Göz Makyajı Laftan Anlamak Bu Kadar Zor mu?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ay bu kuaförler uclarından kırıkları aldır dersin saçını yonarlar aynı şeyi kaşlarada mı yapıyorlar allahım yaa kadın kuaförler fesatlıklarından mı kıskanclıklarından mı nedir yonuyorlar kaş saç ben kaşlarımı kendim alıyorum herkes hangi kuaför diye soruyor şeklini bozmadan fazlalıkları toplamak en iyisi bence hem belirle bi aynada yavaş yavaş al sonra alışırsın ve eminim sen o kuaförden daha güzel alırsın kaşlarını :)) onların işi bizleri memnun etmek ama kafalarına göre iş yapıyorlar yok bu modeli kullanamazsın yok bu modeli kaldıramazsın yok bu model gitmez sana tarif etsen bile kendi kafalarına göre yapıyorlar kendi kuaförün ol canım valla kaş konusunda sonuçta yüzün ifadesini belirleyen bişey kaş :))) umarım bidaha böyle birşey gelmez başına

Valla bu kadar çok kişi kendin al dediğine göre vardır bir bildiğiniz kendim mi alsam napsamzemuszemus

valla kizlar bende kesinlikle guvenemem kuafore kas aldirmaya hic gitmedim allaha sukur kendim almayi biliyorumda muhta degilim onlara

ben hayatta kaslarimi baskasina aldirmam. tamam kendimde bazen hata yapiyorum ama baskasina guvenemem

ben oncelıkle kasımı alcak kısının kasına bakarım guzelse aldırırm..
zaten hayatım boyunca sadece ıkı kısı almısdır..
bırısı etılerde kuaforum iş yerıne yakın kız hakkaten saya saya alırdı ve tek kelıme ıle harıka alırdı..ama suan calısmıyom bu seferde evıme yakın bı yerde bı kız var kuaforde sımdıde ona aldırım herkesde bayılır kaslarıma..her kuafor bır degıldır..

canım herkes kendi alamayabilir ben alamıyorum mesela.. altları üstleri toplarım ama şekil veremem..bende aldırıyorum ama güzel alıyolar ya sizin şansınıza kötüler çıkmış..bence başka yeri deneyebilirsiniz.

Aslında burdaki kuaförlerin çoğuna bakıyorum da bırakın kaşları,saçları elleri yüzleri filan hiç güzel değil bakımsız ve hatta pis.kafamçokkarıştı

aklında olsun ülker kuaföre gitme ben denedim hem o kadar da uğraşıp kalınlaştırdığım kaşlarımı mahvetti istediğim gibi olmadı bişeye de benzemedi hem de 8 lira aldı.. ayrıca tavırları da hiç hoşuma gitmedi söyleyeyim..

düğünümden iki gun önce kaş ve manikür için kuaföre gittim.tam bir rezaletti. ikisi sanki baska baska insanların kaslarıymıs gibiydi. allahtan makyöz iyiydide ikisinide birbirine benzetti boyayarak. o kadar sinir oldumki anlatamamklava:
düğünüm olalı iki ay oldu ama hala sekle girmedi kaşlarım. badem yagıyla hint yagı sürüyorum kaşlarımı aldıgı yerden tekrar cıkmayınca. kaşlarım küstü bana gönüllerini almaya calısıyom işte:gitme:

canım çok geçmiş olsun. ben kendim alıyorum kuaföre hiç aldırmadım. ama annemin gittiği tüm kuaförler çok güzel alıyorlar. nasılda yakışıyor yüzüne anacığımın.
sen kuaförde kaş aldıran arkadaşlarına sor ,deneyimi olanlar illaki vardır sana yardımcı olurlar ,fikir baabında:)))opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…