Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

ayy inşş bendee
hoş bu ay son denemeydi..3-4 ay vara vereceğiz kpss sınavı için ama inş tutunmuştur benim bebekkk

kızlarrrrr hayırlı olsun yeni topikkk bolll bebişle dolsunnnnn :) burayada uğramamızda bi sakınca yoktur sanrm

herkes hoş geldiii sefalar getirdiiii

bol bebişli topik olsun inş. hayırlısıyla..

ben bu aydan umutluyum bakalım sizler de umutlusunuz değil miiiiiiii

kimler kırmızılarda kimler yumoşlarda

batları yazın arkadaşlar birbirimizin şafaklarını sayalım

herkes hoş geldiii sefalar getirdiiii

bol bebişli topik olsun inş. hayırlısıyla..

ben bu aydan umutluyum bakalım sizler de umutlusunuz değil miiiiiiii

hoşbulduk canımmmmm :)
bende umutluyum çünkü stres yapmıyorum akısına bıraktım herşeyi rahat olmak en iyisimiş geç oldu anladım ama sonunda

kimler kırmızılarda kimler yumoşlarda

batları yazın arkadaşlar birbirimizin şafaklarını sayalım

beeennn yarın o kırmızı kartı şakk dıye goırcem cnım :))) ama tup bebege baslıyorum bu adetımde ınsallah aksılık cıkmassa bayramada ınsallah hamıs gırerım gercı esım bu ay hamıle kaldıgımdan umutlu ama ben yarın gostercem ona

ben ben ben ben ben ben ben

çok mu belli oldu istediğim ne

benim şafak 5 kızlar...içim içime sığmıyo,nerelere yazsam bilemedim...4 aydır deniyoruz artık olsun yaaa...ramazanda hayal kurdum hep,bayramda süpriz yaparım diye olmadı...bu bayram süpriz olsun:119:

Bende bugün yumurtladigimi düşünüyorum kizlar.batim 26 si.insallah gelmez.insallah hepimiz kurbana çoğalmis olarak gireriz

ne de güzel olur anneanne olacaksın demek anneme :) çifte bayram için bu ay çalışacağız

herkese günaydınnn hayırlı cumalar arkdaslar dualarımız kabul olsun ınsallah

Bende cok istiyorum bunu anneme annanne olacaksin babama dedelige hazirmisin falan
Kayinvalidemler de kendi ailem de inanilnaz istiyor. Hele kardeşim. .ben erkegim ayip olur sorulmaz demiyor da ben ne zaman dayı olucam yeter artik diyor. .inşallah Rabbim bu ay nasip eder hepimize. .

Kizlar liste yapilmayacakmi ilk sayfada..gorseydik kimin bati nezaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…