibi beyaz doktora dedm ultrasonan bakti birseyim cikmadi ama enfeksiyondur diyip fitil vermisti bikirelerede hap veriormus hastaneye gtmwk sakincali su siralar ama saglik ocagi yada eczaneye soeup direk hap plarak alabilirsin yada durumuna gore fitil enfeksiyon icin mantar disinda enfeksiyon ..nerdeyse her renk vardi yesil haric sonra yasmine baslamistm gecen yil hasladktan sonra gecti yasminide yeni biraktm bakalm nolck adet duzenim

Ella içmedim hiç yaşım daha küçük çok stres yapıyorum aşırı yanı nefesim daralıyorım eğer hamilelik ffln varsa diye.Çıplak kalmadım erkek arkadaşım da kalmadı.Zaten bakireym hiç bir şey yaşamadım daha önce.Ama böyle ara kanama/lekelenme tarzı şeyler olması iyice benim psikolojimi bozdu.Acaba adet miydi diyorum ama az geldi ve ağrım falan olmadı hiç.Kafam çok karışıkkk gerçekten off

stress den ama enfeksiyon icin bi daniş bakireysen hap verirler ztn hamile olamazsn ztn onun icin hic stress yapma

Doktora gidicem kontrol için fakat hamilelik dicek falan diye korkuyorum çok.26 sında adet olmam lazımdu olmadım stresten galiba yaaa .acaba geçen yaşadığım adet miydi içim bir türlü rahat etmeyecek .Adet olayım tam rahatlayayım öyle doktora gidicem.Hamilelik olmasında de enfeksiyon ilaçlarla da düzelirmiş

Canım benim senin hamile kalma olasılığın yok. Kıyafet üzerinden hamile kalınmaz. Asla. Dünya tarihinde öyle bir vaka yok. Boş yere stres yapıyorsun. Bende kuruntulu bi insanım ama senin gerçekten korkacak hiçbir şeyin yok. Adetin gecikirse de geciksin boşver hamilelik riskin olmadığı için takma kafana

Ya abla valla çok stres yapıyorum 26 sında olmam lazımdı hala olmadı ama göğüslerim acıyor ada çayı içiyorum ondan mı bilmiyorum ama o 4 günlük olan şeyim benzerleri yerleşme kanaması gibi.Acaba benim yaşadığım o şey adet miydi off

Adetmiş o geçirdiğin kan. Günde 1 pedi dolduracak kadar kan geldiyse bile yeterlidir

Adetmiş o geçirdiğin kan. Günde 1 pedi dolduracak kadar kan geldiyse bile yeterlidir
Günlük ped taktım sadece ve peçeteyle sildiğimde geliyordu.Spor yaparken işte mekik çekerken fakan pede geçecek kadar geliyordu kırmızı.Biterken de günlük pedim yarısı kadar kahverengi geldi.Adet belirtim olmadı hiç o yüzden korkuyorum.Stres yapıyorum hala çok.

Canım, hamilelikte ara lekelenme normal adet zamanında gelen çok hafif kanamalardır. Senin enfeksiyon olabilir. Ya da hormonaldir. Devam ederse gidersin kadın doğuma

Canım, hamilelikte ara lekelenme normal adet zamanında gelen çok hafif kanamalardır. Senin enfeksiyon olabilir. Ya da hormonaldir. Devam ederse gidersin kadın doğuma
Ya 1 hafta geçti olmadım hala adet ama göğüslerim acıyor.acaba yaşadığım o şey adet miydi??? çok stres yapıyorum yaşım küçük göğslrm büydüğü içim mi acıyo adaçayından mı yoksa?? Of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…