Lekelenme? lütfen cevapp lütfen

Olabilir canim benim de dün tek gögsüm acıyordu sisti sonra adet oldum.Bazen terli olup rüzgarda kalirsamda goguslerim aciyor benim.Illa hamileliklerde olmaz o belirtiler.ki bence sen kendini kontrol ediyorsun sürekli aklın fikrin orda tahmin edebiliyorum.Ama boşuna strese giriyorsun.Hamile olman imkansiz sil beyninden hayatına bak.Adet olup Hamile olmaldigini anlayinca boşuna kendini yiprattigini anlayacaksin...

Abla ben akşamları vantilatörle uyuyorum belki ondandandır bide göğüste kabarcık çıkması hamilelik diyorlae bende de var gibi ya of.Karnıma da adet olucam gibi ağrılar giriyor

Abla ben akşamları vantilatörle uyuyorum belki ondandandır bide göğüste kabarcık çıkması hamilelik diyorlae bende de var gibi ya of.Karnıma da adet olucam gibi ağrılar giriyor
Tamam adet olucaksin o zaman..Hamile olmana imkan yok o şartlarda.Unutmaya çalis başka seylerle ilgilen.Bir dahada böyle eziyet çekmemek için de ona göre hareket et.

Tamam adet olucaksin o zaman..Hamile olmana imkan yok o şartlarda.Unutmaya çalis başka seylerle ilgilen.Bir dahada böyle eziyet çekmemek için de ona göre hareket et.
Göğüste kabarcık olması normal mi abla.Galiba olcam ama sökülemiyorum snaırım çünkü cidden sanki adrt olucsm gibi ağrıyor diyorum şimdi oldun bak,bakıyorum tık yok.Göğüs şiş acıyor işte

Abla adet olucakmışım gibi karın ağrım var ve biraz midem bulanıyor.rahatlayamadım test yaptım böyle çıktı negatif diyo öyle herhalde.Ya test yanlışsa içimdeki şeyi atlatamıyorum abla

Eklentiler

• C31198A8-A5DC-4622-9FE2-286130AE657A.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 40
Elle falan da kalınmaz dimi hamile.eliyle oynadı ama elleri kuruydu hep abla
Üsttekide yok dimş abla silik falan,idrarda 20 saniye kadar iyice kağıt ıslanana kadar beklettim bide sabah ilk idrarla yaptım testi.Emin olmak için iki tane aldım.Sorun yok dimi ablaa.

Eklentiler

• A6E408C6-375E-4736-B76C-0167CD082004.png
    388 KB · Görüntüleme: 40
Üsttekide yok dimş abla silik falan,idrarda 20 saniye kadar iyice kağıt ıslanana kadar beklettim bide sabah ilk idrarla yaptım testi.Emin olmak için iki tane aldım.Sorun yok dimi ablaa.
Testi gayet güzel yapmissin...Bulaşmamışda net çıkmış.Sabah ilk idrarla yapmanda iyi olmuş.iki kere yaparakda işi sağlama almissin.Hiçbir sorun yok .Hayatina kaldigin yerden devam et.Hamile degilsin.

Emin olmak için 2 tane yaptım silik falan yok dimi ben de dikkatli baktım yoktu.anksiyetem var iyice kötğ oluyorum.Elle de hamilelik olmaz dimi
Bak şimdi sakinleş. Evde kekik vardır. Cezvenin içine suyu koy kaynat ocağı kapat sonra bir tutam elinle kekik al içine at beş dakika falan dinlensin süz iç. Sabah akşam yap gelir korkma. Bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…