Kv ameliyat oluyor ben ne yapcam

Ay evin yarısını ben ödedim dediği de tadilat mıydı Ben eski konulara bakmadım Ev almakla, mutfak tadilatı yaptırmayı aynı şey zanneden birinden finansal tavsiyeler okuduk sabahtan beri desene
Ya evet ortadaki matematiğin tutmama sebebi de doğru düzgün açıklayamamasi zaten bunlar baya baya peşinat yapılacak parayı aile apartmanindaki daireyi adam edip dekore etmeye dökmüşler. Şu an detaylı bir tadilat 300 ila 600 arası tutar, bir de araba varmış satılan, bebek fikri de ertelense baya baya kendi evlerini almış oturmuş olacaklardı. Bir tane de aile apartmaninda payları olacaktı ilerisi için. Şimdi otursun derdine yansın.

Niye çekineyim canım sen sence ben böylemiyim diye sordun bende evet dedim yoksa durduk yer egelip sana ben sen böylesin dememki kendi halinle mutluysan banane sorarsan söylerim fikrimi

Ay evin yarısını ben ödedim dediği de tadilat mıydı Ben eski konulara bakmadım Ev almakla, mutfak tadilatı yaptırmayı aynı şey zanneden birinden finansal tavsiyeler okuduk sabahtan beri desene
Sadece duvarları olan bir evin tuğladan herşeyini yaptırdım ve hepsini özel mimarlarla yaptırdık. Ne saçmalıyorusnuz siz. Sanki gidip 200 300 bin tl para harcayıp da onun muhabbetini yapıomuşum gibi konuşmayın ev alacagımız parayı harcadık buraya he aptallık mı evet ben en baştan istemedim. Sonra oldu böyle şimdi bide ev yası tutamayacagım ben bi mutfak yaptırıp onumu konuşcam sanki bu eve tesisatı bile biz yaptırdık elektrik su dogalgaz bunalr ne paralar istiyor biliyormusun

Niye çekineyim canım sen sence ben böylemiyim diye sordun bende evet dedim yoksa durduk yer egelip sana ben sen böylesin dememki kendi halinle mutluysan banane sorarsan söylerim fikrimi
İşte ablacım biz de bu tür insanlara aklı yok ama fikri var diyoruz...Sen kendini herkesten akıllı bilgili zannedip her konuda her söylediğine inanılıyor sanıyorsun ya, öyle olmuyor o işler, rezil oluyorsun ama farkedemiyorsun diyorum sana...Aile içinde de boyleysen bı yere kadar sabreder insanlar, çünkü hiçkimse senden daha salak değil...

Hazır evin içini düzenlemekle ben de ev aldım derim de, ev sahibi öyle demez.

Laf ettikleri de hiç yoktan kendi parasını yiyo çatır çatır. Benim de böyle arkadaşım vardı, yüzüme baka baka ben kiraya gelin gitmem, erkekle değil ailesi ile evleniyorsun demişti. Şimdi çarşaf gibi suratla geziyor, 10 yıl sanki 100 yıl gibi geçmiş. Belki o da millet tutum nedir bilmiyor diye avunuyodur.

Özel mimarlarla he mi

Nası yani yemek yapabilmek iş yapabilme bunun ne alakası var.

Özel mimarlarla he mi ve salak olan biziz sana göre

Beceriklilik derken, burda bize sayfa sayfa anlattiginiz üstün finansal , ileri sosyal ve muazzam bilişsel yetilerinizden bahsediyor üye... Dolma sarma , ütü yapma becerilerinizden değil offf şiştim

Son düzenleme:
Ne yemeği, finansal bir dehanız varmış ya hani. Ne demeye kapılara tırmanan zombi kaynananın eline kaldınız o zaman diyorum? Kocanız gitmiyosa siz yine hisse yapın borsa yapın alın satın bişeyler, siz ayrı eve çıkın? Zaten tin tin gelir arkanızdan. Madem o kadar kolay şey sizin için, madem millet tutumsuz?

Beceriklilik derken, burda bize sayfa sayfa anlattiginiz üstün finansal , ileri sosyal ve muazzam bilişsel yetilerinizden bahsediyor üye... Dolma sarma , ütü yapma becerilerinizden değil offf şiştim
şimdi cümlelerime hitapla başlamak istiyorum en iyi şekilde yani layıkıyla şuraya bir hitap kelimesi yazsam ömürlük ban yerim ve de bu kelimeyi hiç tanımadıgım bir insana sarf edecek kadar sinirlenmiş olmamı sindiremeyeceğimden hanımefendi diyorum siz kazandığım parayı yaşıtlarımın aklıyla harcamak değil babasımın aklıyla biriktirdim diyen birini bu kadar üstte görüyorsanız zaten sizin için kumbarası olan herkes yücedir (!) . O yüzden hiç oturup tartışmayalım bile.

Hiçbir şey yapacağın yok.Şikayet edip rahatlıyorsun işte.Hadi sen hakarete alışıksın.Kayınvaliden “gerizekalılar”deyince kardeşin ne tepki verdi?Senin yanlış seçimlerin kardeşini bile etkiliyor.Yarın çocuğunu da etkileyecek hatta etkiliyor bile.Şunu da merak ediyorum.Kocan anasının ne mal olduğunu bildiği halde niye aile apartmanında o kadar para döküp tadilat yapıp yaşamayı kabul etti?Kocan zaten böyle olacağını biliyordu.Anası 2 günde böyle olmadı ,hep böyleydi.Ameliyat kısmına gelirsek namusuna laf eden birine gitme,ölüm hepimiz için.Pişman olsa neyse ama pişmanlık da yok

Benim boşanacagım deme sebebim bu sen beni bile bile buraya getirdin dedim. Bu insanlar bi tek benimle böyle değillerki herkes ke bu şekildeler. Ve beni kandırdın seni seviyolar seninle şöyle iyi olurla rvöyle iyi olurlar yarın öbürgğn çocuk olur yardım ederler. Düşersin kaldırırlar dedi. Bi geldimki onlar beni düşürdü. Şimdi eşim sürekli önceden böyle değildi diyor ama cevreden duydugum kadarıyla hep böylelermiş

Estağfurullah, siz o kumbarayla , üstelik eskiden part time çalışarak kazandığını gorumcelerine dagita dagita arttirdigiyla ev almış insansınız, tabii ki hepimizden üstünsünüz...Ben kimim ki JP Morgan bile ceket ilikler sizin önünüzde

Son düzenleme:
Hayır sen bana rezil desen nolur demesen nolur senin gibiler kaldırıma oturup gelenin gecenin ayagındaki tkaunyayada konuşur umrumdamı

Yok canım böyle olmadı sana adres atayım gel beraber gelir gider hesbaı yapalım.

Nereden mi tanıyoruz? Hadi tahmin et

Forumcak bir kadını daha kocasına bağlayıp bir evliliği daha kurtardık. Bu görev de tamam.

Ay bir de insanları boşatıyorlar diyenler vardı. Olur mu millet patır patır yeniden aşık oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…