Kv yi takmak istemiyorum

Bi kopyası bende var. Tabi ben son yaptıklarından sonra sert bir şekildr tavrımı ortaya koyunca şimdi kendisi yanaşmaya hatta çocuğuma bakma girişimlerinde bulunuyo, ben istiyomuyum hayır açıkçada söyledim eşime zaten.

Sizede tabsiyem budur tavrınızı koyun kırgınlığınızı alenrn belli edin hep alttan alınca kimsenin umrunda olmuyoruz.

Cevaplar için teşekkür ederim ama kimse anlamıyor beni. Ben gelsin bizde kalsın bebeğime baksın beni kızından üstün görsün vs demiyorum. Sırf kızı bizi özellikle beni kıskanıyor diye ona ayak uydurmasın. Biraz ağırlığını koysun. Bize de gereken değeri versin. Fazlasını değil.
biz de diyoruz ki hayatım vermezse vermesin o değeri sen de ona verme bitti gitti

Amaan gelseler bir dert gelmeseler bir dert bosver birak gelmesin. Ben kayinvalidem gelmesin demem ama gelmiyor olmasi da beni ilgilendiirmez. Gitsin kizinda kalsin. Gelince evimin duzenini bozuyor. Ben tutumlu bir insanim kirli temiz ne var atiyor makineye. Utuyu acip 1 saat oyalanarak utu yapiyor arada telde konusuyor bana fenalik basiyor. Hastalik veya kayinpederim olse(Allah uzun omur versin ikisine de) yalniz kalsa boyle mecburi durumlarda basimin ustunde yeri var. Ama mecburiyet olmadikca gelmesinler canim bosver. Gelse de ayri huzursuzluk emin ol.

Hayır daha ne istiyorsun anlamadım keşke benimkide bana gelmese ama aynı bahçenin içindeyiz malesef sen bu yüzden bide kocanlami kavga ettin sacmalama sürekli gelip karışıp laf sokusturup gitmese eve coreklense daha mi iyi dertsiz başınıza dert arıyorsunuz yaaa bu çocuk hep böyle kalmicak ya elbet büyüyecek kreşe okula gidecek

Gelmemesi daha iyi değilmi boşver. Ben olsam hayatta böyle bir konu için eşimle aramı bozmam. İleride geldiği için bir sorun yaşarsanız laf söyleme şansınız kalmamış mesela hata etmişsiniz. Kv gelmiyor diye dertlenen biri olarak forumda bir ilke imza atmış olabilirsiniz.

Ayrımcılık yapıyor o kızını hep üstte tutuyor. Bize gelince bahaneler ona yok. Ne bileyim valla bende bilmiyorum. Gelmesin zaten 1 kere geldi ondada hep hastayım dedi yattı inan daha çok eziyet oldu ama hanı bize gelince hasta o kızına gelince cin gibi. Ona sinir oluyorum.
Çok enteresansiniz gerçekten ne yapacaksınız KV nizi gelmesin dertsiz başınıza dert mı arıyorsunuz? Üstelik tabii ki kızını sizden ayıracak o kızı siz gelinsiniz . Kadının kızıyla samimi olmasıni mı kiskaniyorsunuz? Gerçekten hiç derdiniz tasaniz yok sizin demek ki bunu dert ettiğinize göre.

Gelmemesi daha iyi değilmi boşver. Ben olsam hayatta böyle bir konu için eşimle aramı bozmam. İleride geldiği için bir sorun yaşarsanız laf söyleme şansınız kalmamış mesela hata etmişsiniz. Kv gelmiyor diye dertlenen biri olarak forumda bir ilke imza atmış olabilirsiniz.
Hanım efendi kaynana gelsin cocuga baksın istiyor

Sana gelmiyor sen allahtan daha ne istiyorsun bırak nereye giderse gitsin. 1 senedir benimki de bana gelmiyor. Oh dünya varmış. Aileme huzur geldi resmen. Seni çağırırlar sa benim evime gelmeyenin evine gitmem dersin. Hatta bende evime gelmeyenin evine gitme fobisi var dersin. Toptan kurtulursun
Konu sahibi kv sini çok sevdiğinden değil gelsin çocuk baksın da kafa dinleyeyim diye istiyor.yoksa istemez gelmesini .kadın da farketmiş demekki gelmiyor.

Hanım efendi kaynana gelsin cocuga baksın istiyor
Ay valla benim kv çok iyidir ama mümkünse çocuğuma o bakmasın diye iş bile aramıyorum şu an. Yanlış anlaşılmasın kv düşmanı değilim oldukça tatlı dilidir ama bir süre gözlemledikten sonra anladım ki biz çok çocuk büyüttük mantığıyla yaklaşıp benim yöntemlerini hiçe sayıyor. Mecbur kalmadıkça gerekyok bence

Ayrımcılık yapıyor o kızını hep üstte tutuyor. Bize gelince bahaneler ona yok. Ne bileyim valla bende bilmiyorum. Gelmesin zaten 1 kere geldi ondada hep hastayım dedi yattı inan daha çok eziyet oldu ama hanı bize gelince hasta o kızına gelince cin gibi. Ona sinir oluyorum.
Eeee huyları batsın. Kızkardeşimin kv si kızına gidince eğilip yerleri siliyor, ama kardeşimde yere düşen tuzluktaki kaşığı bile alıp yerine koymuyor.Eline örgü alıp akşama kadar oturup tv izliyor

Canım ben olsam o fobiyi veren allah'a her gün sürede. Yetim sevindirirken.allah başka dert vermesin.
Evliliğin en önemli kuralını cignemissin kocana kv yi doğru olsa da senin anlatma haklı çıkma ihtimalin abihayatin bulunmasından daha düşük

Arkadaşlar merhaba. Günlerdir konuyu açsam kı açmasam mı düşündüm. Daha doğrusu ne yazacağımı nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Eski konumda bahsetmiştim kv baş ağrısı ve yol fobisi sebebiyle bize gelmiyordu. 1 yaşında kızım var çok şükür. Eşimle ikimizde çalışıyoruz ve kv 2 saatlik mesafede. Arada gelsin bizde nefes alalım istiyorum vs diye konu açmıştım. Aynı kv 7 saatlik uzakta bekar avukat kızına gitti 1 hafta önce. Ve ben dayanamayıp eşime" hani anneninin yol fobisi vardı buraya gelemiyor ama taa oralara gidiyor" felan dedim. Ayrıca evde liseye giden kızı var onu yalnız bırakamam o yüzden de gelemiyorum diyordu ama diğer kızının yanına gidiyor. Neyse eşimle tartıştık tabi. Annem yalan mı söylüyor tabiki başı ağrıyor yol fobisi var diye annesini savundu. 4 gündür bu yüzden konuşmuyorduk eşimle. Ayrıca bana çok soğuk konuşuyor kv ona da sinir oluyorum. İlla eşime yansıtıyorum. Bu sefer aramız bozuluyor pişman oluyorum. Yaa ben bu kv yi takmak istemiyorum. Ama yanına gittiği kızıyla ben hamileyken çok kırdılar beni. O yüzden bu kadar takıyorum heralde. Ooff ne bileyim yaa bana bir akıl verin lütfen...

Ne güzel kadin gelmiyor iste daha allahtan belani mi ariyorsun kardeşim?

Hayir ben kkdaki gelinleri anlamiyorum kv gelir niye geldi kv gelmez niye gelmiyo diye konu aciyolar. Acaba sorun gelinler olarak bizde mi? :KK70:

Dertsiz başınıza dert mi arıyorsunuz? Ne güzel gelmesin. Evet insan anne sıcaklığı bekliyor ama yoksa geldiğinde daha çok batar. Ayrıca gelinlere yaranılmıyor, gelse bir dert, gelmese bir dert. Eşinize şikatüyet edip de arayı bozmayın. Sonra gelip canınızı sıktığında siz haksız duruma düşersiniz.

Arkadaşlar merhaba. Günlerdir konuyu açsam kı açmasam mı düşündüm. Daha doğrusu ne yazacağımı nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Eski konumda bahsetmiştim kv baş ağrısı ve yol fobisi sebebiyle bize gelmiyordu. 1 yaşında kızım var çok şükür. Eşimle ikimizde çalışıyoruz ve kv 2 saatlik mesafede. Arada gelsin bizde nefes alalım istiyorum vs diye konu açmıştım. Aynı kv 7 saatlik uzakta bekar avukat kızına gitti 1 hafta önce. Ve ben dayanamayıp eşime" hani anneninin yol fobisi vardı buraya gelemiyor ama taa oralara gidiyor" felan dedim. Ayrıca evde liseye giden kızı var onu yalnız bırakamam o yüzden de gelemiyorum diyordu ama diğer kızının yanına gidiyor. Neyse eşimle tartıştık tabi. Annem yalan mı söylüyor tabiki başı ağrıyor yol fobisi var diye annesini savundu. 4 gündür bu yüzden konuşmuyorduk eşimle. Ayrıca bana çok soğuk konuşuyor kv ona da sinir oluyorum. İlla eşime yansıtıyorum. Bu sefer aramız bozuluyor pişman oluyorum. Yaa ben bu kv yi takmak istemiyorum. Ama yanına gittiği kızıyla ben hamileyken çok kırdılar beni. O yüzden bu kadar takıyorum heralde. Ooff ne bileyim yaa bana bir akıl verin lütfen...
Arkadaşlar söylemiştir muhakkak ama bende söyleyeyim, beklentiyi dusureceksin. .kızına gidiyor diye sana da gelmek zorunda değil .üstelik kızı bekar , yanında olmak isteyebilir. Bebişi dünyaya getirmeyi düşünmeden önce, bakabilir miyim ,yetebilir miyim durumunu çözümlemen gerekirdi .çocuğunun yavrusu ,illa ki çok seviyordur fakat bakmak zorunda değil .bunu gözardı etmezsen meseleye çok takilmazsin. Esinin huyunu da biliyorsundur artık .tipik"canım annem"erkeği ! Bu konuları gündemden uzaklastirirsan bir süre sonra alışmaya ,takmamaya başlarsın .benim kayınvalidem 10 dk uzaklıkta .iki elim kanda olsa , çocuğumu almayı teklif etmeden vermeyi düşünmem .o kadar zorlanıyorum ki ,görmeden inanmazsın. Görenler Allah yardımcın olsun diyor ama ben bakıyorum .kimsenin agzina laf vermiyorum. Eşime de bir kere "annen de bir işin ucundan tutuversin artik"demediğim için o bana diyor daughter "çocuğu neden anneme bırakmayıp bu kadar sıkıntı cekiyorsun"diye :)

X