Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

hımmmm dört duvvar sıkıyo demekki kızımızı a.s

dört duvardan ziyade içindeki çok ilgi gösteren insanlar sıkıyo.kucağa almak istiyorlar yabancıyı pek iyi bildiğimiz için huzursuzlanıyoruz.benim kız 24 saat beni gördüğünden yabani biraz babasına bile bayram tatilinde alıştıkaydirigubbakcemile3

suzan gonca bebeiş bayram harçlığı aldımı ?

kızımın daha parayla işi olmaz kaydirigubbakcemile3 verenler oldu.ama gelecek sene el öptümü harçlığını alacak gerekirseb zorlakaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :mymeka:

hoşbulduk tatlım iyiyim çok şükür seni sormalı nasıl geçti bayramın
ben anneciğime gittim güzeldi

bende 1.günü bayramlaşmalarla geçti 2.gün çok güzeldi eşimle birlikte uzuunn zaman sonrası beraber uyuduk öğlene kadar dinlendim epeyce :hulya:

slm kızlar nasılsınız bi bakayım dedim sizlere nette sorun vardı öğlen burdaydım aslında şimdi 3 arabasıyla dr gidicem 4 te görüşücem drla kilosunu sağlığını iyice bi öğreneyim ya özledim kızımı

kızımın daha parayla işi olmaz kaydirigubbakcemile3 verenler oldu.ama gelecek sene el öptümü harçlığını alacak gerekirseb zorlakaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :mymeka:

olsun kız bizde öpmesede bebiş ya boş çıkarmazlar sıkıştırlar bi yerlerine kaydirigubbakcemile3 o günlerde gelicek inşallah sağlıklı büyüsünlerde

hadi hayırlısı fundacım güzel haberlerle dön inşallah ecrinimiz nasıl bak bakalım

hadi hayırlısı fundacım güzel haberlerle dön inşallah ecrinimiz nasıl bak bakalım

ay inşallah inşallah yaopuyorumnanaktan bakalım kilolumu değilmi ayyyy çoook heyecanlandım özellikle dr ları yanına gittiğim zaman çoook heyecanlanıyorum kalbim çok hızlı atıyokaydirigubbakcemile3

evet zor
anne gibisi yokki bi onlar düşünür bizleri
onların hakkı ödenmez

evet anne hakkı ödenmez annemi bayramda göremedim kendi istemedi gelmemi tansiyonum çıkıyo diye ama yeni görüşmüştük zaten öle hasretlik olmuyo bizdezemuszemus

hadi bakalım güzel haberlerle gelirsin İnşallah.doğumada az kaldı büyümüştür senin kız.maşallah diyelim nazar değmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…