Kuzenim ve Eşi

İyi fikir, buranın toplamına göre yarın hallederim

Ya isteği reddettiyse?
Çok takıntılısın ince düşünmek kafanı yorar uzun vadede.
Kuzenine söyle istek attım size net çekmiyordu geldımı falan diye konu aç istersen.
Buna saygı duyarım, alınmamda. Takıntı değil bu, güzel başlayan bir ilişkiyi minik bir meseleden zedelemek istemem. Nihayetinde kuzenimin eşi, akrabalık var ve değerli birine benziyor.

Ben de bilemiyorum ki ama mantigim oyle olmasi gerektigini soyledi.

Çok cahil kalmışım
Estağfirullah. Çok kullanmayınca normal. Mesela bana biri istek gönderince onaylarken sen de onu takip et seçeneği çıkıyor, tıklayınca o kişiye de istek gidiyor. O onaylamadan sayfasını göremiyorum.

Ya öyle bir hale geldik ki insanlar leblebiden nem kapıyor mevzu olan meseleye bak
Benim teyzelerden bi tanesi sosyal medya gurusu, fake hesabini bile saklayamiyorsun kadindan (63 yasinda) benim instami bulmus, herkese de demis bizi takip etmiyor ama instasi var diye kizilca kiyamet koptu ajsbhshs cok geriliyorum biri bana sosyal medya hesabimi soracak diye.

Hani haber sitelerinde tıklanma sayısı artsın diye merak uyandıran başlık açıp içeriğine bakınca alakasız şeyler çıkıyor ya açtığınız konu da öyle olmuş kuzenin eşiyle ilgili surpriz bir final bekledim ama maalesef...

Evet, ben de öyle düşündüm, click bait'e düştük hepimiz.

Çok basit konulara kafanı takıyorsun , bir durum olursa onun üzerine konuşursunuz, merak etmeyin istek gitmiştir kabul etmemiştir. Yada fırsatı olmamıştır sen kuzenini gördün o seni ağırlamış etmiş eşiyle tanıştırmış sohbet etmişsiniz zaman geçirmişsiniz tamam bitti bukadar. Çok aşırı aşırı yapma sen kuzeninle aranı iyi tut yeterli. Hiç içine sinmiyorsa telefon aç ya ben takip attım acaba gelmedi mi diyebilirsin ama saçma sapan bir konuya düşer. En fazla deneme amaçlı isteği geri çek yeniden yolla en azından internetin iyi çektiği bir ortamda görmüş olursun kabul etmiyorsa zaten istemediğindendir. Her yüze gülene ben bıcır bıcır demem şahsen. Benimde öyle kuzenim var ama eşi görüntüde bıcır bıcır :) arkada fena herkesin ağzında çünkü ..

Basit şeylerle hayatını meşgul etme emin ol o hiç takmıyor sen niye kendine dert ettin. Kuzenin senin için önemliyse onunla iletişimde olman yeterli. Ne yapacaksın eşini ben biri istemediğini gösterse hissettirse elimi ayağımı çekerim muhatap olmam gereken kişiyle olurum onu yok sayarım. Bunun karşılığı budur.

Hahaha Ben zir cahil sosyal medya konusunda, hatta açarken bile destek almıştım arkadaşımdan Kendi mail ve telefonunu eklersen önerilirsin dedi diye eşiminkini kullandım. Öneriler hep onun arkadaşı bu sebepten ekleyen yok mis gibi Teyze bana bir kurs versin. 63 yaşında enerjiye bak, biz ölmüşüz sanırım

mevzu sosyal medya olunca saçma zaten, odağı birini incitmek. Burda okuya okuya paranoya oldu sanırım

Şimdi biz de aile ilişkileri önemli yani şöyle vıcık vıcık değil ama mesela kardeş, kuzen eşi vb. Ailemize katılana saygı duyar, bize bir zararı yoksa severizde. Bunun dışında hani samimiyetin b**nu çıkartmayız. Hele sosyal medya konuları hiç mühim değil. Sadece belli ki sosyal medya seviyor ilk teklif ondan gelince şimdi kuzenimi ekleyip, onu eklenmemiş gibi olursa kırılır belki dedim.

Bizim gelin, annem ve diğer kuzenlerim daha iyi tanıyorlar ve kendini sevdirmiş ve ilk izlenim olarak düzeyli, boş birisi değil. Şimdi çok açık vermeyeyim diye kuzenimin işini yazmadım ama, çok önemli bir yerde ve eşide ona yakışır düzeyde bilgili, hayatı boş yaşamayan, hoş birisi. Bunuda diğer kuzenler, kendi konuşmalarımızdan çıkardım. Ama yinede tedirgin oldum yani.

Mevzu beni istemeyeni, istemek değil. Zaten buna kimse mecbur değil. Kuzenimin eşi diye beni kabul etmek zorunda hiç değil, saygı duyarım. Kuzenimle olan samimiyetten ağırlamış ve ötesine geçmek istememiş olabilir bu da çok normal bana saygısız, suratsız davranmadı. Aksine gereken seviyede, dozunda bir iletişim oldu. Kafamı karıştıran şey, onun talep etmesi ve sonra gelişen şeyler. Kuzenime " Ben kendinisini ekledim ama, o sadece seni eklemiş" demesin diye.

Bizim gelinle alakalı konular action dolu onlardan açınca etiketlerim tam kaos yani
Ooo, kaos, en sevdiğim. Bekliyorum mutlaka.

Şaka bir yana bence dert etmenizi gerektirecek bir şey yok. Üslubunuz zaten nazik ve naif, güzelce açıklığa kavuşturursunuz bence. Zaten dediğiniz gibi bağlantı yüzünden gitmemiş olabilir, istemese kendi baştan sormazdi.

Toksik bi evliligi vardi, kocayi basindan attiktan sonra genclesti kadin resmen

Tamam konuma beklerim Teşekkürler, evet bugün tekrar deneyeyim bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…