Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

oyy oyyy esramız yaban ellerdemi kalmış kıyamazlar

canın çok yandımı hsg de

cnmcm bn çk korktuğum için(kan aldırmaktan bilem korkuyorumkaydirigubbakcemile3)bn anesteziyle oldum cnm kolumda iğneyle ilaç verdi anestezi druda girdi kalktığımda çk hafif karın ağrısı vrdı ama narkoz sonrasıda baya sersemliyo insan ayy bi tuhaf oluyor yaaa:hulya:

yaa işte heryerde ansteziyi kabul etmiyo bide o var şimdi bendende ister artık doktor malesef((

dr benden böyle birşey istese bende bayıltın derim hiç dayanamıyorum ya çok dayanıksızm

anestezide istemiyorum o zaman bu ay cocuk düsünemeyiz demi bu flimden sonra sans daha cok oluyomus

smear testi yaptırdınız mı kızlar hiç ben ondanda korkuyorum ay kadın olmak ne zor ya

dr benden böyle birşey istese bende bayıltın derim hiç dayanamıyorum ya çok dayanıksızm

ama kızlar en iyisi anesteziyle hiç bişiy hissetmiyosunuzzzz ztn bn o aletleri görünce korkutmayayımda iyikide anesteziyle olmuşum ddm çk korktum bnnnnn ve ilk başta uyuyamadım drla güle güle sonrasını hatırlamıyorummm...............

o alet korkutoyo zaten bnm acı bir deneyimim oldu o aletle ondan korkuyorum düsük sonrası parca almıslardı

yaa işte heryerde ansteziyi kabul etmiyo bide o var şimdi bendende ister artık doktor malesef((

cnmcm devlet hast.leri ztn anestezili yapmıyor özeller ancak....özel görüntüleme merk..çekiyor e tabi işin içine anestezi dru fln gitrince brz pahalı oluyor biz 600 tlye yakın vrmştk kendi drumuza o ayarladı herşeyi ztn bn kurtuldum ama imkanınız vrsa anesteziyle olunzemuszemus

ben yaptırdım aleti yerleştirince bitiyo zaten 1 dakikalık bişi korma ondan muayene olur gibi

herkes öyle diyor 1 dakikalık bişey diyor gel görki ben muayenede bile zıplıyorum kasılıyorum nedense akannehir
sıkcaz dişimizi artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…