Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

canım yanmasında parasında diilim valla ama duyuyorum heryer okeylemiyo anezteziyi falan diye valla daha istenmeden sıkıntı yapmaya başladı bende heee

aaaaaa cnm olmazmı en büyük belirti grip tmm tmm kesin hamilesin :)

kızlar 7 gün sonra bi hamilemiz daha olacak aptala malum mu oluyo dersin ne derseniz artık esracık hamile tabi benceeee teyze olcam

kıız eski deme yaşlandığımı hissediom onun yerine tanıdıklar desek daha güzel olur
hiçte yaşlı diiliz allaha şükür:))))
ne alemdesin ayrıca sen söle bakalım
valla cnm kimi drla korunun dyr kimisi korunmayın bize hiçbişi demedi korunun diye gerek görmedi olmuycanı biliyodu ztn demkki:umursamaz:

konuşma sende böle umutsuz umutsuz canım benimlmaz:

tabi saka arkadaslar esraya takılıyorum oyle soruya oyle cevap :) yoksa bn bütün kısı grip gecirirm ohooo nerde :)

ktg yok bee hiçbi belirtim yok
yıldız kıız biraz konu değişsin diye yazdım onu yoksa bende biliom illet bi hastalık olduğunu

kızlar ben bugün namaz kılamıycam kuran okuyamıycam...namazlarınızda benim de adımı geçirin...siz benim hep dualarımdasınız...:Saruboceq:

hiçte yaşlı diiliz allaha şükür:))))
ne alemdesin ayrıca sen söle bakalım

konuşma sende böle umutsuz umutsuz canım benimlmaz:

beennn 7 gün kalmış belkiom grip oldum dr a gidemiom bişi varsa die ama bişi yok yönü daha ağır basıo

kızlar ben bugün namaz kılamıycam kuran okuyamıycam...namazlarınızda benim de adımı geçirin...siz benim hep dualarımdasınız...:Saruboceq:

tamam canım dualarımızdasın ama sende bol bol salavat getir oda dua kadar etkili

canım yanmasında parasında diilim valla ama duyuyorum heryer okeylemiyo anezteziyi falan diye valla daha istenmeden sıkıntı yapmaya başladı bende heee

araştıırsın cnm var yapan merk.valla elimdne gelse bn aşılamayıda ansteziyle olurumda artık çekiniyorum ne kdr korkak dycekler diye ilk aşılamada bnm cnm çk yandı çünküüü o da çk zordu.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…