Göz Makyajı Laftan Anlamak Bu Kadar Zor mu?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

fairytale

Müzisyen♪♫
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
273
0
Ya arkadaşlar demin kuaföre gittim hep kaşımı aldırdığım yerdi.Hiç bi zaman tam istediğim kaşlarım olmadı ama gene idare ediyordu bu kuaför beni.
Ama demin öyle bir almış ki kaşımı fırça gibi olan kaşlarım incecik oldu:1shok: Ne zamandır almamıştım kaşımı boşlukları doldurmuştum ama salak kadın gitti gene aldı hepsini.

Şimdi napıyım yani ben bu kuaförü öldürmüyüm deekötükedihüso

bu kuaförler adamı sinir ediyorlar bazen.enson aldırdığımda kız etlerimi kaptırmıştı yara olmuştu.kaşlarımın biri ddiğerine hiç uymuyordu.normalde de farklı olur zaten ama bu iyice değiştirmişti şekli.o yüzden önerim güzellik merkezinde işinin ustası birine aldırmak.kayseriye ayda bir gidiyordum ve orda aldırıyordum hem acıtmıyorlardı hemde güzel oluyordu.fiyatıda çok farklı değil.kuaför kaş bıyığı 5 liraya alıyor.onlar kaşı 6 liraya alıyorlardı.ama güzel oluyordu.

yavvv bu kuaförlerin hepsi mi böleCADIARZU.arada iyileri de var mı?benimkileride incecik yapıyolar.kenarları düzelt diyom ne var ne yok alıyolar.bi bakıyorum suratımda şaşkın bir ifade:1shok::1shok::1shok:.gezemem ben öle kendim alıyomsositososito

evet arkadaşlar bendedevar o dert şans eseri bi kuaföre gittim gitmek zorundaydım kaşlarım iyice uzamıştı baktım düzgün bi kuaföre benziyo görünüşü kız sağ kaşımı farklı sol kaşımı farklı aldı yanlış kesti kaşlarım berbat bi hade birdaha asla bilmediğim bi kuaföre gitmeyeceğim bide kaşınız bozuk şekil veremedim demezmi Allah ımmmmm

evet gerçekten bir kısmı hiç laftan anlamıyo.kıslar şimi ister misiniz bi kaför çıksın bizi topa tutsun:tomato::tomato:

Evet iki kaşım da farklı ve aptal gibi görünüyorum şu an.:mymeka: Saç keserken de aynısını yapıyolar.lmaz:

Yalnız değilmişim neyse:1ninca:

bende çeşitli kuaför badirelerinden sonra. hepsini terkettim. kendim şöööyle bi toparlıyorum kalın doğal dağınık kaşlarımla mutlu mesut yaşıyorum.

arkadaşlar bende fazla kaş olmadığı için kuaföre aldırmıorum .zaten acısına dayanamam başkası aldığında.ablam aldırırken görmüştm.mahvetti kadın.en iyisi kendiniz alın veya vaktiniz yoksa kaş tasarımcıya gidin

kızlar gerçekten kuaförler mahvediyorlar kaşları kuş gibi bırakıyorlar

benim kaşlarımı annem alır zaten kalın alıyorr önce incecik sevmiyorumm benn . .

canım sende kendin almayı denesenn? beceremiyorsaann baştan çok iyi izah et kuaföree .

istediğim gibi olmazsaa parasını vermicemmm deeekaydirigubbakcemile3 (şaka şaka öyle şey olmaz da )

ayy üzüldüm şimdi sana kuzum yaaa

canım aslında alıyorum çok uzadığında ve gidecek zamanım olmadığında ama korkuyorum daha beter edip yolucam diye.kaydirigubbakcemile3
bakalım beklicem uzamasını tekrar:çok üzgünüm:

ya niye kuaföre aldırıyosunuzki kaş almak bu kadar zormu ben kendim alıyorum herkes soruyor hangi kuaförde aldırıyosun adres ver diye kuaförler halt etmiş...

neşe kuaför canım aman yolun düşerse dikkat et kaydirigubbakcemile3

hiç duymadım yav :kedi:
ama sana kuaför necoda ayşe var kuaförün sahibi onu tavsiye edebilirim ya da şükran kuaför var ordaki kız almıştı benim kaşımı iyiydi yani..
saç kestireceksen sakın kuaför gülserene gitme onu anca uyuz olduğun kızlara filan tavsiye et gittiklerinde kafalarında saç bırakmaz intikam almış olursun delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Ben de onları hiç duymadım tatlım sorun etmekaydirigubbakcemile3
Aklımda bulunsundelikafadulden

ben kaşımı almıyorum pek fzla aldırmıyorumda. pek meraklılar incecik kaş yapmaya. artık eskide ince kaş modası. ben 2-3 kere fazla olan tüyleri aldırdım. 1 sıra alttan 1 sıra üsten girelim dedi kız valla annem çok kızar istemez gelir sana da kızar dedim. aldırmadım. annemde elletme kaşını fazla der. ben bu halinden memnunum.

bendede alıcak kaş yok ya azıcık kendim topluyorum kuaföre gidiyim diyorum ama cesaret edemiyorum saçı kesmeyen kaşı nasıl iyice inceltemesin diye düşünüyorum en güzeli kendin almak oluyo galiba yada bir güzellik merkezine gitmek lazım kaş için

Canım bende izmittyeim ve kaşlarımı belsa da ülker kuaföre aldırıyorum sende kesin oraya git kadın mükemmel kaş alıyo tam istediğin gibi şekil veriyo benim kaşlarım çok ince olmasına rağmen mükemmel şekil verdi herkes soruyo şimdi kime aldırıyosun diye resimlerini göstrebilirim kaşımn.. oraya git kesinlkle

Resmi gösterebilirsen çok süper olurkaydirigubbakcemile2 Orayı da deniyim o zaman tabi kaşım çıkarsamafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…