Kv yi takmak istemiyorum

Arkadaşlar merhaba. Günlerdir konuyu açsam kı açmasam mı düşündüm. Daha doğrusu ne yazacağımı nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Eski konumda bahsetmiştim kv baş ağrısı ve yol fobisi sebebiyle bize gelmiyordu. 1 yaşında kızım var çok şükür. Eşimle ikimizde çalışıyoruz ve kv 2 saatlik mesafede. Arada gelsin bizde nefes alalım istiyorum vs diye konu açmıştım. Aynı kv 7 saatlik uzakta bekar avukat kızına gitti 1 hafta önce. Ve ben dayanamayıp eşime" hani anneninin yol fobisi vardı buraya gelemiyor ama taa oralara gidiyor" felan dedim. Ayrıca evde liseye giden kızı var onu yalnız bırakamam o yüzden de gelemiyorum diyordu ama diğer kızının yanına gidiyor. Neyse eşimle tartıştık tabi. Annem yalan mı söylüyor tabiki başı ağrıyor yol fobisi var diye annesini savundu. 4 gündür bu yüzden konuşmuyorduk eşimle. Ayrıca bana çok soğuk konuşuyor kv ona da sinir oluyorum. İlla eşime yansıtıyorum. Bu sefer aramız bozuluyor pişman oluyorum. Yaa ben bu kv yi takmak istemiyorum. Ama yanına gittiği kızıyla ben hamileyken çok kırdılar beni. O yüzden bu kadar takıyorum heralde. Ooff ne bileyim yaa bana bir akıl verin lütfen...

Amannn boşver. Benim Kv bana hamileyken oğluma yük oluyorsun sen dedi, daha neler neler hiç önemmsemiyorum eşimle de bunun için kavga etmiyorum.gelmezse de gelmesin ne minnet ediyorsun ki madem çalışıyorsun arada bir yardımcı gelsin rahatça. Ben öyle yapıyorum.

Yav gelmesin zaten. Daha ne istiyorsun, esine niye yansitiyorsun. O da annesine israr eder illa gel diye...
Bosver geç bence.

bu tip bir kv size gelmesin zaten.taktığınıza değmez. rahatsızlıklarınızı iyi anlıyorum bendede bu birbirini dolduran kv-görümce çiftinden var. boşvereceksin hayatına bakacaksın.ama bana gelmiyorlar diye eşimle kötü olmam.aksine mutlu olurum ben.

Arkadaşlar cevaplar için tekrar teşekkür ederim ama bazıları çok yanlış anlamış. Ben her gün Allah'a şükrediyorum çocuğuma ben ve eşim baktığımız için bin kere hamd olsun. Rabbim bizi ne anneme ne de kv ye ne de başka birine muhtaç etmesin. Ben zaten gel vs demiyorum kv arıyor "ahh bende torunumu çok özlüyorum ama işte yol fobisi baş ağrısı var gelemiyorum" diyip eşime kendini acındırıyor. Sonra 7 saatlik yola gidebiliyor. Hemde 2. Kez. Ve ben hiç bir saygısızlık yaptığım halde ve anne diye hitap ettiğim halde kendi sırf kızı kıskanıyor diye soğuk davranıyor kızım canım vs demiyor. Çok gıcık oluyorum bu durumlara. Ayrıca rahat bir insan değilim bebeğimi kimseye emanet edemem her türlü sorumluluğu bana aittir o benim dünyam. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Konu sahibi kv sini çok sevdiğinden değil gelsin çocuk baksın da kafa dinleyeyim diye istiyor.yoksa istemez gelmesini .kadın da farketmiş demekki gelmiyor.
Kv mi seviyorum sadece kızına çok ayak uyduruyor. Ağırlığını koymuyor. Haksızlık ediyor.
Arkadaşlar cevaplar için tekrar teşekkür ederim ama bazıları çok yanlış anlamış. Ben her gün Allah'a şükrediyorum çocuğuma ben ve eşim baktığımız için bin kere hamd olsun. Rabbim bizi ne anneme ne de kv ye ne de başka birine muhtaç etmesin. Ben zaten gel vs demiyorum kv arıyor "ahh bende torunumu çok özlüyorum ama işte yol fobisi baş ağrısı var gelemiyorum" diyip eşime kendini acındırıyor. Sonra 7 saatlik yola gidebiliyor. Hemde 2. Kez. Ve ben hiç bir saygısızlık yaptığım halde ve anne diye hitap ettiğim halde kendi sırf kızı kıskanıyor diye soğuk davranıyor kızım canım vs demiyor. Çok gıcık oluyorum bu durumlara. Ayrıca rahat bir insan değilim bebeğimi kimseye emanet edemem her türlü sorumluluğu bana aittir o benim dünyam. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Az önceDüzenleŞikayet EtFavorilere Ekle
+ Çoklu AlıntıCevapla

Aynen bende arama işini azaltıcam ve daha resmi konuşacam. Kendi bana çok soğuk konuşuyor hiç bir saygısızlığım olmadığı halde. Sırf kızı kıskandığı için mesafeli davranıyor. Bende mesafeli olacam. Bide içten içe takmasam çok iyi olacak

Bi de mesela ben bana kızım demediğini fark ettim.Öyleyse ben de zaruri durum hariç anne demem dedim kendi kendime.

X