Kurban bayramı konusu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aşırı kötüyüm zaten kızlar. Enerjim yok sıkıldım. Yanlış zamanda patlamamak adına danışıyorum size.
Bu işin sonunda siz köye gidip, bayramı geçirip, dönüşte abinize 1 saat uğrayıp bi çay içip, " hadi etler bozulmasın" denilip eve döndüğünüzde patlayacaksınız gibi bi his var içimde.

Derdi et değil ki çözüm de sunsak kabul etmiyor.. derdi çünkü eşim beni dinledi ve bana göre ayarladı köyde daha az durucaz ve onları bırakma ihtimalimiz var. Kustu hemen kinini.
Eşim kaymasın diye hem susmayıp hem de yapıcı olmaya çalışıyorum.
Teşekkür ederim.

Çok kıymetlisiniz. Beynimde diyor kendi arabanla rezil oluyorsun diye ama çok gerginim iyi iletişim kuramayacağım sakinleşmem lazım. Tek bildiğim abime gitmezsem köy benim için biter.

Biz bu konuyu seninle konusmustuk dimi. Sonrasinda sen bana cozduk demistin. Ben de nasil cozdunuz diye hic sormamistim cunku bu sizin bileceginiz is. Cok sevindim yazmistim sana. Demek ki sonuc seni mutlu etmis. Kv.nin atari da moralini bozmamali o zaman. Bizlerin yazdiklari da seni doldurmamali. Sen cok kolay etkileniyorsun bu da dogru degil.

Bütün bir bayramına el koymaya hakları yok.
O kadar yakına gidersen kendi abinede uğramak istersin tabii
Çok köyü seviyorlarsa kalsınlar orada gelmesinler sizle birlikte
Siz onların hazır askeri misiniz?
O gün çıkacağız bugün döneceğiz hazırlanın ehh yani
Özellikle kaynananın konuşmalarına ayar oldum sinir bozucu bir kadın
Sırf inattan iki saat bile olsa abime uğrar hatta siz etleri kesin ben sonra tek gelirim derdim.
Geri adım atmayın bayağı eli kolu kaptırmış gibi duruyorsunuz buradan

Bence en mantıklısı bu siz gidin ben önden gideyim yoldan alırsınız demek

Bu işin sonunda siz köye gidip, bayramı geçirip, dönüşte abinize 1 saat uğrayıp bi çay içip, " hadi etler bozulmasın" denilip eve döndüğünüzde patlayacaksınız gibi bi his var içimde.

Yok kanarya ona patlamaz. Bu bile onu mutlu etmeye yeter. Kucuk seylerle mutlu olmasini bilen biri. Sadece biraz saygi bekliyor. 1 saat ugranilsa bile ona saygi duyuldugu icin mutlu olur. Tek sorun kendini doldurmasi. Burada yaziyoruz hepimiz farkli karakterlerdeyiz bu da sorgulamasina sebep oluyor. Kisacasi degismek icin aslinda kendisi ile de mucadele ediyor cunku cok iyi niyetli ve herkes iyi olsun istiyor. Kotuluk gordukce de icine atip uzuluyor

O zaman artık kendine doldurmasına engel olup, gevşetip güldüreceğiz. Sorun yok mu evet var ama adım adım hallolacak şeyler. Daha fazla kasılmasına gerek yok. Bence şimdi en önemli konu kendine bayramlık alması. Sen ne dersin

Dun dunde kaldi yarina degil bu gune bakmak lazim. Anin tadini cikarmak lazim. Her gun yeni bir baslangictir. Her sey gecer hallolur. Bence bayrami bosverip sonrasinda esi ile gidecegi tatile odaklansin. Mutlu mesut keyfine baksin. Kv.yi takip sinirlenmek icin bu hayat cok kisa.

Çok stres oldum tahmin bile edemezsiniz. Çok teşekkür ederim.

Gel karşılıklı kahve içelim biliyorum zamanla bu da düzelicek.

Çok stres oldum tahmin bile edemezsiniz. Çok teşekkür ederim.
Stres olma, ciddi söylüyorum şu anda zaten annesi çekiştirip duruyor. Bir yandan da sen çekiştirme. Haklıyken haksız duruma düşme. Bayramlık almaya çıkın eşinle, birer kahve için dışarıda, bayram bahanesi ile gezeceğiz, bir iki gün değişiklik olacak de, başka konulara değinme. Keyif yapın, hava alın dönün evinize

Pazar alışveriş yapıcaz eşimle. Buzluk fikri sunmuştum buzluk alın o zaman ben abime gidicem yapıcak bişey yok dedim.

Canımsın. Annes yemiştir onu yetmedi benim yanımda da laf ediyor. Eşim kararlaştırınca söylemiştir ailesine kaynanam ilk defa duyuyor gibi değildi. Son çemkirmesi de olmayacak.

Pazar alışveriş yapıcaz eşimle. Buzluk fikri sunmuştum buzluk alın o zaman ben abime gidicem yapıcak bişey yok dedim.
Aman boşver, kendileri bulsun çözüm. Sen keyfine bak. Alışverişe çıkınca mutlaka kahve iç ama bir de eşinle resim çekip sosyal medyada paylaş bayram alışverişi sonrası kahve keyfi yaz. Şu an damarlarımdan kan yerine fesatlık akıyor

Evet. 1 saatte uğrasam yeter isterim ki saygı göstersinler. Ben onlara gösteriyorsam onlarda bilsin benim ailemi birlikte çözerek bayram geçirelim. Ben eşime de dedim. Bak diretmiyorum diretirsem kötü olur başlarım köyünüze gelmiyorum da dedim. Adam ayalardı anası canımı sıkıyor.

Kaynanam ona da sinir oldu. Eşim hevesle söyledi karımla tatil yapacağız diye kadın sevinmedi bile.

Ya sen çok komiksin Allahta seni güldürsün. Çok yordum sizi affedin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…