Kv yanlış mı anlıyorum acaba

Benim arkadaşımda kv nin bayramda temizliğini yapar, tarla işine yardım eder, herseyine koşturur ama bir kere bile sende bunu yaptın Allah razı olsun kızım demezler ama eltisi bayramdan bayrama misafir gibi gelir şu bardağı şuraya kaldırsa iş yaptı olur anlata anlata bitiremez ama arkadaşım ne yapsa ondan kötüsü yok namkör insanlarla uğraşmak zor.

Ben o şu bardağı şurdan şuraya kaldırmayan gelinim ilk 2 3 yıl çok çilesini çektim, sonra düşünmeyi önemsemeyi bıraktım, yapmıyorum ulen bana ne dedim. şimdi 6. Yılımdayım, keyfim yerinde vallahi

Aynen öyle eşim , eve gelince sen varsın diyor herkes kapı dışarı diyor bazen bana bakıp , seninle aram iyi olsun geri her şey boş diyor.
Geçen gün sadece annesine hafta içi gelir gibisinden bileler söyledi benim için ben de benim adıma nişana konuşmaması gerektiğini söyledim o da tamam bidaha olmaz ama büyütmeyelim sen öyle söyledin ama ben gitmek istemiyorum dersin gitmezsin olur biter dedi

Kesinlikleeee… asla yapmam sadece bir bulaşıktı yaptığım emin ol ona da pişman oldum. Yoksa ev süpüreyim şunu yapayım yok bende. Herkes gücü yettiğini yapsın , yapamadığı kalsın

En iyisi zaten uzak durmak sonra elini verince kolunu alamıyorsun. Yapan değil yapmayan kıymetli oluyor. Bende sizin gibiyim mesafeliyim İlk evlendiğim yıl 2yada 3 aylık gelindim gel yazlığı temizle dedi görümceler geliyor. Her yaz onlar kalır ben yeni gelin ev temizliycem dedim ben neden temizliycekmisim kim batirdiysa o temizlesin yada tut bir temizlikçi temizlesin. Bir daha o gün bu gündür hiç gel temizle diyemedi.

Töbeeee. Hizmetçi sanmış gelinini galiba

İyi yapmışsınız. Cefasını sen çek sefasını onlar? Böyle bi dünya yok yani..

Çok şanslısınız ki ana kuzusu bir kocanız yok
Mesafe her alanda iyidir, sadece kv için geçerli değil
Aynen öyle vallahi ama eskiden bu kadar değildi bazı şeyleri evlendikten sonra gördü hele kaynımın eşini annesine anlatması.. diyor ki abimde çok anacı bu kadar olmaz diyor

Çok şanslısınız ki ana kuzusu bir kocanız yok
Mesafe her alanda iyidir, sadece kv için geçerli değil
Çok teşekkür ederim
Eşim gerçekten çok iyi bi insan Bana önce manevi anlamda çok destek olur
Birde bir şeyi ona aldırmam için sadece “ çok güzelmiş” demem yeterli onu o ay alamazsa diğer ay mutlaka alır ..

Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah
Bu mutlulukları buradan başka bir yerde paylaşmayın
Gerçek dost ve kendi aileniz hariç
Ne demek istediğimi anlamışsınızdır

Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah
Bu mutlulukları buradan başka bir yerde paylaşmayın
Gerçek dost ve kendi aileniz hariç
Ne demek istediğimi anlamışsınızdır
Amin Allah razı olsun teşekkür ederim
Gerçekten çok çekemeyen oluyor. Eşimin
Evlendikten sonra kilo alması bile dert oldu. Eltim diyor ki. Kv yanında. Benim oğlum evlendikten sonra kilo alsaydı bu kadar çok üzülürdüm diyor . Resmen kadını bana bilemeye çalışıyor. Ama umrumda bile değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…