Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

hiii valla dikkat etmek lzm çok soğuk yine güneş vr ama pek faydası yk ankaraya kış erken gld valla sabahları özellikle çok soğuk oluyor yataktan kalkınca üşüyorum artıkkaydirigubbakcemile2

erzuruma kar yağmış normaldir kış geliyo artık bende üşüyom akşam ufoyu yaktım bi ara içim titredi

hiii valla dikkat etmek lzm çok soğuk yine güneş vr ama pek faydası yk ankaraya kış erken gld valla sabahları özellikle çok soğuk oluyor yataktan kalkınca üşüyorum artıkkaydirigubbakcemile2

evet kış geldi valla artık incecik nevresimle yatılmıyo üstümüze battaniye alıyoruz benim kociş grip ya aman ben gene yakalanmayayım:kedi:sinüzitten dolayı çabuk kapılıyo:asigim:

kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

he valla kız kaynana aradı durduda gelin gelin diye 2.3.gün minik kuşum pamuğum gitmedi evde dinlendik ohh yandankaydirigubbakcemile3ay ne fenayımmm aman milletin lafından kurtuldum yk ykmu bebek yk bilmem nehihoyyytohhhhhhhhhhhhhhihoyyyt

ohhhhhh iyi yapmışsın banada sordular
bebek yokmu sorusundan nefret ettim artık
kime ne yaaaa
varsada bana yoksada offfff

haklısın bizim buralarda öle ben evlendim 6ay korundum yokmu bişey diye soruyolardı ama kaynanama çok soruyolarmış benim muattabım olmuyo burdakilerle kötükedihüso

benm hep karşımda 2 tane hamiş vardı onlar konuşuyrdu bebekleriyle ilgili kıkır kıkır gülüyorlardı mafoldumben

benm hep karşımda 2 tane hamiş vardı onlar konuşuyrdu bebekleriyle ilgili kıkır kıkır gülüyorlardı mafoldumben
canımya kendi hallerine gülsünler manyak şeyler öle insanlar çoooook fesat işte nolcaklar başka
ankara cnmcm (karasal iklim hakimkaydirigubbakcemile3:hulya:

hee güzelmiş gitmedimde gerçiŞeniz

kaydirigubbakcemile3ama bn hepinizin başkentinde oturuyorum devletimizin başkentikaydirigubbakcemile3 valla akşam dönerken mhakkak bir devlet adamını arabalrda konvoy halinde görmek mümkün özllikle bnm bulunduğum yerin tam karşısı başbakanlık genel kurmay başkanlığı milli savunma baknlığı herşey burada:hulya:

gülecek ne varmış klava:
ay 40 mız karışcak ay bebişlerimize şunalrı yaparız hahaha diye gülüyorlardı...çok kötü oldum eşim bile fark etti....sokakta hamile görünce hemen eşim suratıma bakıyor bakıyormuym diye mafoldumben
cnm bnmmm inşallah brgn bizde onlar gibi olcazz üzülme ne düşünüyosun dra fln gidicekmisin bu ayy

ne biliyim 1-2 ay daha bekliyim diyorum aman yoruldum valla akışına bıraktım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…