Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

allah iyiliğini versin 17 gün kala......
kız olsada belli edermi kendini hiç deliiii

işte ne salağım...dr reglin geçtimi dediğimde ben yoo dedim kaç gün var dedi 17 dedim güldü adam kaydirigubbakcemile3 ne biliym üstüne lmuşumdur diyekaydirigubbakcemile3:hulya:

sorma yaa kaçtık öbr taraftan burda kaynatıyoz artık eskiler olaraktan hamişlerimizde bizle bizim gibi uzun vadeli adaylarda haberin olsun burda bul bizi artık nabersin bu arada

hoşbulduk anam nabersinizzz ayolll
vallahi bende kırmızıları bekler haldeyim fenayım patetes püresi yiyip duruyorum istermisin kız patates gibi bi kızım olsun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

işte ne salağım...dr reglin geçtimi dediğimde ben yoo dedim kaç gün var dedi 17 dedim güldü adam kaydirigubbakcemile3 ne biliym üstüne lmuşumdur diyekaydirigubbakcemile3:hulya:

kıyamam sana yaa napcan insan kendini kaptırınca öle oluyo az sabır inşallah o testlerde pozitife öncek bize:Saruboceq:

kız olmas istermisin aşeriyo ol sen anaaaaaaa
gelcek gibilermi hakkatten

sorma yaa kaçtık öbr taraftan burda kaynatıyoz artık eskiler olaraktan hamişlerimizde bizle bizim gibi uzun vadeli adaylarda haberin olsun burda bul bizi artık nabersin bu arada

amanın napıyım kırmızıkları bekliyorum bizzat ne zaman geliceğini bildirmedi emma gelir elbettt kafamçokkarıştı ahanda böleyim işte accık sinir küpü

yeme kız bu saatte yol su elektirik olarak sana geri döner o patatesler

burası daha ii oldu bizim gibi çenesi düşüklere herşeyden rahat rahat konuşabilirz kaydirigubbakcemile3

heee valla ne ararsan konuş burda serbest vallaha iyi akıl ettik burayı yaaa

yok olmas ım gelicek hissettiriyor şum yumurtlama testlerini bulursam alıcam

gelirse ekime gelmezse .........me:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…