Kv ve taşınma

Surda kv'lerden beklentileri okudukca iyiki kizim var diyorum.
Aynisini düşündüm
Birde bazen ben ne tuhafım hiç bu tarz şeyler düşünmedim beklemedim benim kv den diyorum
Kendisiyle yıllardır görüşmüyorum gerçi ama uzun yıllar samimiydik ona rağmen kendisinden hiç bir beklentim olmadı onunda benden yoktu. Yada vardı ama benim haberim yoktu

Aynisini düşündüm
Birde bazen ben ne tuhafım hiç bu tarz şeyler düşünmedim beklemedim benim kv den diyorum
Kendisiyle yıllardır görüşmüyorum gerçi ama uzun yıllar samimiydik ona rağmen kendisinden hiç bir beklentim olmadı onunda benden yoktu. Yada vardı ama benim haberim yoktu
Benim kv dugunum dahil herseyde ölü taklidi yapti, arada sirada ortaya cikip ortaligi karistirirdi ama ara sira olduğu icin umursamazdim, onun benden beklentileri vardi, dile de getirmisti ama tabi beklentilerini karsilamadim, cunku neden mesafe candir. Beklentilerini dusuk tut ki kimse seni üzemesin. Ama bakiyorum oglum olsaydı eger ben gelinimle bas edemezmisim onu anladim, kesin beni cok ezerdi.

Canım işini yapıyorsan belki bekleyebilrsin ama hiç bı işine karismiyosan çokta bekleme zaten ne kadar uzak o kadar iyi illa burnunun dibinde bitiyosa tabi sinir eder.cok şükür annem var iyiki o var Allah kimsenin eline düşürmesin kv doğumumda geldi başıma kendini cagirdigim bile yok işte doğum sonrası 1 ay icinde tekrar ameliyat oldum annem islerinden dolayı gidip gelmek zorunda kaldı ben uzun süre kalkamadim ameliyata giricem camasirim yok her yer savaş alanı tabi benim gözüm hiç birşeyi gormuyodu ne zaman baksam kadın karşı koltukta oturuyodu yani basima niye geldin gelmese daha hayirliydi normal şartlarda kalkıp kendi işimi yapabilsem zaten işin yok oğluda özel sektor olunca patronu sen mi dogurdun doğum iznin dışında iznin yok dedi
Ben 5 aylık oluncada kp kalp ameliyatı geçirdi bende böbrekten bu sefer operasyon goruyodum annemin evine yerleştim 2 bekar kızı var onda bile sen bakicaksin diye kavga ettiler üst üste ameliyat olmam tekrar operasyon gecirmem çocuğumun küçük olması vallahi babam kocama sen nereye gidiyorsan git benim canım burnumda dedi kocam bırakmadı beni işlerini gördü ameliyat,refakatcilik hergun pansuman vs ona rağmen inkar sen bizim yanımızda olmadın diye kadın benden hıncını almaya çalışır.
Siz KV nin evinde oturmuyor musunuz? Kadın zorda kalıp 6 yıl sonra ilk kez kira istedi diye veryansın konu açmıştınız geçen gün di mi? Kadın ameliyat olunca şehirdisinda kirada yaşayan kizlarininin bakmasindan çok kadının evinde bedava üstelik ustkatinda oturan oğlunun ve gelinin bakması normal değil mi?

Benim kv dugunum dahil herseyde ölü taklidi yapti, arada sirada ortaya cikip ortaligi karistirirdi ama ara sira olduğu icin umursamazdim, onun benden beklentileri vardi, dile de getirmisti ama tabi beklentilerini karsilamadim, cunku neden mesafe candir. Beklentilerini dusuk tut ki kimse seni üzemesin. Ama bakiyorum oglum olsaydı eger ben gelinimle bas edemezmisim onu anladim, kesin beni cok ezerdi.
Beni kimse ezemezdi de belki çocuğum hatrı için bazı şeyleri altdan alırdım. Oda belki tabii, biyerden sonra içimdeki cadı ortaya çıkardı. Ama bana 10 gelene ben 20 giderim, o yüzden iyi olursa iyikikde görür. Yinede iyiki oğlum yok, hiç sevmem böyle entrika işleri

Siz KV nin evinde oturmuyor musunuz? Kadın zorda kalıp 6 yıl sonra ilk kez kira istedi diye veryansın konu açmıştınız geçen gün di mi? Kadın ameliyat olunca şehirdisinda kirada yaşayan kizlarininin bakmasindan çok kadının evinde bedava üstelik ustkatinda oturan oğlunun ve gelinin bakması normal değil mi?
Ay güzel ahlakli! kocasinin evi o ya, ne münasebet
İçinde tencere kaynıyor fokur fokur çok şükür
Sende kimseyi çekemiyorsun bacım ya
Mal, mülk düşmanı seniii

Olmaz mı benim kv bekar oğluyla birlikte eltimin evinde iki yıl boyunca kaldı ellerini hic cebine atmadan. Kv erkenden cikar kursa giderdi eltim yemek temizlik her isi halleder aksama dogru da kv gelirdi. Eltim bu iki yılda hamile kaldı cocugu oldu ama birsey fark etmedi yani. Kv eltimin evinde kalarak para biriktirip bekar oğluna ev aldı 🙈

Eltinin kk’ya gelip yazması lazım. Çok kuruldum. Döşenmek istiyorum. Ne demek oha! Eltin naptı? Kocasıyla arası nasıl? Kocası ne yaptı? Hala görüşüyorlar mı? Kafamda deli sorular 🥴

Beni kimse ezemezdi de belki çocuğum hatrı için bazı şeyleri altdan alırdım. Oda belki tabii, biyerden sonra içimdeki cadı ortaya çıkardı. Ama bana 10 gelene ben 20 giderim, o yüzden iyi olursa iyikikde görür. Yinede iyiki oğlum yok, hiç sevmem böyle entrika işleri

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. Oğlan ya da kıza bakmıyor bu işler. Ne damatlar var gelinleri cebinden çıkartır. Evlerden ırak.

Benim kayinvalideden böyle bir beklentiye girmem için ihtiyacı olduğunda o istemeden yardıma gidecek bir geçmişim, iletişimim olması gerekir. Öyle bir durum yoksa niye gelmedi demeye de hakkım olmazdı.
Ayrıca annem ve kardeşim varsa başkasına sa ihtiyaç duymadım sanırım. Eş kısmı da ayrı tabi.

Eltinin kk’ya gelip yazması lazım. Çok kuruldum. Döşenmek istiyorum. Ne demek oha! Eltin naptı? Kocasıyla arası nasıl? Kocası ne yaptı? Hala görüşüyorlar mı? Kafamda deli sorular 🥴
Bir kavgadan sonra yıllardır görusmuyorlar. Eltim suan maddi acidan cok cok rahat. İstesigi her seye sahip. Esiyle arasi cok cok iyi. Zaten esine çok düşkündür. Beraber kaldiklari zaman da esine karşı cok iyiydi. Kocasini cok seviyor 😍.

Bir kavgadan sonra yıllardır görusmuyorlar. Eltim suan maddi acidan cok cok rahat. İstesigi her seye sahip. Esiyle arasi cok cok iyi. Zaten esine çok düşkündür. Beraber kaldiklari zaman da esine karşı cok iyiydi. Kocasini cok seviyor 😍.

Maşallah, allah bozmasın ağız tadını.
Kurtulmuş kayınvalidesinden de iyi olmuş.

Daha burada söylenmeyecek yazilmayacak o kadar yaşanmışlıklar var ki. Bu sadece görünen kısmı. Bizim olaylar cok cok farklı. Ama eltim ve kaynım dunya iyisi insanlar. O yüzden burada hep yaziyorum kimseye fazla iyilik yapmayın olan yine size olur , Yine siz kötü olursunuz diye

Daha burada söylenmeyecek yazilmayacak o kadar yaşanmışlıklar var ki. Bu sadece görünen kısmı. Bizim olaylar cok cok farklı. Ama eltim ve kaynım dunya iyisi insanlar. O yüzden burada hep yaziyorum kimseye fazla iyilik yapmayın olan yine size olur diye. Yine siz kötü olursunuz diye

Kötü görünülseler bile mutlulukları bozulmamış o yönden çok şanslılarmış maşallah 🧿🧿

Annen kardeşin gelmiş aman ne gerek var ki gelmesine ben istemezdim gelmesini ailem yakın olsa
Hatta bazen telefonda bile konuşasım gelmiyor da sonra drama queenlik yapıyor

Daha burada söylenmeyecek yazilmayacak o kadar yaşanmışlıklar var ki. Bu sadece görünen kısmı. Bizim olaylar cok cok farklı. Ama eltim ve kaynım dunya iyisi insanlar. O yüzden burada hep yaziyorum kimseye fazla iyilik yapmayın olan yine size olur , Yine siz kötü olursunuz diye
Şu bekar kayınla sizi mi evlendirdiler yoksa? Sizin kv ile aranıZ nasıl?

X