Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

şuanda saraçoğlu hacanın gönderdiği ürünleri kullanıyoruz inşallah faydasını görürüz bakalım:)
reglin hala gelmemiş dün öyle yazmışsın heyecanla bekliyorum :)hamilelik belirtileriyle regl belirtileri aynı derler.hatta hamile olanlar, tam regli oldum diyorum tuvalete gidiyorum ama ıslaklık gelmiş derler:))):)

ahh ahh cnm hala olmadım dun gece test yaptı cıkmadı bısey bugun gecıken gunum 2 oldu kasıklarım cok batıyo aynen bende sureklı wc ye gıdıyorum ama sadece su gıbı akntım var ıslaklık hıısedıyorum sureklı oldum sanıyorum hayrlısı artık bakalım pzt gunu doktorumu arıcam ne dıcek

insallah yarın güzel haberlerle dönersin canım aramıza :KK34:

dün gece test yaptım cnm cıkmadı bısey bugun gecıken 2. gunum bakalım pzt ye doktoru arıcam kasıklarım sıddetlendı batması bugun hayırlısı dıyorum olursamda bıran once tup bebege baslıcaz ınsallah

dün gece test yaptım cnm cıkmadı bısey bugun gecıken 2. gunum bakalım pzt ye doktoru arıcam kasıklarım sıddetlendı batması bugun hayırlısı dıyorum olursamda bıran once tup bebege baslıcaz ınsallah

hayatım insallah hamilesindir :) merakla senden gelecek cevabı bekliyoruz haa söyliyim sana :)

kızlarr bat 18 eylülll.. dualarınızı bekliyorummm.. :) bugün kahverengi leke geldiii.. ne demek anlamadımmm.. hiç böyle olmazdıı.. hadi hayırlısı bakalımm..

Batdasim birlikte bekleyelim 26sini.gelemeyesice batimizi.
Rabbim ikimizinde yüzünü güldürür bu ay insallah.abuk sabuk soranlarada kapak olur..iyi niyetle müjdeli haberi bekleyen yakinlarimi tenzih ediyorum ama art niyetle soranlara da katlanamiyorum artık.

Profiterol nerelerdesin belirtin var mi hic benim kasiklarim agriyo sanki cok afedersin sIkIsmis gibiyim kasiklarima bi baski var sol tarafimda bazen cok hafif batiyo bunlar belirti olabilir mi acaba

Profiterol nerelerdesin belirtin var mi hic benim kasiklarim agriyo sanki cok afedersin sIkIsmis gibiyim kasiklarima bi baski var sol tarafimda bazen cok hafif batiyo bunlar belirti olabilir mi acaba

Bazi arkadaşlar belirtiler arasinda bu dediklerini sayıyor ama belirti icin daha cok erken canim.yumurtlamamizin uzerinden sadece 3-4 gün gecti.yumurtanin dollenip rahme yerleşmesi en az bir haftada oluyor.bizim icin erken gibi sanki.ama belki sen erken yumurtlamissindir ve bu hissettiklerin bebisinin habercisidir:KK16: inşallah.
Benim bu ay 8. Ayim. O yüzden belirti aramaktan sıkıldım. Yoruldum.gecmis aylarda bütün belirtileri yasayip cok haual kırıklığına ugradim.cok yikildim.artik belirti aramiyorum kafamda rahat oluyor böyle.

Canim yaa inan bende bilmiyorum nasil yapıldığını. Ama bilen biri varsa aramizda, yapiverse çok hoş olur.kimin nezamandi bati..takip etmesi cok zor oluyor böyle. Hepimizin adina beklemek cok daha heyecanli oluyor:KK34:

haklısın tatlım, dur bakalım ayarlarız birşeyler inşaallah:KK34:

günaydın cimbomcumm nasılsın..

ben giremedim pek yaa kusuruma bakmayın misafirlerim vardı malum ama bu hafta rahatım inş. :KK34:

bu arada benim kırmızı dün bitti, bakalım hayırlısııı:KK31:

Sen ne durumdasın canımcım?

teşekürler canımcımmm bende iyiyim.herifi gönderdim işe geldim buraya :KK70:
bu ay ınsallah olur artık canım ya bol sanslar hepimize :KK34:
benim denemeler devam ediyor canım stressız ama bu sefer :KK9:

teşekürler canımcımmm bende iyiyim.herifi gönderdim işe geldim buraya :KK70:
bu ay ınsallah olur artık canım ya bol sanslar hepimize :KK34:
benim denemeler devam ediyor canım stressız ama bu sefer :KK9:

evet evet stressiz olsun lütfen bi de istekli olsun cimbomum :KK34::KK9:

sanırım topiğimizin ilk haberini "herseydenonce":KK52: den bekliyoruz kızlar çünkü batı 18 eylülll

sanırım topiğimizin ilk haberini "herseydenonce"den bekliyoruz kızlar çünkü batı 18 eylülll:KK52:

X