Kv ameliyat oluyor ben ne yapcam

Toyumvar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
967
334
25
Geçen gün ben ve kız kardeşim kapının sesini geç duyup kapıyı biraz geç açtık diye kocamın anası ortalığı yıktı. gerizekalılar diye bağıra çağıra gitti. O günden beridir konuşmuyoruz. Eşim diyorki yarın öbürgün ölse vicdan azabı çekmeyecekmisin. Deidmki benim başım dik agzıma etti yine döndüm anne dedim peki ben şimdi şuan ölsem siz vicdan azabı çeker misiniz ömrümden 2 sene mi ve sağlığımı aldınız deidm neyse. Oda sen niye ölesin o ameliyat olacak vs vs diyor. Bu hafta ameliyatı var kv min. benim de bir bebişim var daha minik ve çok tatlı görseniz yersiniz. Bebeği ona göndermek istemiyorum ama yanında da oturmak istemiyorum ve ameliyat sonrası geçmiş olsuna gitmelimiyim hiç gidesim yok. Şurda hiç tanımadığım yaşlı birini ameliyat olurken görsem gözümden yaşlar akar yaşlı insanlara ayrı bi düşkünüm ama kv me karşı içimde nefretten başka hiç bir şey yok sürekli bana yaptıkları geliyor aklıma. Eşim yarın bebeği alıp anasına götürmek isteyecek izin vermelimiyim.

İzin ver bence. Ameliyatta ne olur belli olmaz. Sonra eşin annem torununu göremeden gitti diye size hayatı zehir eder. Sonra yine konuşmayın. Ben de konuşmazdım

Ne ameliyati olacak?

Detay vermemissiniz ki. Bu kadar kinlenecek neler yaptı bu kadın size ? Sadece kapı açmama mevzusundan bu hale gelmezsiniz herhalde
He beni sevmiyo oğlunu elinden aldığımı düşünüyor durduk yere laf sokup abuk sabuk şeyler söyleyen insan psikolojini bozan biri umursamıyordum ama artık yani saldırıya geçti ben umursmadıkça dahada ileriye gitmeye başladı. Kepazeliğin içinde yüzüyoruz. Ben de eşimle kavga ettim deidm bir senen var beni burdan çıkarmazsan ben kendim çıkar giderim. Zaten eşimle hep onun yüzğnden kavga ediyoruz. Evime kim gelse deliriyo kimsem olmasın ona muhtaç kalayım istiyor arkadşarımla aramıda açtı

Ayni binada mı oturuyorsunuz?

Bebeği ona göndermek istemiyorum ama yanında da oturmak istemiyorum ve ameliyat sonrası geçmiş olsuna gitmelimiyim hiç gidesim yok.
Siz aile apartmanında oturmuyo muydunuz? Aile apartmanında oturup gitmiycem, görmiycem, çocuğu göstermiycem demek garip geliyor bana. Her türlü karşılaşacaksınız apartmanda. Eşiniz de isterse siz duştayken bile alır götürür çocuğu nasıl önleyeceksiniz ki? Bu kadar kötüyse aranız neden hala taşınmıyorsunuz da onların evinde oturuyosunuz?

Ben göstermiycem gitmiycem demiyorum. Sizce ne yapmalıyım eşim öyle alıp götüremez. Aile apartmanındayız daha öncede böyle bir durum yaşadık uzun bi süre konuşmadım yine böyle ameliyat oldu gititm geldim konuşmaya başladık. Şuan maddi olarak apartmandan çıkma ihtimalimiz yok bide eşim ailesiyle düşman olmak istmeiyor. O yüzden iş dolayısıyla çıkıyormuş gibi yapacak sanırım. bende ona bir senen var dedim ay sayıyorum. Ama bebeği kv min evine sokmak istemiyorum ben yokken çünkü gidip bebeğin agzına bişeyler verecek yapamsını istemediğim abuk sabuk şeyler yapacak.

Yani kusura bakmayın ama kira verecek durumunuz olmadığı için evinde bedavaya oturduğunuz insana da ameliyat olunca en azından bir gelmiş olsun deyiverin. Eşiniz tabiyki kötü olmak istemez beleşe oturuyor evde ve kira verecek durumu yok. O da kötü olursa insanlar “madem bu kadar bizle görüşmek istemiyorsunuz evimizde oturmayın” derse nolacak?

Evi eşim yaptırdıbende destek oldum. Buraya vereceğimiz parayla ev alıyorduk aldırmadılar. ben her şekilde idare ederim eşim etmiyo beğenmiyo bana kalsa bugün çıkar bi gece konduyada girerim. Şuan aşagıdan sesleri geliyor beni kötülüyo millete duyuyorum işte. Kocama bile dönmüş bunun memeleri küçük diyo. Artık kulagımda bana ettiği hakaretlerden başka bişey yok onu görünce aklıma onlar geliyo. Biz taşınıyorduk gecen sene ev felan baktık ben hamile değildim iş buldum vs vs bunalr geldi yok rüyamda gördüm taşınıyordunuz allah korusun biz sizsiz yapamayız. (Duyum almışalr yani) o yaşlı sen alttna al biz snei biliyoruzlla bilmem neler neler oldu. Sonra ayarlanmadı bi türlü çok şey oldu yoksa ben buraya meraklı değilim. Arkadşaalrımı apartmana almıyo kovuyo. Artık gelmiyolar.

Evi biz yaptırdık dediğiniz tadilat yaptırmışsınız. Okudum diğer konunuzu. Ayrıca bırakın ev almayı maddi durumunuz evlenirken de yokmuş. Tadilat yaptırmak için öğrenci halinizle siz de çalışmışsınız. kendiniz yazmışsınız bunları. O yüzden naparlarsa yapsınlar eşinizin kötü olmak istememesi normal. Nitekim burda kayın ailesiyle iç içe oturup kocası ailesiyle kavga edince evden kovulan karı koca konusu okumuştum. Maddi durumları olmadığı için aileye karşı R yapmak zorunda kalmışlardı. Aile apartmanı kira vermemek konusunda avantaj olsa da iç içe olmaktan kaynaklı sorunlar oluyor. Ya bu gemi sürülecek ya bu diyardan gidilecek başka çare olmuyor.

Çocuğunuz için izin verin bence ama sizi bilemedim. Ölüm herkes için var o halde herkes ölecekmiş gibi davranacak bu kayınvalideniz için de geçerli sonuçta iyi amellerle gitsin değil mi. Kocaman kadın gelinine gerizekalı demek ne demek yani. Ben olsam gitmezdim.

Hayır durumumuz o kadar kötü değil eşim büyük yıllarca çalışıp birikim yapıp araba almış ve yatırım yapıyordu bende aynı şekilde banka hespalrım üzerinden birikimi yapıyordum 14 yaşımd açalışmaya başladım babamda kazancımı biriktirmeme destek oldu ev vardı ama biz ev alacaktık eşimin ailesi karışan yok eden yok isteidğiniz gibi dizin biz zaten köye taşınıyoruz vs va konuşunca bende ev tasarlayacagım diye bi heveslenmedim değil. Sonra başladık burayı yaptırdık arabayı sattı eşim bende alttan alttan oan maddi olarak destek oldum. Dışarıdan normal bir apartman gibi gözükebilir ama içerisi bambaşka oldu. Biz yine çalışır yine kazanırız. Eşim maddi oalrak değil manevi olarak aileisnden kopmak istemiyor. Bense yokluk görmüş biriyim. Bilirim ama burda yapamıyorum yokluktayken yapabiliirm biliyorum. Ya bizim boşanmamıza sebep olacaklar ya da biz birlikte gidicez burdan. İnanılmaz şeyler yapıyor. Sonra yapmadım diye yemin ediyor ben baş edemedim.

Geçen seneye kadar namusum için imalarda bulunuyordu. Eşim delirip evi yakar diye korkudan söyleyemedim. Bir gece anahtarı almayı unuttugumu fark edip anahtarı içeri aldım ertesi sabah snaki biri geldi apartmana birinin evine girdi acaba kime girdi hiç bilemiyorum sizin kapının sesimiydi bilmem ne kaş göz ayrı oynuyo ve o kadar çirkin bi şekilde soruyorki hala gözümün önünde o hareketleri. Bilemiyorum bilemiyorum diye tekrarlıyo. Oysa bizim apartmanın kapısı açılsa aşagı sokaktan duyuluyo yalandan işte.

Yok artık gerçekten. Hiç gitmeyin derim o halde eşiniz de git git diye zorlarsa bunları anlatın derim. Ameliyat süreci vs. Geçtikten sonra da çocuğunuzu çok sık göstermeyin

Canım bak ev vermişler kira külfeti onu geçtim ordan oraya taşınarak yaşamak çok zor. Bi kere büyük avantajın var. Eğer senin evliliğine büyük ölçüde zararlar vermiyosa, ufak şeyleri tolere et. Belli ki cahil eski kafa bi insan. Bilemiyorum belki de kafa da biraz var ya da mizacı böyle.

Ha sana ne yapıyor mesela? Kapıyı geç mi açtın kızdı gitti delidir ne yapsa yeridir mantığıyla. Ara arkasından ya da çık yukarı eynı binadasın duymadık anne çocuk vardı. Böyle insanların illa ki bi ayarı oluyor onu bul , huyundan git. Politik ol. Ama yok çok kurnaz akıllı sana büyük zararlar veriyorsa piskolojimi bozuyor, evliliğimi bozuyor diyorsan o başka.

Şimdi çocukta oldu nereye bırakıp gidip çalışacaksın e eşinde tek maaşla kira veremez yani sen avantajlarını hesapla, kullan derim

Mesafeli ol, bebeği eşin gösterin ama kısa durun yüz göz olmayın...

Yok artık gerçekten. Hiç gitmeyin derim o halde eşiniz de git git diye zorlarsa bunları anlatın derim. Ameliyat süreci vs. Geçtikten sonra da çocuğunuzu çok sık göstermeyin
Eşim zorlamıyo ama sürekli ya ölürse ya ölürse bende düşünüyorum ya öyle bişey olursa ve ben sonrasında biraz daha dayanabilirdim diye vicdan azabı çekersem diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…