Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

hayallerim suya düstü hamileyim demistim ya maalesef bebisim tutunamadi ve gerileme gösterdi su an moralim okadar bozukki anlatamam ama sizin beni cok iyi anladiginizi biliyorum yarin yine doktor randevum var ama hic ümidim yok allah kimseyi umutsuz koymasin inanin cok kötüyüm:84::84::84:

Canımmm benimmm üzülmeee,Rabbim herşeyin hayırlısını verir vardır bundada bi hayır,umudunu kaybetme sakınnn

Canımm metanetini muhafaza et,, dur bakalım vardır herseyde bir hayır...Allah de...

doktor yasakladımı yoksa

yok güzelim yasak değil de bikaç denememizin sonrasında dış genital bölgem çok acıdı afedersin dudaklarım zonk zonk oldu,gerçi dinlenince geçti ama yine de korkuyorum bir de karnım biraz büyüdü haliyle klasik pozisyon zorluyor eh pek yaratıcı olacak kadar da esnek değilimdoğumdan sonra artıkın o eski günlerime dönerim umarım çünkü kocamı ve açıkçası başka şeyleri çoook özlediimmm

sweetgiirl ve bendimahi arkadaslarim cok tesekkür ederim desteginiz icin allah kimseye böyle bisey yasatmasin ve herkesin gönlüne göre versin

canımcım yine de pek uzak kalma kocacından yaaa, bulursunuz bir yolunu doğuma kadar sonra da lohusalıktı bilmem ne beklenir mi şekerr

inşallah olur bende kaç aydır belirti var gibi ama bu ay göğüslerim kaç gündür ağrıyor. eşim bile ne oldu diyor dokunamıyorum. kaç aydır yumurtalıklarımda sancı oluyordu bu ay yok ve şu an sanki hasta olacakmışım gibi ağrı var.3 gündür az az kahverengi lekelenme var.birde karnıma bir bıçak saplandı çıktı sonrada ayağım uyuştu ama değilim bende herhalde.nasip kısmet.rabbim ne zaman nasip ederse artık.sen görsen benim provaları. şimdi burda anlatamayacağım herkesin içinde :)

en azından hamile kalabiliyorsun ben onuda bilmiyorum belki hamile bile kalamayacağım (

sweetgiirl ve bendimahi arkadaslarim cok tesekkür ederim desteginiz icin allah kimseye böyle bisey yasatmasin ve herkesin gönlüne göre versin
çok çok geçmiş olsun cnm vardır herşeyde bi hayır kendini yıpratma sakın.
Kızlar nerdesinizzzz kimse yokkk,herkes harıl harıl çalışıomu yaww

ben varıımm..kırmızılar gelmiş senin yaa
benim çalışmalar bitti sonuç bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…