Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

goncam sende takıl bize birde böyle deneyelim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

allah allah yaa bi hal olmuş size hee öle işmi olur neden yaşıyoruz ki umut için bigün işim dahada iyi olcak bigün onu alcam bigün bunu yapcam bigün hedeflerim gerçeğe dönücek bigün anne olucam hayat hep bu cümlelerle başlıyo saçmalıyosunuz bence

goncam sende takıl bize birde böyle deneyelim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

allah akıl versin :))))
zaten saldık çayıra oturup beklemiyoruz tamam kabul ama umutsuz olmayın kuşlarım aaaaaaaŞenizŞenizŞeniz

slm kızlarrrr nasılsınız bakalım bozo ceylan geliyo şemsiye :))))

gncam haklısın ne umutsuz kızlar bunlar yaaaa kızım ben diyorummm bu ay geliceklerrrrrrrrrrrrrr kaçarı yok ektik 15. gün sonra kendi adıma güzel haberler vericem size Allahın izniyleeeeeee :))))

yürü sever arkandayım bende 8 gün sonra senden önce yanidur ozaman söle diyiim
yürü sever önündeyim:)))))))))

dudağımda nasl uçık çıkmıştı dün bgn dahada berbat eşimdede aynısı ve aynı atarfta bişi olduğundan değil garibim oda ateşlenmişti 2 gün öncede ikimizde hastayız ya:))))))))))))))

yürü sever arkandayım bende 8 gün sonra senden önce yanidur ozaman söle diyiim
yürü sever önündeyim:)))))))))

tamam bende senin arkandayımm :)))) bekleyin biz geliyozzzzzzzzz delikafadulden

iyiyim canım çalışıyorum iş güç işte çok şükür kendime geldim ıhlamur bal tarçın karışımıyla yap bak sende tavsiye ederim yaa acayip toksin atıyo ve açıyo insanı

iyiyim canım çalışıyorum iş güç işte çok şükür kendime geldim ıhlamur bal tarçın karışımıyla yap bak sende tavsiye ederim yaa acayip toksin atıyo ve açıyo insanı

evet ya evd eıhlamu yokta nane limon bal yaptım bnd e 2 gündür gayet iyi gldi onlar olmasa duramam ztn iyim bgn şükür daha iyiyim....adet günün ne zman ?yakınmı?

var işte biraz daha bakalım ne görcez bu aydan......

sen daha yeni başladın kuşum ben bu ay yumurtladımmı onu bile bilmiyorum farketmedim bi belirtisi olmadı belki yumurta bile olmadı iki canım istiyosa çalışıyorum yani öle oldu bu ayda daha güzelmiş ama bölesi kendimi yemedim en azından yaaaa

merhaba diyeceğim ama yine herkes gitmiş.
mb.goncam nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…