Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

ozaman bende kaçar ii geceler goncam git hemen uyu yoksa yarın ayakta uyuycan

evet bencede bugün uyudum zaten ayakta öptüm yarın görüşürüz fıstıklar

hayırlsı olsun canım.. inşallah bebek vardır da müjdeli haberi verirsin burdan :)

off kızlar benim kırmızılar geldi ne vardı yarın gece gelseyide bugün de tutsaydım orucumu.........off bu ayda olmadı kısmet değilmiş:gitme:mafoldumben

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın. Amin :Saruboceq:

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Kadir geceniz mubarek olsun arkadaşlar...
Dualarınızda bizleride unutmayın...

günaydın herkese...bozom üzülme bidahaki aya umutlar rabbim yazmamış demekki bundada bir hayır var dimi Şeniz

Eklentiler

• $kadir gecesi 4.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 30
üzüldüm kısmet değilmiş npıyım inşllh bu ay olur şu mübarek günde Allah sesimizi duyar

kızlar bu gece benim içinde dua edin kırmızlılarında bugün geleceği tuttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…