Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

çok korkmuş teyzesi tek başına sahur yapmış yavruuuuuuuuummmm:roflol:
işe de bakıyom yaa idare edin artık beni....
ahh canım davulculardan da korkmuştur...ben çok korkardım çocukken davulculardan kap kara adamlar perdeden gizli gizli izlerdim kaydirigubbakcemile3
ne örüyon bozo kışa hazırlıkmı

ahh bi örmeyi bilsem o konularda çok beceriksizimmmm:hulya:

çok korkmuş teyzesi tek başına sahur yapmış yavruuuuuuuuummmm:roflol:
işe de bakıyom yaa idare edin artık beni....

ne biçim annesin insan evladını unuturmu bak ruhinin arkasında teyzeleri var ona göre ayağını denk al yoksa klava: klava:

bende yapiim yaaa şu keçiboynuzunu bu ay

yap yap bn 3 aydır yapıyorum inş.bi faydası ollmuştur sperm testi veremedik daha oy oyy akşam yemekten snra sofrayı toplyyorum alışkanlık oldu artık hemen tencereyi koyuyorum keçiboynuzları içinhihoyyyt

[

ahh bi örmeyi bilsem o konularda çok beceriksizimmmm:hulya:[/QUOTE]

aynen yaaaa bende öremem anlamam
ama sadece dantel biliyom

sormayın dün gece iftara davetliydik arkadaşıma aceleyle çıktık ruhii kalmış ofiste:))))))))
akşam teyzeleri sorduda burda ozaman aklıma geldi yanlız kaldı kuzuuuuuuummmmm
yarın bayramlık alcaz benim kalpazan ruhime teyzeleri:))))))))))))))))))

ben örüyom da malesef giyecek bebek gelmesi daha neler ördüm teyzeleri bir görseniz ama o gelmedi daha

yap yap bn 3 aydır yapıyorum inş.bi faydası ollmuştur sperm testi veremedik daha oy oyy akşam yemekten snra sofrayı toplyyorum alışkanlık oldu artık hemen tencereyi koyuyorum keçiboynuzları içinhihoyyyt

sırf akşamlarımı içiriyosun canım

ben geldim hepinizin kadir gecesi mübarek olsun Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

[

ahh bi örmeyi bilsem o konularda çok beceriksizimmmm:hulya:

aynen yaaaa bende öremem anlamam
ama sadece dantel biliyom[/QUOTE]

onu da bilem çok beceriksizim...yemek yapıyım temizlik yapıyım ancak onları bilirimkaydirigubbakcemile3

kızlar biz bugün dra gittik bebeğimin kalp atışlarını gördük çok şükür Allah hepinize nasip etsin inşallah eşimle birlikte gitmiştik eşim dra bir sürü soru sordu yok o nasıl olacak bu nasıl olacak kadının kafasını karıştırdı :)))))))

CNMCM İLK bir hafta sabah akşam ondan sonra 3 ay sadeece akşam yatağa giderkenkaydirigubbakcemile3 öyle yazıyo valla sitede napıyımkaydirigubbakcemile3

bi ara bende yaptım ama yarım bıraktık yani ben salladım aslında adamcık içiyodu yoksa yapiim barı ekime hamile kalmam lazım yaaa tam sene(((((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…