Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

inş. canımm senden de müjde bekliyoruz o haldee hayırlısıyla

canım yaa çok güzel olurr ama nasıl yapılır ki bilen yapabilecek olan var mı acaba kim bana yardımcı olur

Kızcağızlar benim biraz moralim bozuk

2-3 gündür kalça ve bacağıma vuran bel ağrım var, öyle ki bacağımı uyuşturuyor bazen dizime bazen topuğuma dek sızlıyor hayırdır inşallah, ne ola ki bu dua eder misiniz canlar bana korktum

aynı agrıları ben 1 haftadır cekıyorum cnım bugun regl gunum ama hala olmadım kasıklarım batıyo sızlıyo bıran once olmak ıstıyorum randevu alıcam doktorumdan cunku sende bel fıtıgı falan varmı varsa oda bacaaga vuruyo cunku kalcanın kaba etıne bırde.

canım ben adetliyim zaten ama bitmek üzere...adetten olamaz yani...hiç bel ağrısı bilmem ben ama acaba fıtık başlangıcı veya siyatik mi diye korktummm:18:

canım ben adetliyim zaten ama bitmek üzere...adetten olamaz yani...hiç bel ağrısı bilmem ben ama acaba fıtık başlangıcı veya siyatik mi diye korktummm:18:

ınsallah degıldır cnım gecmesse mutlaka bı doktora gıt ıhmal etme lutfen ben cok cekıyorum belımden bırazda kılom var oda cok etkılıyo buaralar yordunmu kendını yada ters bı hareket yapıp agır kaldırdıysanda olabılır ama bacaga vurması kotu o fıtık belırtısı bıraz cnım ınsallah onemlı bırsery yoktur

Bizdee istiyoruuz bebiişşşş :) Şimdi kızlar bunun belli tarihleri var diyorlar okudum.Biz geçen ay denemelere başladık fakat rast gele tarih falan tutmadan denemeler yaptık.Dün adet oldum demekki uygun zamanlar değildi.Dün adetimin ilk günü 12 siydi ayın ilk adet gününe 14 gün ekleyin ekledikten sonraki 4 gün hamilelik için uygun zamanlar olurmuş doğrumudur? Eğer öyleyse 26-27-28-29 u benim için uygun zamanlar mı oluyor? bu konuda tecrübe sahiplerinin düşüncelerini bekliyrum.İlk bebişim olucak çok istiyoruz.Allah da nasip ederse tabii inş.

inş. canımm senden de müjde bekliyoruz o haldee hayırlısıyla

yarım müjde versem olur mu ki sabah test yaptım negatif çıktı çok kızdım gittim yattım,1 dk falan bekledim başında...kalkınca bi baktım silik çizgi ah kızlar keşke bekleseydim biraz...ne zaman çıktı acaba? ama şu da var daha önceki aylarda 3 gün sonra bile çıkmadı o silik çizgi...yarın sabah tekrarlıycam kızlar,dua edin bana nolur...yarın bi çıksın o pozitif söz tek tek hepinize dua edicem....

bata 4 gün kaldı...kasık bel ve bacak ağrım çok ama göğüslerde tık yok,hafif bi dolgunlaşma var ama ağrı sızı sıfırrr...bu da moralimi bozmuyo değil

canımmm aynısı bende var yaa...geçen akşam hep yattım o yüzen sağ kalçamdan başlayıp ayak parmağıma kadar bazen uyuşuk bazende şiddetlenen ağrım var..ovlma falan ilede geçmiyorrr

slm cnm dedııgn tarıhler yumurtlaama zamanını belırten tarıhler cnm kac gunde bır adet oluyorsun? adetının 12.14.16.18.20 gunlerı hamıle kalma sansının yuksek oldugu zamanlardır yumurta 24 saat yasıyor sperm ıse 48-72 saat arası oyuzden gun asırı ılıskı onerı doktorlar adetının 12. gununden baslayıp gun asırı duzenlı ılıskıde bulunursan sansın artıyor cnım ınsallah en kısa zamanda hamılelık haberını alırız burdan :)

slm arkadaşlar...bende yumoşlardayım bakalım.bu ay stres yok:)
gogicim seni varikosel topiğinden tanıyorum.nasılsın? tüp bbeğe geçmeye karar vermişsiniz,yolunuz açık,sonu aydınlık olsun inşallah...
bugün adet gününmüş gelmez inşallah senin kırmızılar 9 ay boyunca:)

sen hamişsin bence

canım benım ıyıyım sagol cnm sen nasılsın evet tup bebege karar verdık butun herseyımızı tamamladık doktorum adetın 2. gun gel dedı ancak benım kırmızılar gelmek bılmedı bguun hala yok ortalıkta :)umudum yok aslında ama son tahlıldede esımın degerlerı cok guzel geldı acaba dıyorum beklemekten baska carem yok suanda :) sende stres yok demıssın en ıyısını yaparsın cnm elınden geldıgınce unutmaya calıs ınsallah cok bekletmez bızlerı veletler :)

saol cnm iyiyim çok şükür.
değerler düzeldiyse hamile kalma oranın çok yüksekk :) sen doğal yolla hamile kal bu ayda bende umutlanayım cnm :)
her ay stres valla bıktım en iyisi kendi haline bırakmak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…