Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

slm kızlar esra lakonustum günü dündü gecmiş glelen giden yokmus hala ama umutlanmak istemiyorum cuma yapıcam testi diyo p tesi evine donecekmiş bakalım insallah hamiledir

slm kızlar esra lakonustum günü dündü gecmiş glelen giden yokmus hala ama umutlanmak istemiyorum cuma yapıcam testi diyo p tesi evine donecekmiş bakalım insallah hamiledir

ktg canım inşallah esramız güzel haberlerle döner büyük umutla ondan gelecek güzel haberi bekliyoruz
inşallah cuma günü test pozotif sonuç verir
ayyyy inşallah:Saruboceq:

kızlar ben dr dan geldim bebişim çok iyi Allaha şükürler olsun:Saruboceq: kilosu 2kilo 50gram dedi yani 2kilo diyebiliriz dedi bebeğin ters dedi başının aşağıya gelmesi lazım dedi ama ilerleyen günlerde olabilir dedi bu ayın içinde başlıyomuş aşağıya gelmeye öle dedi 20 gün sonra bidaha çağırdı 82 kilo olmuşum

hamile kaldıgında kaç kıloydun funda bebısının saglıklı olmasına sevındım normal dogum mu dusunuyorsun ne dedı bu konuda doktorun

ne olsun ceylanım bayram dönüşü işte....şimdide temizliğe başlıycam kahvaltımı yapıp büyük temizlik yapmamıştım.....sen neler yapıyorsun...günün bugün dimi

slm kızlar sonunda girebildim ya çok şükür oh beeeeeeeeeeeopuyorumnanaktannasılsınız iyisiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…