Kv sorunu

Evet evet tek derdi 😅 son mesajımda birkaçını alıntıladım tüm kv konularına hakim hepsinde kvlere sövmüş. Aksini söyleyen üyelere de kızıyo falan, bana kaynana yazarak aşağıladığını sanmış çünkü kaynana sözcüğü onun lügatında bir “hakaret”

Ay cidden uğraşılmaz. Espirilerine onun adına ben utandım 🤣
Ayy her mesajında başkasının adına utanmak denen duyguyu yaşadım😟

Bir kere gidip kocamın yaninda konuşmalarini dinlemedim, dedikodumun yapilacagini bile bile.

Benim kv mutfağına sokmaz insani, sevmez acik acik git, ben ayak altinda biri olunca yapamam der. Onun yazligina gittigimizde hamile halimle bile sabah erken kalkar kahvalti sofrasini kurar, evi siler supururum, gece yatmadan evi soyle bi toparlar oyle yatarim, alisverise gidilecekse sunlar eksik ben alisverise gidiyorum der cikarim. Evine asla eli bos gitmem, illaki ihtiyaci olan birseyi ogrenir alir giderim (kucuk ev aleti, tencere, tava, kiyafet herneyse)

Cunku birileri bana kalmaya geldiginde iki isin ucundan tutmalarini beklerim, ailemden boyle gordum. Eli bos gelinsin de istemem, en azindan bir tatli alinmali / yapilmali bana kalirsa.

Ama telefon dinleme kismi neden bir tek beni rahatsiz etti onu cozemedim, ben en cok oraya takildim. Esinizin yerinde olsam bu durumu kurcalardim acikcasi.

Bir kere gidip kocamın yaninda konuşmalarini dinlemedim, dedikodumun yapilacagini bile bile.

Benim kv mutfağına sokmaz insani, sevmez acik acik git, ben ayak altinda biri olunca yapamam der. Onun yazligina gittigimizde hamile halimle bile sabah erken kalkar kahvalti sofrasini kurar, evi siler supururum, gece yatmadan evi soyle bi toparlar oyle yatarim, alisverise gidilecekse sunlar eksik ben alisverise gidiyorum der cikarim. Evine asla eli bos gitmem, illaki ihtiyaci olan birseyi ogrenir alir giderim (kucuk ev aleti, tencere, tava, kiyafet herneyse)

Cunku birileri bana kalmaya geldiginde iki isin ucundan tutmalarini beklerim, ailemden boyle gordum. Eli bos gelinsin de istemem, en azindan bir tatli alinmali / yapilmali bana kalirsa.

Ama telefon dinleme kismi neden bir tek beni rahatsiz etti onu cozemedim, ben en cok oraya takildim. Esinizin yerinde olsam bu durumu kurcalardim acikcasi.
Hanımefendi hani eşim ya beraber aynı evde yaşıyoruz beraber otururken kv aramış olamazmı.

Nasıl yani eşinizle otururken annesi ararsa kalkıp gidiyormusunuz
Evet. Sadece esimle degil, atiyorum arkadaslarimla bulustugumda da ya yanlarindan kalkarim ya da onlarin yanımdan kalkmasini isterim. Neden ben, başkasının sohbetine maruz kalayim ki?

Evet. Sadece esimle degil, atiyorum arkadaslarimla bulustugumda da ya yanlarindan kalkarim ya da onlarin yanımdan kalkmasini isterim. Neden ben, başkasının sohbetine maruz kalayim ki?
Eş farklı arkadaş farklı tabiki arkadaşlar olunca bende öyle olmasını isterim. Ama eşiniz sonuçta o

Eş farklı arkadaş farklı tabiki arkadaşlar olunca bende öyle olmasını isterim. Ama eşiniz sonuçta o

Kisisel alanina saygi duymak hosuma gidiyor.

Bir de empati kurdugumda eşim ben telefonla konusurken kulagini dikip konustuklarimi dinlese rahatsiz olurum, verdigim cevaplardan cikarim yapip bana çıkışsa sinir olurum, adama guveniyorum, ne diye konusmalarina kulak misafiri olayim ki, ne gececek yani elime?

Arkamdan is mi cevirecek?
Hayir, is cevirirse zaten cehennemin dibine postalarim, bunu da bilir.
Guvenmiyor muyum da dinleyim? Ne bileyim dinlemek icin sebebim olmasi lazim, mesela o sohbete dahil edilmem gibi.

Bence sizde dinlemeyin, birakin yapsinlar dedikodunuzu, kocaniz sizi savunuyor mu? Savunuyor, daha ne? Anasinin lafiyla dolacak bir adamsa da basarsiniz totosuna tekmeyi, bu dunyaya dert, cile tasimaya gelmedik, bosverin. Dinlememek en temizi.

X